شهرستان لا به 10000 $در هر کسب و کار به عنوان coronavirus بازدید پایین خطوط

لس آنجلس, لس آنجلس در حال راه اندازی یک $500,000 صندوق به ارائه کمک هزینه تا $10,000 در هر محلی کسب و کار نیاز به مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

صاحبان کسب و کار باید سریع عمل می کنند به عنوان برنامه های کاربردی پردازش خواهد شد در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و بسته پس از 150 برنامه در حال دریافت کرده است.

سرپرست کاترین Barger گفت: هیئت ناظران و وزارت توسعه نیروی کار پیری و خدمات اجتماعی پیوست و با هم به ایجاد صندوق.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس نهفته است ساکنان و کسب و کار در سراسر لس آنجلس کانتی” Barger گفت. “آن مهم و حیاتی است که ما به دنبال هر منبع در دسترس برای حمایت از کسب و کار محلی و کمک به حفظ فرصت های شغلی در سراسر منطقه است.”

وزارت توسعه نیروی کار پیری و خدمات اجتماعی خواهد شد, میزبان یک وبینار در 1:30 بعد از ظهر شنبه برای هدایت صاحبان کسب و کار در مورد نحوه اعمال می شود. سایت نرم افزار باز خواهد شد و چهارشنبه در ساعت 8 صبح در https://workforce.lacounty.gov/.

حدود 25 درصد از جوایز خواهد بود این سایت متعلق به شرکت اجتماعی است که نشان می دهد یک نیاز و توانایی برای خدمت به جمعیت های آسیب پذیر. اولویت نیز با توجه به کسب و کار در مناطق unincorporated از شهرستان.

سرپرست هیلدا سولیس گفت بی سابقه واکنش مورد نیاز است.

“لس آنجلس خواهد شد کمک به ما بیشتر بر دوش کسب و کار نهفته COVID-19 بحران با راه اندازی کارفرما ما کمک کمک مالی صندوق” Solis گفت. “این ابتکاری دولت-بودجه برنامه ما کمک خواهد کرد که کسب و کارهای محلی از جمله سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های اجتماعی که در خدمت ما و جوامع آسیب پذیر ترین افراد است. این بی سابقه ای همه گیر جهانی نیاز به یک اقدام بی سابقه واکنش L. A. شهرستان آمادگی خود را برای ارائه کمک به ما در کسب و کارهای کوچک.”

به منظور واجد شرایط کسب و کار باید:

 • یک شرکت برای سود مشارکت یا غیر انتفاعی با سود فعالیت در لس آنجلس
 • باید بین دو و 50 کارمند تمام وقت
 • کمتر از 2 میلیون دلار رسید ناخالص یا درآمد سالانه
 • تاسیس شده اند و یا قبل از دسامبر. 4, 2019
 • قادر به تولید اظهارنامه مالیاتی
 • نشان می دهد قابل توجه مشکلات اقتصادی به عنوان یک نتیجه از COVID-19. کسب و کار است که نشان داده اند شواهدی از دست دادن درآمد حداقل 20% را ملاقات کرد و این بار.

کسب و کار می تواند استفاده از پول به:

 • پرداخت وام مسکن, اجاره و یا آب و برق
 • پوشش سرمایه در گردش هزینه های
 • برای پرداخت موجودی
 • پل بودجه به وام دهندگان دیگر مانند کسب و کار کوچک مدیریت حقوق و دستمزد حفاظت
 • پرداخت سایر بدهی های متحمل شده قبل از تحت پوشش دوره

کمک های مالی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت مالیات فوق العاده, قانونی, قضاوت, کارکنان, حقوق و دستمزد و یا منافع و یا برای لابی.

این WDACS سرپرست اتو Solorzano تشکر مقامات دولتی برای ساخت پول در دسترس برای این صندوق گفت که اولین از نوع خود در کالیفرنیا است.

“با تشکر از شما به رژیم صهیونیستی است. (گاوین) Newsom و (کالیفرنیا توسعه اشتغال وزارت) برای ارائه این بودجه بحرانی برای L. A. شهرستان کسب و کار و به هیئت ناظران خود را برای حمایت از این ضروری برنامه” Solorzano گفت. “کارفرما کمک کمک مالی صندوق ارائه خواهد شد برخی از کسب و کارهای محلی به شدت مورد نیاز سرمایه در یک زمان بحرانی اجازه می دهد آنها را به حفظ کارگران باقی می ماند و در کسب و کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de