L. A. شهردار Garcetti می گوید شهر ملحق خواهد شد جمعه شهرستان در بازگشایی گل فروشی و خرده فروشی دیگر مغازه ها

شهر لس آنجلس خواهد شد به دنبال در قدم به قدم از شهرستان اجازه می دهد تا مغازه های خرده فروشی مانند لباس فروشگاه فروشگاه های موسیقی و گل برای باز کردن به صورت منظقه وانت, شروع روز جمعه شهردار اریک Garcetti گفت.

Garcetti همچنین اعلام کرد که در حالی که همیشه محبوب Runyon دره عمیق و باریک باقی بماند بسته برخی از شهرستان های دیگر مسیرهای پیاده روی و گلف باز خواهد شد شروع شنبه گفت: طی جلسه توجیهی روزانه در چهار شنبه, مه 6.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در اوایل این هفته سست محدودیت های ایالتی برای برخی از کاهش خطر مغازه های خرده فروشی.

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی به دنبال کت و شلوار با برنامه های موسسه مشابه راهنمایی برای مغازه های خرده فروشی برای باز کردن با منظقه خدمات. آنها گفته اند که برای آزادی پروتکل های خاص در روز پنج شنبه.

Garcetti که امیدوار به تجدید نظر خود را اقامت در خانه سفارش در پنجشنبه خواست محتاط رویکرد به این هفته بازگشایی نقطه عطف و گفت که کسب و کار نیاز به تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند با خیال راحت باز “بنابراین در حالی که شما می توانید باز کردند و شما لازم نیست که.”

“امروز یک روز هیجان انگیز در بسیاری از زمینه ها,” او گفت:. “این یک عصبی اما یکی است که ما شده اند در انتظار برای یک مدت زمان طولانی است.”

Garcetti گفت که او و دیگر مقامات دولتی خواهد شد در نظر گرفتن یک رویکرد تدریجی و با اولین “گام های کودک” وقوع این هفته است.

در میان نمونه از مغازه های خرده فروشی او گفت که واجد شرایط زیر سست سفارش: فروشگاه فروش اسباب بازی, کتاب, لباس, لوازم ورزشی, موسیقی و گل.

Garcetti گفت که حتی در طول های موجود امن تر در صفحه اصلی سفارشات Angelenos بودند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی را به عنوان آنها رفت و به بازارهای کشاورزان و بازدید, کسب و کار تلقی می شود بنابراین ضروری است که “ما می تواند با چسبیدن به برخی از آن چیزهایی که برای ما مهم و ضروری برای زندگی ما است.”

که احتیاط باید هنوز هم اعمال می شود به هر کسب و کار است که در روزهای آینده, او گفت:.

“این ویروس همچنان به تهدید همه ما در اینجا در لس آنجلس,” او گفت:.

مقامات دولتی در حال انتظار برای نظارت بر نرخ مرگ و میر در بیمارستان افزایش ظرفیت بستری شدن در بیمارستان و معیارهای دیگر, او گفت:. اگر backslide, مراحل می تواند به ضرب و شتم یک عقب نشینی به محدودیت های سخت تر.

Garcetti گفت که با افتتاح شهر فضاهای تفریحی و او نیز سازماندهی یک نیاز به پوشیدن پوشش صورت.

اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع است, او گفت:. “این است که یک چراغ سبز به کساد کردن او گفت:” در زیر جسمی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی.

گریفیث پارک خواهد بود در میان پارک خواهد شد که بازگشایی این آخر هفته در لس آنجلس عضو شورای دیوید Ryu گفت.

Garcetti همچنین اعلام کرد که با شروع در روز دوشنبه مسافران به فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX) و سواران در اتوبوس شهرستان — مانند فاصله رفت و آمد بیان و Cityride — مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

در اوایل این هفته Garcetti ابراز تمایل برای بازگشایی کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان جمعه. او گفت که او امیدوار بود برای یک هفته دیگر قبل از باز کردن فضاهای تفریحی اما احساس کردم که هر دو که و easin محدودیت در برخی از مغازه های خرده فروشی بودند “کم خطر است.”

او گفت که شهرستانها را تحمل فشار کار برای اطمینان از قوانین به دنبال دارد.

“مقامات بهداشت عمومی می گویند آنچه را جایز اما این شهرستانها که به تمام تماس های که باید به پلیس و یا پارک رنجرز و یا هر چه, آماده,” او گفت:.

این شهرستان دارای یک کسب و کار “سفیر” برنامه است که به بررسی انطباق میان غیر ضروری کسب و کار از جمله گل شده اند که مطابق, Garcetti گفت.

همانطور که از اواخر ماه آوریل گذشته در شهر لس آنجلس به حال در زمینه بزه اتهامات علیه حداقل 29 کسب و کار که مطابق با سفارش. چند تا از کسب و کار بودند و مغازه ها دود. نیز وجود دارد یک خودرو, ماساژ, سالن حیوان خانگی groomer و یک هارلی دیویدسون نمایندگی سیلی با اتهامات جنایی.

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز چهارشنبه گزارش های اضافی 55 نفر فوت کرده اند را به کل از افرادی که فوت کرده اند به 1,367 مرگ و میر countywide. وجود دارد در مجموع 851 موارد جدید اضافه شده در مجموع 28,644 موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de