لا کمیته OKs buyouts به زودی-به-بازنشسته شهرستان کارکنان

برخی از شهر لس آنجلس کارکنان ممکن است این شانس را به یک بازنشستگی پیش از موعد با شورای شهر بودجه و امور مالی کمیته حمایت از ایده دوشنبه به عنوان یک گزینه است که می تواند به کاهش پیشنهاد کارگر furloughs.

شهر اولیه طرح بود به کردند 15,000 کارکنان برای انتخاب تعداد روز با توجه به اثرات مالی از COVID-19 بیماری همه گیر. پیشنهاد furloughs برابر با حدود 10 درصد کاهش سالانه پرداخت به صرفه جویی در حدود 139 میلیون. بیشترین امنیت عمومی موقعیت معاف هستند از این پیشنهاد.

از این کارکنان در مورد 2,850 کارکنان واجد شرایط برای یک پیشنهاد جدایی انگیزه — و یا بازنشستگی پیش از موعد خریداری — طرح با توجه به شهر مدیر دفتر.

هر برنامه به پیشنهاد بازنشستگی پیش از موعد کارکنان buyouts خواهد شد که به تایید کامل شورای شهر برنامه ریزی شده است که برای شنیدن یک گزارش در این طرح از شهرستان مدیر دفتر در سه شنبه جلسه شورای.

بودجه و امور مالی کمیته رای به ارسال جدایی برنامه های تشویقی حرکت به شورای. این پنل همچنین رای به ارسال کامل شورای حرکت به تاخیر بالقوه furloughs به مدت دو ماه به عنوان لس آنجلس تلاش می کند برای پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از بریدگی های اضافی برای خدمات و کارکنان شهرستان.

برای واجد شرایط کارکنان طرح های تشویقی ارائه خواهد پرداخت معادل 2 درصد از نهایی خود را pensioned حقوق و دستمزد در هر سال از خدمات تکمیل شده 7500 دلار. کل پرداخت است نه بیش از $80,000.

“من متقاعد شده است که حتی با این برنامه ما جلوگیری از آینده furloughs و حتی بالقوه برای آینده اخراج” گفت: عضو شورای Paul Krekorian که صندلی بودجه و کمیته مالی. “کسانی که همه چیز در حال … هنوز هم در قلمرو امکان اگر ما پیش بینی درآمد هستند به عنوان منفی (اداره مالیه) در حال حاضر پیش بینی کرد. آنها به خوبی ممکن است. این برنامه متوجه خواهد شد برخی از پس انداز. من نمی دانم اگر آن را متوجه خواهد شد به اندازه کافی پس انداز برای جلوگیری از این سناریو بدترین حالت.”

حداقل 1,300 furloughed کارکنان را مجبور به قبول شرایط جدایی توافق در غیر این صورت این شهرستان و اتحادیه های کارگری که به نمایندگی از کارکنان را برای دستیابی به یک توافق جدید.

این furloughed کارکنان را از جولای 6 تا 3 p. m. Aug. 3 به موافقت با جدایی نادر از برنامه های تشویقی.

Richard Llewellyn شهر افسر اداری گفت: حدود 350 کارکنان بازنشسته از شهر هر سال برنامه را افزایش می دهد که تعداد حدود 1,000 اگر کارکنان موافقت با این طرح است.

“کار ما همکاران بر این باورند که این اصل پوشش هزینه furloughs,” Llewellyn گفت.

Llewellyn گفت: دفتر خود برآورد furloughs را نجات شهرستان $5.79 میلیون هر دوبار دوره پرداخت. بر اساس هدفمند جدول زمانی برای اجرای این جدایی تشویقی طرح furloughs خواهد بود معوق حدود چهار دوره های پرداخت هزینه شهر $23.1 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول