LA County دیگر در تلاش برای مهار coronavirus; آن را تنها در تلاش برای کند کردن گسترش

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

به عنوان تعدادی از موارد از رمان coronavirus در لس آنجلس همچنان به رشد, مقامات بهداشت عمومی باید تغییر استراتژی خود را وقتی که می آید به تست مبتلا به ویروس است.

بخش عمومی وزارت بهداشت با ارسال یادداشتی به کارکنان مراقبت های بهداشتی در این هفته که گفت: “وزارت” تغییر از یک استراتژی مورد مهار به کاهش بیماری انتقال است.”

در تعقیب این هدف این یادداشت گفت: مقامات در حال حاضر توصیه مراقبت های بهداشتی کارگران تنها آزمون برای بیماران COVID-19 “در هنگام تشخیصی نتیجه را تغییر مدیریت بالینی و یا اطلاع رسانی سلامت عمومی پاسخ.”

هنگامی که این یادداشت توزیع شد, اوایل روز شنبه, مارس 19 تعداد موارد گزارش شده countywide بود در 190. این تعداد رشد جمعه, مارس 20 به 292; شهرستان است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد به روز رسانی شمارش برای روز شنبه, مارس 21.

مقامات گفت: در یک شنبه بیانیه ای را در جهت تغییر برای تست آمد که تعداد موارد افزایش یافت در حالی که هنوز هم وجود دارد یک “عدم حضور گسترده در مقیاس تست در دسترس است.”

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که بسیاری از افراد — از جمله بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف این بیماری می تواند شدید و احتمالا کشنده برای گروه در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

مردم با علائم خفیف نباید تست شده برای این ویروس با توجه به عمومی وزارت بهداشت.

کسانی که ممکن است به عنوان یک اولویت برای تست “بسته بالینی شدت و سلامت جامعه ارتباط” این بخش گفت: در روز شنبه بیانیه عبارتند از:

  • بستری بیماران که تشخیص ممکن است اطلاع رسانی در تصمیم گیری های مربوط به کنترل عفونت و یا مدیریت پزشکی
  • ساکنان و کارکنان مراقبت دراز مدت با امکانات COVID-19 علائم
  • بزرگسالان بالای سن 65 سال و افراد با شرایط پزشکی مزمن که نشان می دهد COVID-19 علائم
  • ساکنان و کارکنان تادیبی و امکانات دیگر جمع تنظیمات با COVID-19 علائم و
  • بهداشت و درمان پرسنل که نشان می دهد COVID-19 علائم

افرادی که سقوط در این دسته هستند و خفیف بیمار در این بخش گفت: باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی از طریق تلفن به بحث در مورد نیاز به تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>