لا مرکز کنوانسیون برای تبدیل شدن به ماموت بیمارستان صحرایی در مبارزه با کروناویروس

این مرکز کنوانسیون لس آنجلس را تبدیل به یک بیمارستان صحرایی برای کمک به تسکین فشار آورده رمان coronavirus همه گیر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: یکشنبه, 29 مارس در اطلاعات بسته بندی شده آخرین نسخه از شب livecasts.

یک تیم از وزارت بهداشت و خدمات انسانی — در کنار 30 نفر از اعضای ما گارد ملی — کمک به تجهیز کنوانسیون سالن با تجهیزات پزشکی و تختخواب تاشو Garcetti گفت.

شهردار اظهارات این شهرستان اعلام کرد 332 موارد جدید در روز یکشنبه و پنج اضافی مرگ و میر.

“من سوگواری و بقیه از ما سوگواری برای کسانی که عزیزان از دست رفته امروز” Garcetti گفت. “ما با شما هستیم و احساس درد خود را و سوگواری در کنار شما.”

Garcetti همچنین تایید کرد اولین فرد بی خانمان آزمایش مثبت برای coronavirus.

برای کمک به با ماموت کار رو لا پزشکی جامعه Garcetti اعلام کرد بندر لس آنجلس مدیر اجرایی ژن Seroka به عنوان شهر جدید رئیس تدارکات افسر. کار یکی برای Seroka: هماهنگ شدن بیمارستان ها دریافت منابع آنها نیاز به مبارزه با گسترش شیوع.

Seroka کمک خواهد کرد دریافت تقریبا 1 میلیون ماسک صورت در حال حاضر در ذخیره سازی به دست اولین پاسخ دهندگان و همچنین کمک به تحکیم ثانویه عرضه زنجیره ای برای حفاظت فردی, تجهیزات Garcetti گفت.

Garcetti خود را آغاز کرد و آدرس و اتصالات برای یک شنبه با تماس به بود خدا را شکر و در نظر گرفتن سمت روشن از دلهره آور وضعیت رو به شهر و جهان است.

“من فکر می کنم همه ما احساس سنگینی از زندگی این روزها” Garcetti گفت. “ما می توانید ببینید آفتاب هر روز به ما حرکت در این لحظات دشوار.”

اما شهردار اذعان کرد که گرفتن خارج نمی شد بهتر است این روزها به جز انتخاب کنید تا مواد غذایی به دریافت برخی از ورزش و یا پیاده روی یک حیوان خانگی. با سواحل و پارک های بیشتر بسته وجود دارد گزینه های محدود.

“دیروز و امروز اولین بار بود که ما دیدیم در سراسر کالیفرنیا سواحل ما و دنباله سر پارک که تعریف که ما وجود ندارد برای ما” Garcetti گفت.

Garcetti که توصیف صحبت با بیش از 50 شهرداران از سراسر جهان در طی یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه گفت: Angelenos باید آماده برای دو ماه از انزوا و بسته شدن — و پس از آن رهبران را “ارزیابی که در آن ما هستند.”

این امکان وجود دارد Garcetti گفت که برخی از افراد منتشر می تواند از انزوا زودتر از دیگران.

Garcetti همچنین ارائه امتیاز اضافی از پیشرفت در اطراف شهر:

  • لا به حال به عنوان جمعه, آزمایش 6,741 مردم در چهار درایو-تا تست مکان. Garcetti گفت: این شهرستان به احتمال زیاد خواهد شد که به سرعت 13,000 آزمون تا پایان هفته. روز دوشنبه این شهر باز خواهد پنجم آن تست در محل با اسلات باز توسط قرار ملاقات فقط در coronavirus-virus.la.
  • روز جمعه پنج بیشتر تفریح ساختمان دوباره باز به عنوان سرپناه موقت برای افراد بی خانمان آوردن شماره در دسترس تخت در حال حاضر به 540 — با نزدیک به 100% ظرفیت در حال حاضر به دست آمده است. 13 یکی دیگر از مراکز تفریحی باز خواهد شد با فضای تخت اواخر این هفته.
  • حدود 900 هتل و متل اتاق در حال حاضر در دسترس برای کسانی که در انتظار COVID-19 تست و یا که نیاز به جایی برای با خیال راحت قرنطینه شهردار گفت. Garcetti به نام اضافی مسکن-مرکز صاحبان به ارائه اتاق خود را به این شهر برای جبران با رفتن به Coronavirus.lacity.org/rooms
  • 25 اول از 535 کمپ وارد شده اند در پارک ها و تفریح و سرگرمی پناهگاه سایت های ارائه شده توسط ایالت کالیفرنیا برای افراد بی خانمان.
  • یو پی اس و Everlywell را به شدت به دریافت coronavirus, کیت های آزمایش برای سالمندان و بهداشت کارگران در ردیف ترمز.

“بیشتر ما انجام سریعتر این کار را” Garcetti گفت. “کمتر ما دیگر آن خواهد بود.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de