توسط اریک هاینز شهرستان, اخبار سرویس

لس آنجلس ارائه شده است یک پیشنهاد برای خرید St. Vincent مرکز پزشکی در وستلیک مورد استفاده قرار گیرد برای بی خانمان مسکن و کمک.

“لس آنجلس است که بهترین راه حل برای به دست گرفتن رهبری در تبدیل St. Vincent مرکز پزشکی به یک مرکز است که می تواند کمک به آدرس ما نیاز به مسکن بیشتر مقرون به صرفه موقت مسکن و شال روان پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گفت: شهرستان, سرپرست هیلدا سولیس ساخته شده که پیشنهاد خرید آن را به هیئت ناظران. “بخشی از استراتژی من شده است به repurpose مورد استفاده قرارگرفته یا بلا استفاده شهرستان دارایی برای جبران ما کمبود مسکن مقرون به صرفه. اگر ما به طور موثر مبارزه با ما بی خانمانی بحران ما باید نوآورانه و خلاق در رویکرد ما.”

جزئیات چقدر این شهرستان مناقصه و پیشنهاد خرید نمی شد فورا در دسترس است. آن را نیز ناشناخته اگر کسی دیگری پیشنهاد در بیمارستان است.

“این کسب و کار به طور معمول” Solis گفت. “این است که با قاطعیت با قرار دادن جامعه نیاز دارد ،

لس آنجلس شورای شهر را بی خانمانی و فقر کمیته در روز چهارشنبه پیشرفته یک پیشنهاد به شورای سعی کنید برای به دست آوردن سنت وینسنت.

عضو شورای میچ O’Farrell تاکید کرد حمایت خود را از امروز برای این شهر تلاش برای سعی کنید برای به دست آوردن سنت وینسنت مرکز پزشکی و او نیز با تمجید از شهرستان اقدام به پیشنهاد در آن است.

“من از صمیم قلب حمایت این شهرستان پیشنهاد برای به دست آوردن سنت وینسنت مرکز پزشکی” O’Farrell گفت. “شهر ادامه خواهد داد به تعامل با هر و همه احزاب در هدف repurposing (پزشکی) مرکز برای کمک به آدرس ما بی خانمانی بحران است. Angelenos تراز وسط قرار دارد در این یک بار در یک نسل فرصت است. وجود دارد باقی می ماند و بسیاری از متغیرهای ناشناخته در این زمینه و من ادامه خواهد داد که منجر به اتهام به کشف تمام گزینه های.”

غیر انتفاعی و حقیقت نظام سلامت اعلام کرد در ماه ژانویه که یک پیشنهاد فروش از بیمارستان در وستلیک منطقه کاهش یافته بود از طریق تسهیلات خواهد بود بسته.

با توجه به واقعیت های سیستم ثبت مقالات دادگاه به دنبال اقتدار به مرکز پزشکی در 2131 W. سوم سنت واقعیت بهداشت و درمان شده است کار را از طریق فصل 11 ورشکستگی و امیدوار به انتقال مالکیت از بیمارستان و مراکز درمانی.

“ما می دانیم که آن را دیگر نمی خواهد کار به عنوان یک بیمارستان است. ما می دانیم که می توان آن را repurposed به عنوان یک مراقبت حاد مرکز و با وجود امکانات (که می شود) repurposed به صورت دائمی خانه به عنوان” O’Farrell گفت: در این جلسه کمیته. “این همه را دارد.”

O’Farrell گفت: دستیابی به 366 تخت بیمارستان است رفتن به هزینه اما هنوز ارزیابی شده است. او گفت: آن می تواند هزینه کمتر از آنچه که آن را به ساخت همان تعداد تخت برای بی خانمان ها.

“من امیدوارم که این است که همانطور که ما حرکت رو به جلو با ارزیابی … برخی از خوب سامری به حراج و … آن را خریداری و تبدیل آن به طوری که ما می توانید استفاده از آن” O’Farrell گفت. “اما آن را به همه ما است.”

O’Farrell گفت: طی سفر اخیر به دولت سرمایه است که او در مورد این ایده از خرید St. Vincent با قانونگذاران کالیفرنیا.

“من واقعا نمی دیدن هر گونه قابل توجهی مانع از مخالفان (از) مردمی که فقط نمی خواهم این ایده از آن به دلیل نیاز است و هر کس متوجه می شود که” O’Farrell گفت.

عضو شورای دیوید Ryu گفت که او با حمایت از این پروژه اما که ممکن است راه هایی برای کاهش هزینه های چنین به عنوان با استفاده از یک ساختمان در پردیس برای مسکن و ساخت در فضاهای خالی.

“که در واقع ممکن است ارزان تر از نوسازی ساختمان های موجود و ممکن است ارزان تر به نگه داشتن بیمارستان در یک محیط پزشکی” ریو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im