L. A. سر گروه طرح و برنامه و مشکلات در طول شیوع کروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

سران چند کلید لس آنجلس بخش به روز رسانی شورای شهر امروز در برنامه های خود از عملیات و مشکلات آنها متحمل شده پس از شیوع کروناویروس.

جاستین Erbacci موقت مدیر لس آنجلس فرودگاههای جهان گفت شده اند وجود دارد برخی از کارکنان فرودگاه از جمله فرودگاه افسر پلیس و کارگران ساختمانی که قرارداد COVID-19.

“ما همچنان به اقدام در فرودگاه به مطمئن شوید فرودگاه تمیز و امن برای مهمانان و کارکنان” Erbacci گفت. “ما مستقر اضافی دست عفونی در فرودگاه”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال غربالگری افراد در فرودگاه که پرواز کرده از چین, ایران و اروپا, Erbacci گفت و شده است وجود دارد 50 درصد کاهش مسافران از این مناطق. برخی از شرکت های هواپیمایی اعلام کرده اند کاهش نیمی از پروازهای خود را با بسیاری از پروازهای بین المللی می شود, او گفت:.

CDC در تلاش است انواع مختلف غربالگری در فرودگاه نیست که بسیاری از مردم در نزدیکی هر یک از دیگر مانند نگه داشتن بیماران در هواپیما در طول تست Erbacci گفت.

LAWA ایجاد کرده است تاثیر اقتصادی نیروی کار برای دیدن آنچه که شرکت های هواپیمایی انجام می دهند برای دریافت از طریق شیوع و Erbacci گفت که او نیز دیدار با امتیازات اپراتورها و شرکت های اجاره خودرو.

LAWA نیز منجمد آن روند استخدام و در قرارداد که ممکن است باید لغو شود.

بندر لس آنجلس مدیر اجرایی ژن Seroka گفت: بندر بخش لغو آن در مجامع عمومی و برنامه ریزی حوادث.

“محموله های در حال حرکت از طریق پورت است که حدود 85 درصد از نرمال حجم” Seroka گفت: “همه دریایی پایانه های باز برای کسب و کار است.”

مقامات بندر گفت: آنها در حال کار با گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا برای انجام نمایش از خدمه از کشتی های وارده هستند که از آمریکا خدمه مجاز کردن کشتی ها در طول COVID-19 شیوع اگر آنها شهروندان آمریکایی است.

اعضای خدمه که بیمار هستند باید به اطلاع پزشک در سفارش به ترک کشتی به درمان.

مارتین آدامز مدیر کل لس آنجلس وزارت آب و برق گفت: بسیاری از افراد شده اند در آینده به کار می کنند و آنها در حال تلاش برای پیاده سازی برخی از راه دور کنفرانس.

“در همان زمان ما متوقف به انجام هر گونه آب و برق بسته آف … به مطمئن شوید که مردم (آب و برق) آنها نیاز به” آدامز گفت:, و اضافه کرد که آنها شاهد بوده ام بسیاری از کلاهبرداری های ارسال شده به مردم با اطلاعات غلط.

او گفت: DWP پرداخت برای تبلیغات برای مبارزه با این اطلاعات غلط.

آدامز گفت: برخی از مشتریانی که پرداخت به طور انحصاری در نقد و DWP در تلاش است به جای آن دسته از مشتریان به بهترین شکل ممکن.

مقامات با لس آنجلس وزارت پیری گفت: آنها در حال تلاش برای ارائه وعده های غذایی بیشتر به خانه سالمندان به طوری که آنها لازم نیست به سرمایه گذاری برای ارشد مراکز به آنها را انتخاب کنید. افراد مسن تر از 65 شناخته شده اند به ویژه آسیب پذیر به coronavirus با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>