LA County, شهرستان دیدن افزایش بی خانمان اعداد دوباره

لس آنجلس را بی خانمان جمعیت رشد 12.7 درصد در سال 2020 نسبت به سال قبل و لا شهر افزایش یافته است 13.6% با توجه به اطلاعات منتشر شده صبح جمعه, ژوئن 12 — هر چند که ممکن است اطلاعات کمی از تاریخ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

داده های ناشی از این شهرستان را سالانه نقطه-در-زمان تعداد کسانی که بی خانمان هستند گرفته شده بیش از سه روز در اواخر ماه ژانویه است. داده است که مقامات به عنوان توصیف یک تصویر لحظهای در زمان دیکته چقدر ایالتی و فدرال کمک های مالی سازمان های محلی دریافت خواهید کرد برای مبارزه با بی خانمانی. اما در این سال را بررسی قبل از coronavirus همه گیر و فراگیر از طریق این شهرستان که ثابت کاتالیزور برای مقامات به سرعت راه اندازی اسکان موقت در یک پیشنهاد به سرعت گسترش COVID-19 در میان جمعیت بی خانمان. در تمام کسانی که پناهگاه در زمان در بیش از 6000 نفر و ارائه دلیل مقامات دولتی گفت: به تشویق پیشرفت در ایجاد مسکن — حتی اگر تنها برای کوتاه مدت.

که مسکن پاسخ, اما همچنین ممکن است ميانگين سالانه بررسی می کند دقت منعکس کننده زمان تعداد کسانی که در خیابان است و داده های واقعی است که در نظر همه گیر.

اما بدون در نظر گرفتن آمار منتشر شده جمعه — حتی بدون در نظر گرفتن همه گیر شد به عنوان بد نیست به عنوان در سال گذشته هنگامی که برای مثال جمعیت بی خانمان در شهر لس آنجلس افزایش یافته است 16 درصد نسبت به سال 2018 است.

“تعداد کسانی که هستند اما نه به اندازه سال گذشته گفت:” هایدی Marston, مدیر اجرایی لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان.

هنوز خبر جدی بود.

“این است که هیچ چیز غم انگیز گفت:” لس آنجلس سرپرست جانیس هان که اضافه شده است که او نا امید شده بود و نگران در مورد چگونه بسیاری از مردم می تواند به بی خانمانی زیر این بیماری همه گیر. “ما ممکن است در حال حرکت بیشتر مردم در خیابان ولی ما هیچ جا به جلسه مقیاس گسترده از این مشکل است.

“من فکر می کنم وقت آن است که ما تجدید نظر ما استراتژی” هان افزود: “از آنجا که جهت ما در حال رفتن غیر قابل قبول است.”

لس آنجلس سرپرست شیلا Kuehl که نشان دهنده یک نوار زیادی از زمین را از ونیز به سن Fernado دره گفت: این ضروری است که مسکن مقرون به صرفه تر تولید می شود.

“برای میلیون ها نفر از افرادی که در اینجا زندگی می کنند,” او گفت: “ما بازار مسکن به سادگی غیرقابل تحمل شده است.”

در LA شهر 41,108 مردم بی خانمان در سال 2020 در مقایسه با 36,165 در سال 2019 با توجه به روز جمعه گزارش. Countywide, 66,433 شد بی خانمان در مقایسه با 58,936 در سال 2019 تعداد. این countywide اعداد را شامل نمی شود بلند, ساحل, پاسادنا و گلندیل که خود را بی خانمان نظرسنجی.

بی خانمان تعداد نیز افزایش یافته است در همه-اما-یکی از شهرستان های منطقه ای خدمات برنامه ریزی مناطق.

تنها استثنا بود آبگرم 7 که شامل منطقه شمال شرقی از لانگ بیچ از جمله Lakewood, کریتوس, Norwalk و داونی. آن شاهد 10 درصد کاهش است.

