لا عضو شورای تماس خاموش اردوگاه نوردد میان رمان coronavirus نگرانی

یکی لس آنجلس عضو شورای شهر را لغو کرده است عمده بی خانمان اردوگاه یورش های خود را در منطقه, در پاسخ به این رمان coronavirus یک مشاور گفت: پنج شنبه, مارس 16.

کارکنان در شورای دیوید ریو دفتر رسیده به وزارت بهداشت برای لغو آینده پاکسازی به گفته سخنگوی علامت Pampanin.

Pampanin گفت: Ryu نمی خواهید برای به اجرا درآوردن کد شهرستان 56.11 — یک قانون است که محدود سازی اموال در پیاده رو و نیاز به چادر به پایین در طول روز — بدون شنیدن از مقامات بهداشت عمومی در چگونه بهترین برای رسیدگی به چنین encampments در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“تا زمانی که ما به وضوح از وزارت بهداشت, ما احتمالا نباید حرکت مردم در اطراف ما احتمالا نباید جابجایی مردم,” او گفت:.

این حرکت به عنوان یک گروه, خدمات, نمی نوردد قرار دادن دستورالعمل روز جمعه آنها امید این شهرستان اتخاذ خواهد شد خواستار توقف گاه نوردد در سراسر شهرستان. فعالان می گویند نوردد آن را دشوار برای زندگی مردم در خیابان ها را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus از جمله ماندن در منزل و تمرین های اجتماعی فاصله.

در پاسخ به این رمان coronavirus لس آنجلس مسئولان شهرستان گرفته اند برخی از مراحل به منظور بهبود دسترسی به بهداشت و امکانات در نزدیکی encampments با نصب با قرار دادن دست شویی ایستگاه های توالت و فاضلاب, ایستگاه های.

برخی از اعضای شورا نیز اعلام کرد قصد دارد به گسترش این ساعت در دستشویی های عمومی.

شورای شهرستان خواهد شد دریافت به روز رسانی در رمان coronavirus در شنبه جلسه و بحث و بررسی بیشتر است انتظار می رود در شهر چگونه باید نیازهای بیش از 27000 نفر در لس آنجلس که در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان چادر پناهگاه های موقت و وسایل نقلیه.

پیش از آن جلسه دیگر عضو شورای مایک Bonin صادر شده یک نامه به دولت و شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه درخواست برای راهنمایی در مورد چگونه به نشانی این شهر بی خانمان encampments در طول رمان coronavirus بحران است. او در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او از یک توقف در اردوگاه نوردد.

در ضمن جزئیات باقی مانده های پراکنده از جمعه در چه بزرگتر برنامه ریزی مقامات دولتی باید برای کمک به این شهرستان نزدیک به 59,000 افراد بی خانمان و آماده شدن برای دفع رمان coronavirus.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti برخی از سرنخ ارائه شده در طول یک جلسه در روز یکشنبه در مورد تلاش برای آماده سازی فضا برای افرادی که احساس بیمار و یا قرارداد رمان coronavirus به قرنطینه خود و یا قرار داده می شود به یک فضای جدا شده.

شهردار گفت که او در حال همکاری با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به امن متل و هتل و همچنین تریلر به خانه افراد بی خانمان که نشان می دهد علائم این بیماری است.

او اضافه کرد که “جداسازی واحد” خریداری شده است که می تواند مورد استفاده در مراکز تفریحی و سایت های دیگر در این رویداد کسی قرارداد رمان coronavirus و نیاز به تنظیم جداگانه خود را از دیگران است.

در ضمن سایت در سایر نقاط شهرستان شد نشان داد بیش از آخر هفته به عنوان مورد نظر به عنوان قرنطینه مکان. آنها عبارتند از: در Dockweiler RV پارک در نزدیکی El Segundo.

اما تعداد فزاینده ای از مردم که زندگی در خیابان و نه در پناهگاه تا به ارائه یک چالش منحصر به فرد به شهر و شهرستان.

بیش از 44,000 مردم از تقریبا 59,000 افراد بی خانمان در شهرستان زندگی می کنند در چادر پناهگاه های موقت و وسایل نقلیه. در لس آنجلس که رقم بیش از 27 ، 000 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im