L. A. شهرستان منتشر 1,700 زندانیان از زندان های اولیه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس پشت میله های زندان

لس آنجلس را در زندان در حال تخلیه سریع به عنوان کلانتر مقامات سعی کنید تا حد امکان یک فاجعه شیوع کروناویروس در پشت میله های زندان.

برای تقریبا دو هفته کلانتر الکس بیانوبا گفت: او به دنبال آن بود که بسیاری از زندانیان که ممکن است با خیال راحت به انتشار. روز سه شنبه گفت: این تعداد تا کنون از 1700 زندانی و یا در حدود 10 درصد از شهرستان کل جمعیت زندان.

همه کسانی که زندانیان تا به حال کمتر از 30 روز به سمت چپ در جملات خود را. و همه محکوم شدند جرمهای جنحه او گفت:.

بیانوبا گفت که او تا به قدرت به سرعت خود را منتشر و اجازه دهید آنها را در اوایل. اما او گفت: نرخ آزاد کردن زندانیان می تواند شروع به آهسته به زودی.

“وجود خواهد داشت هر مقدار بزرگ” منتشر شده پس از این, او گفت:. “همه پایین آویزان میوه, ما در حال حاضر آن را برداشت.”

بیانوبا وجود دارد گفت: هیچ تایید موارد coronavirus در داخل هر یک از شهرستان زندان تا کنون.

او گفت که او هنوز هم در مورد به طور بالقوه در آوردن یک زندانی با این ویروس کشف نشده — به محدودیتی که از این اتفاق او خواسته خود را نمایندگان و افسران پلیس شهری سازمان به کمتر دستگیری. بیانوبا گفت: او گفت: او کار خود را با L. A. شهرستان برتر دادگاه و دفتر دادستان منطقه به تاخیر برخی از دادرسی جزایی.

در حال حاضر تنها به قید وثیقه جلسات مجاز برای رفتن به جلو با توجه ریاست سوپر قاضی دادگاه جان Brazile باشد.

نزدیک به 30 درصد از L. A. شهرستان زندانیان هستند خانمان کلانتر گفت. با بی خانمان طرفداران ترس از شیوع بیماری مرگبار در میان شهرستان های آسیب پذیر زندگی در خیابان, Villanueva گفت: وزارت کار به اطمینان حاصل شود آنها نمی سهوا آزادی یک زندانی با ویروس.

“ما یک طرح انتقال زندانیان بیمار از ما بازداشت به (L. A. شهرستان) وزارت بهداشت. آن پروتکل به خوبی برقرار شده,” او گفت:.

“ما تا به حال بیماران مبتلا به سرطان زندانیان با بیماری ترمینال … ما منتشر شد به یک بیمارستان یا مراقبت دهنده. ما قطعا رفتن به سعی کنید و خوب آنها را. ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را در زندان فقط به این دلیل که آنها لازم نیست که یک خانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de