درصد افزایش برای دیگر چشمه های معدنی بودند از:

 • آبگرم 1 (Lancaster گراش): 44.4 درصد افزایش;
 • اسپا 2 (غرب دره سان Fernando, Santa Clarita): از 20 ٪ افزایش می دهد;
 • آبگرم 3 (Baldwin Park West Covina, LaVerne): 1% افزایش می دهد;
 • آبگرم 4 (مرکز شهر لس آنجلس, غرب, هالیوود, هالیوود): 4.2%;
 • آبگرم 5 (Playa del Rey, سانتا مونیکا, بورلی هیلز شهر): 14.2 درصد افزایش;
 • آبگرم 6 (Crenshaw وات کامپتون): 36.4 درصد افزایش و
 • آبگرم 8 (South Bay Harbor منطقه): 4.6 درصد افزایش یافته است.

2020 بی خانمان داده ها می آید در میان یک تلاش هماهنگ توسط دولت در طول چند سال گذشته به تلاش برای حل آنچه که تا به حال تبدیل شدن به کالیفرنیا ترین چالش های اجتماعی و اقتصادی و هیت مشکل است.

LA شهر گزاره HHH و countywide اندازه گیری ثانیه مصوب در سال 2016 و 2017 به ترتیب ارائه شده $1.2 میلیارد دلار برای حمایت دائمی مسکن و صدها و میلیون ها دلار برای حمایت و بسته بندی-در سراسر خدمات.

“ادامه افزایش بی خانمانی روشن می سازد که اندازه گیری ثانیه و سرپا نگه داشتن HHH بودند قابل توجهی پایین پرداخت در پایان دادن به بی خانمانی” الیز Buik, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت راه متحده لس آنجلس گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “اما توسط خود آنها نیست به اندازه کافی برای غلبه بر لس آنجلس را وخیم کمبود مسکن مقرون به صرفه و میراث نژادپرستی نهادی.

“ما دیده ایم ما rehousing سیستم تا سطح شیب دار برای کمک به خدمت به ما آسیب پذیر و حرکت به دنده بالا برای پاسخ به COVID-19,” او اضافه شده است. “در حال حاضر از آن زمان برای ایجاد یک شهرستان لا که در آن هیچ یک از صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را مسکن.”

اما ساخت مسکن گران تر و در زمان بسیار طولانی تر از پیش بینی.

در شهر لس آنجلس به عنوان مثال قرار دادن پل خانه پناهگاه در بندر منطقه یک چالش بوده است.

“دوم و سوم پل در صفحه اصلی سایت و ناوبری مرکز خواهد آمد آنلاین در مدت کوتاهی در منطقه گفت:” لا عضو شورای شهر جو Buscaino که منطقه 15 شامل بندر منطقه است. “اما کار بیشتری باید انجام شود.

“سریع و خلاق” راه حل های مورد نیاز ،

LAHSA گفته مقامات منطقه تمرکز در حال حاضر این است که چگونه به کسانی که مسکن و پناهگاه بودجه بیشتر توسط پیرایش هزینه ها و نوار قرمز به طوری که آنها می تواند در خدمات سریع تر.

“این چشم انداز مثبت در اعداد می تواند پیش بینی شده گفت:” لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی توماس. “البته ما به امید خواهد شد و در غیر این صورت. اما ما همچنان بی واهمه; ما باید یک کار انجام دهید و ما تمایل به انجام آن است.”

حتی پس از ریدلی-توماس افزود: پیشرفت شده است قابل توجه است.

در این سال برای مثال دیدم 22,769 مسکن سرمایه گذاری با توجه به تازگی منتشر شده داده است. و 88 درصد از کسانی که قرار داده شده در مسکن در سال 2018 را به بازگشت به بی خانمانی.

“یکی از نکات کلیدی در نظر من این است که چگونه بسیاری از مردم ما مسکن هر روز” گفت: Ridley-توماس که نشان دهنده جنوب لس آنجلس قسمت شمالی و جنوبی خلیج از جمله کارسون Gardena لاون دیل و Hawthorne. “ما در حال مسکن بیش از 200 نفر در روز و با اکثر استاندارد خواهد بود که تعداد زیادی.”

