فقط به عنوان لس آنجلس شد برای اولین بار طعم کمی آرام تر-در-خانه سفارشات پنج شنبه, مارس 12 مقامات بهداشت عمومی گزارش 45 مرگ و میر بیشتر و 961 مورد تأیید رمان coronavirus به مراتب بالاتر از میانگین بیش از چند هفته گذشته.

در مجموع 1,613 های مردمی در L. A. شهرستان از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از همه گیری آغاز شد. این شهرستان دارای تایید 33,180 موارد تا کنون در بالاترین سطح دولت است. مقامات هشدار داده اند اما در مقابل خواندن بیش از حد به یک بعد را در مجموع به عنوان اوایل تا اواسط هفته در مجموع اغلب می تواند منعکس کننده یک پرونده از آخر هفته نتایج آزمون و لزوما لب گنده روند.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: این شهرستان با هیئت ناظران در روز سه شنبه که امن تر-در-خانه سفارشات خواهد “با تمام یقین” بود تمدید برای سه ماه به عنوان شهرستان ادامه داد: به آرامی اجازه می دهد تا کسب و کار خاص برای بازگشایی و فعالیت به سر زیر پنج مرحله “نقشه راه به بهبود است.” در حال حاضر شهرستان و دولت بودند در مرحله 2 از بازگشایی.

همچنین در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: شهرستانهای در حال حاضر باید این گزینه برای بازگشایی مراکز برای وانت. عملیات برای کارواش نظافت حیوان خانگی سگ و راه رفتن نیز می تواند اصلاح Newsom گفت. و دولت منتشر کرده است در حال حاضر هدایت برای رستوران ها. اما در واقع اجازه می دهد آن دسته از موسسات به پیروی از این قوانین هنوز هم وابسته به شهرستان تصویب است که تا کنون داده نشده توسط L. A. مقامات.

“ایالت منظور می توان از این فرصت برای دولت های محلی برای مطابقت با کسانی که در دستورالعمل” Newsom گفت. “اما یکی می توانید انتخاب کنید به بیشتر محدود. نه هر کس مجبور است به این مرحله اما از آن است که فراهم شده برای همه است.”

در L. A. شهرستان که در آن بیش از نیمی از این ایالت coronavirus مربوط به مرگ و میر رخ داده است وضعیت خیلی متفاوت تر از روستایی استان ها و در نتیجه سلامت عمومی قوانین به احتمال زیاد استراحت بیشتر به آرامی Newsom گفت.

در میان کسانی که مرگ و میر گزارش شده در L. A. شهرستان در روز سه شنبه 35 بودند بیش از سن 65 nine 41 تا 65 سال و 41 نفر شرایط بهداشتی اساسی از جمله 32 نفر بیش از 65 سال و نه نفر 41 تا 65. از همه کسانی که درگذشت 92 درصد مشکلات بهداشتی و نزدیک به نیمی از زندگی در خانه های سالمندان.

سهشنبه کل را شامل نمی شود به روز شده در آمار و ارقام از ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. ساحل طولانی از هم جدا شده در روز سه شنبه گزارش داد که سه نفر بیشتر مرگ و میر تا 48 و 31 جدید تایید موارد بالا به 984. پاسادنا تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گزارش آن در شماره روز سه شنبه.

تقریبا در همه حوادث از مرگ و نژاد و قومیت بود که در حال حاضر در دسترس است. آن را همچنان به نشان می دهد نامتناسب نتایج در میان آمریکایی های آفریقایی بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام و زندگی مردم در جوامع با سطح بالایی از فقر با توجه به وزارت بهداشت.

فرر گفت: شهرستان خواهد موضوع جدید افسر بهداشت سفارش این هفته که میسازد از دستورات است که باید به دنبال.

“سفر ما خواهد بود آهسته و ما دنبال خواهد شد و از نزدیک در شاخص های کلیدی برای مطمئن شوید که ما در ادامه به سرعت گسترش COVID-19,” فرر گفت. “از شما بسیار سپاسگزارم برای کار با هم و انجام بخشی خود را. اقدامات خود را کار کرده اند و صرفه جویی در زندگی می کند.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de