شهر لس آنجلس آوردن اتهامات بیشتر کسب و کار امتناع شاتر و ايميل شهردار ماهه اقامت در خانه سفارش مقامات روز پنجشنبه گفت.

دادستان شهرستان را به ارمغان آورد اتهامات جنایی علیه حداقل 29 کسب و کار — 11 در دره سان Fernando — پس از شروع سفارش در مارس 16.

که یک پرش بزرگ در تعقیب پس در اوایل این ماه. آوریل 7, دادستان شهر مایک Feuer را آورده بود اتهامات فقط چهار کسب و کار از جمله یک فروشگاه الکترونیکی و دود مغازه در مرکز شهر لس آنجلس و یک فروشگاه کفش و دود دیگر فروشگاه در جنوب L. A.

پس از آن, اما, پلیس لس آنجلس دریافت کرده اند هزاران شکایت از غیر ضروری در کسب و کار باقی مانده باز است.

در روز سه شنبه پلیس کمیسیون, جلسه, رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور گفت که این گروه تا به حال دریافت بیش از 1400 شکایت تا کنون.

تقریبا تمام کسانی که شکایت حل و فصل شد با بازدید از افسران.

“در اکثریت قریب به اتفاق موارد پیدا کنیم انطباق و پیدا کنیم و سوء تفاهم ها نمی دانستند که آیا آنها ضروری کسب و کار یا نه” مور گفت: کمیسیون در جلسه.

کسب و کار دریافت اتهامات بارها و بارها حاضر به تعطیل پس از درخواست های متعدد مور گفت. هنگامی که اتفاق می افتد افسران پرونده شکایات با Feuer ، حداقل 79 شکایات واصل شده اند تا کنون او گفت:.

کسب و کار هدف قرار داده بودند به اتهام امتناع از اطاعت از شهرستان سفارش بزه با توجه به L. A. کد شهرستان. اگر صداهائی صاحبان کسب و کار می تواند به صورت جریمه تا 1000 $یا شش ماه زندان و یا هر دو.

در میان 11 دره کسب و کار شارژ و هفت بودند و مغازه ها دود در روستای دره اسپرک, Woodland Hills, شرمن اوکس و انسینو.

کارگران با وزارت آب و برق و همچنین چندین پلیس لس آنجلس افسران خاموش کردن برق برای اسپرک دود مغازه کوچک ایستاده واقع در مرکز نوار پارکینگ در نزدیکی Vanowen خیابان و تمپا خیابان مور گفت. این فروشگاه به نظر می رسد یکی از اولین کسب و کار در این شهرستان به خدمات آب و برق تعطیل در میان اتهامات جنایی برای باز ماندن.

دیگر فروشگاه شارژ شد یک خودرو یک سالن ماساژ یک حیوان خانگی groomer و یک هارلی دیویدسون نمایندگی.

تعمیرگاه در بالا Rockers-هارلی دیویدسون در کنگا پارک هنوز باز بود پنج شنبه. یک مکانیک که تلفن پاسخ گفت: مشتریان که تنها حالت از حمل و نقل موتور سیکلت خود را هنوز هم مورد نیاز آنها سرویس حتی در میان یک بیماری همه گیر.

راب فروردین سخنگوی Feuer دفتر گفت: بالا راک متهم شد زیرا فروش آن بخش موفق به نزدیک است.

صاحبان نمایندگی هستند مسئولیت محدود ثبت شرکت در فلوریدا و نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im