ریدلی-توماس اعتبار تهاجمی تر توسعه اجتماعی در میان ارائه دهندگان خدمات اما اذعان چالش برای حفظ سرعت, شده, شیب دار با افزایش عدد در هر سال است.

سالانه مسکن سرمایه گذاری کرده اند دو برابر شده پس از عبور از اندازه گیری ثانیه که ریدلی-توماس حمایت و رای دهندگان تصویب LAHSA گزارش گفت:.

Countywide, 18,395 مردم بدون مسکن دائمی بودند پناه در سال 2020 در مقایسه با 14,722 در سال 2019 یک 27 درصد افزایش یافته است.

حتی پس از LAHSA گفت: این شهرستان است که هنوز هم 509,000 واحد مسکن در سال 2020 است. در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس موجب بیشتر سرپناه اضطراری فرصت های آن نیز نهفته است این منطقه گسترده تر اقتصادی تصویر — منجر به یک رکود است.

دیگر موانع برای حل بی خانمانی, گزارش, گفت, شامل سیستمیک نژادپرستی در مسکن عدالت و مراقبت های بهداشتی و سیاست های اقتصادی.

بی خانمان اعداد در لس آنجلس, این گزارش گفت: “هنوز هم غیر قابل قبولی بالا است.”

دلیل این تعداد بالا رفته بیشتر در برخی از مناطق در مقایسه با دیگران Marston گفت: عمدتا به دلیل دستمزد پایین تر به همراه هنوز هم افزایش اجاره.

بنابراین در حالی که بیشتر مردم قرار دارد از سال 2019 عدم به اندازه کافی مقرون به صرفه مسکن هنوز در ایجاد یک شبکه افزایش بی خانمانی در این گزارش گفت:. برآورد 555,000 لس آنجلس خانواده ها هستند “به شدت اجاره-بر دوش” با توجه به گزارش.

این COVID-19 همه گیر کمک به سرعت بخشیدن مسکن تلاش اوایل این سال در نتیجه 6,017 مردم پناه از ماه مارس تا ماه مه.

برخی از کسانی که از طریق عملیات Roomkey استفاده می شود که هتل و متل اتاق به مردم را از خیابانها. وجود فشار در حال حاضر به طور دائم به دست آوردن برخی از این امکانات به خانه افرادی که بی خانمان هستند.

چرا که مسکن دائمی باقی می ماند طولانی مدت نیاز — و به چالش کشیدن. حل این مشکل گفته است که نیاز های محلی و ایالتی و فدرال بودجه.

ریدلی-توماس گفت: فشار ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری به کار بیشتر است یک خیابان. کمک او اضافه می تواند از بخش خصوصی است.

از جمله دیگر یافته های این گزارش:

 • در حالی که بی خانمان سالمندان — کسانی که 62 ساله و مسن تر — در میان پیشرو جمعیت به طور موقت قرار دارد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر است که گروه جمعیت بی خانمان هنوز افزایش 20% از 5,231 در سال 2019 به 6,290 در سال 2020;
 • بی خانمانی در میان “انتقال-aged” جوانان (سنین 18 تا 24) رفت تا 19%;
 • کهنه بی خانمان افزایش جمعیت 0.6% یک مقدار نسبتا کمی که منعکس متمرکز سرمایه گذاری فدرال و دولت های ایالتی و محلی به خانه سابق نظامی اعضای بیش از دهه گذشته است; و
 • خانواده هایی که بی خانمان هستند افزایش 45.7% countywide.

به دلیل تغییرات ایجاد شده برای پیگیری جمعیتی بررسی تعداد افرادی که بی خانمان هستند و باید به سوء مصرف مواد مشکلات نیز افزایش 27 ٪ — با توجه به گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de