شهر لس آنجلس وکیل متهم اورنج کانتی شرکت از فروش جعلی coronavirus آزمون

لس آنجلس شهر, دفتر دادستان است متهم هانتینگتون بیچ-بر اساس کسب و کار از دروغ شعار home-تست کیت این شرکت ادعا می تواند تعیین اگر کسی coronavirus و با استناد به عدم وجود تاییدیه از سازمان های دولتی و محصولات آن است.

دادستان شهرستان را به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه مدنی ظ روز سه شنبه در لس آنجلس دادگاه برتر است و به دنبال نوار سلامتی ماتریس گروه از فروش در خانه آزمون ها و مواد ضد عفونی کننده محصولات و درخواست از دادگاه به منظور جبران برای مصرف کنندگان که خریداری محصولات و همچنین به عنوان مجازات مدنی علیه این شرکت است.

“این غیر قابل توجیه به سعی کنید به سود حاصل از این بیماری همه گیر در هزینه های سلامت مردم,” شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این اقدام قانونی. “ما ادعا این متهمان انجام شده است که فقط درگیر شدن در یک الگوی از ارائه اطلاعات نادرست برای افزایش فروش خود را که شامل ساخت یک مطالعه برای کمک به زمین یکی از محصولات خود را با این ادعا که دولت مصوبات آنها تا به حال هرگز،”

دادستان شهرستان را توصیف سلامتی ماتریس گروه به عنوان یک نوادا شرکت که مقر آن در هانتینگتون بیچ که ایجاد شد در سال 2009 به عنوان “نسل بعدی بهداشت و سلامتی پلت فرم. به تازگی شکایت مدعی این شرکت رفته “CoronaStop28, CoronaStopper, CoronaStoppers, StopCorona28” و سایر نام های مشابه در هنگام فروش Covid-19 محصولات مرتبط می باشد.

مقامات با این شرکت نمی تواند نظر رسیده روز چهارشنبه. مدنی از شکایت به طور خاص نام بری Migliorini از چشمه دره به عنوان مدیر عامل این شرکت و جورج مرگ مارینا دل ری به عنوان مدیر امور کسب و کار.

همراه با خانه سرولوژی تستهای که شکایت مدعی شدند جعلی سلامتی ماتریس گروه همچنین فروش مواد ضد عفونی کننده محصولات از جمله 2-اونس بطری برای استفاده شخصی و 55 گالن بشکه برای مقیاس بزرگ coronavirus ضد عفونی.

شکایت مدعی است که سلامتی ماتریس گروه رفت و به طول های بزرگ به ادعای کارشناس تایید برای محصولات خود را. دادگاه پرونده متهم شرکت رهبران شعار غیر موجود در آیین نامه ها و تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (fda) و آژانس حفاظت از محیط زیست و مدعی آن ساخته مطالعات علمی برای تقویت نادرست بهداشت ادعا می کند در مورد محصولات خود را.

FDA در واقع هرگز مورد تایید هر در خانه سرولوژی آزمون با توجه به دادستان شهرستان ،

در حالی که سلامتی ماتریس است که در اورنج کانتی بر اساس این طرح دعوی در دادگاه یادداشت ادعا شده که این ادعاهای دروغین در مورد محصولات ساخته شده بودند در حالی که این شرکت با فروش آزمون در سراسر کشور از جمله در شهر لس آنجلس است.

ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال حاضر به طور موقت متوقف تجارت از سلامتی ماتریس گروه سهام پس از استعلام از ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته نظارت و اصلاحات به شرکت های متهم به فروش تایید نشده coronavirus آزمون و سایر محصولات مرتبط است.

در آوریل آزادی مطبوعات در مورد SEC, عمل, عضو کمیته Rep. کتی پورتر یک دموکرات که نشان دهنده اورنج کانتی 45 منطقه و تشکر. Raja Krishnamoorthi نوشت که آنها “خوشحال است که تحقیقات ما به ارمغان آورد با توجه به یک شرکت به دنبال استفاده از مصرف کنندگان آمریکایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

همراه با شکایت علیه سلامتی ماتریس گروه لوس آنجلس شهر, دفتر دادستان در روز چهارشنبه نیز اعلام کرده است که با ارسال نامه به چندین شرکت دیگر که تبلیغات محصولات مشابه است که “آنها ادعا می کنند می تواند کشتن یا از بین بردن این رمان coronavirus هفته پس از درخواست, درخواست برای اثبات تبلیغات خود را.” دفتر شناسایی شرکت به عنوان Earthcare زیست محیطی شرکت ساحل نیوپورت پزشکی تخصص گروه از پنساکولا فلوریدا Strategia پروژه مدیریت اوک بروک, ایلینوی و CoronaCide از سندی, Utah.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de