لا دادستان شهرستان مایک Feuer می گوید او می خواهد به شهردار, لگد زدن به اوایل گروهی از کسانی که در سال 2022 مسابقات

شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer شد عمده شرکت کننده در این مسابقه به موفقیت نامیده می شوند-از شهردار اریک Garcetti, با اعلام قصد خود را به اجرا در چهارشنبه درست یک روز پس از این صندوق جمع آوری پر کردن دوره افتتاح شد.

پر کردن دوره آغاز شد و روز یکشنبه برای دفاتر سراسر شهر بود که شامل شهردار شهر وکیل و کنترل صندلی. کسانی که صندلی باز هستند تا در سال 2022 و هر کس در آن موقعیت از جمله Feuer, خواهد شد, تشریح کردن.

وجود دارد دیگر پرنده اولیه نامزدهای این هفته است. ویلیام رودریگز موریسون ثبت یک روز بعد از آن شروع به جمع آوری کمک های مردمی در شهردار مسابقه. در همین حال دادستان شهرستان صندلی گرفتار چشم از مارینا تورس که در زمینه خود را جمع آوری کمک مقالات روز دوشنبه. و عضو شورای شهر پل Koretz ساخته مبارزات انتخاباتی خود برای کنترل رسمی با پر کردن مقالات خود را در روز چهارشنبه.

Feuer روز سه شنبه گفت که او وارد مسابقه بیش از دو سال قبل از انتخابات چون می خواستم برای دریافت یک در اوایل شروع به نشان می دهد که چگونه او قصد دارد به شهردار.

“هر چیزی را به من بدهد آن را از 1000 درصد,” او گفت:. “من رفتن به مبارزه در راه من قصد دارم به حکومت به عنوان شهردار.”

Feuer شناسایی مقرون به صرفه مسکن و بی خانمانی به عنوان مسائل کلیدی او را به مقابله با به عنوان شهردار. و او با اشاره به تجربه در حال اجرا شرط Tzedek به مدت هشت سال در 1980s. این سازمان که در خدمت مردم کم درآمد اغلب ارائه خدمات حقوقی به افرادی که بی خانمان هستند.

با کسانی که حرفه ای ریشه هدایت آنچه که او قصد دارد به تمرکز بر روی Feuer گفت: “وجود خواهد داشت هیچ زمان پایین.”

Feuer که خدمت در دولت و مجلس و شورای شهر گفت که دادستان شهرستان را لمس بر روی “هر مسئله ای در این شهر است. آن را به من داده یک درک عمیق از شهر چگونه کار می کند.”

و دادستان شهرستان و دفتر شده است که اغلب در مرکز مسائل اطراف بی خانمانی به خصوص در برخورد با قوانین است که مردم را تحت تاثیر قرار توانایی برای تنظیم کردن encampments در پیاده روها و سایر اماکن عمومی و در تلاش برای ساده کردن ساخت مسکن مقرون به صرفه نسبت به افراد پیاده در خیابان.

Feuer گفت: او نورد و یا گسترش برنامه هایی که شامل یک کلینیک برای کمک به افراد بی خانمان دریافت تقدیر نامه را رد کرد و از طریق یک فرایند است که ممکن است شامل خدمات اجتماعی به طوری که آنها را همچنان در نظام حقوقی و زین با هزینه نصب و مجازات است. چنین استناد همچنین ممکن است نگه دارید تا تلاش برای خارج شدن از بی خانمانی.

Feuer خواهد نامیده می شود در سال 2022 پس از سپری کردن دو دوره است. صندلی او به دنبال خواهد سمت چپ برای grabs — با Garcetti مجموعه نامیده می شود به عنوان به خوبی. شهردار مسابقه انتظار می رود که برای جذب چند نامزد اصلی.

Koretz گفت که او انتظار دارد که او در حال ورود به یک مقدار بیشتر پایین کلید مسابقه های در حال اجرا برای کنترل شهر. او اعلام کرد در حال حاضر برنامه های خود را برای اجرا در ماه دسامبر.

“این یک کار” او گفت:.”واقعا این طراحی شده است برای کسی که می خواهد به تمرکز و انجام کار. خواهد بود که قصد من.”

برخی از آنچه که او قصد دارد به تمرکز بر خواهد بود پیدا کردن راه هایی برای صرفه جویی در پول با بهبود این شهر قابلیت های فن آوری و به ممیزی قانونی سیاست است که شورای شهر تصویب و برای اطمینان از آنها انجام آنچه آنها طراحی شده است به انجام.

Koretz است که به دنبال یک صندلی در حال حاضر پر شده توسط Ron Galperin خواهد شد که نامیده می شوند ،

2022 انتخابات اولیه در 8 مارس را نیز برای فرد شماره لس آنجلس, شورای شهرستان, صندلی, اما جمع آوری کمک برای پر کردن دوره برای آن دسته از دفاتر آغاز خواهد شد تا سپتامبر. 8.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im