لس آنجلس هیئت ناظران موافقت کرده است به پرداخت $2.25 میلیون به دو کلانتر نمایندگان که می گویند آنها قربانیان با انگیزه های سیاسی دادستان تحریک از طریق Undersheriff پل Tanaka.

گشت نمایندگان رابرت لیندزی جونیور و Charles Rodriguez — که تبرئه شدند از دروغ و توطئه اتهام — اتهام آنها به ناحق تحت تعقیب در جهت Tanaka به دلیل کینه او برگزار شد در برابر Lindsey در حال حاضر بازنشسته و پدر کلانتر فرمانده که اغلب به چالش undersheriff اقتدار.

“اتهامات شد و نه بر اساس شواهد آنها بر اساس یک انتقام گیری شخصی” وکیل ران کی گفت: در زمان او واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال. “تاناکا تحت فشار قرار دادند لس آنجلس (شهرستان) منطقه دفتر دادستان به مطبوعات اتهامات کاذب.”

این شکایت نیز به نام کوین Stennis سپس معاون دادستان منطقه و در حال حاضر یک قاضی و از اعضای سابق کلانتر داخلی Criminal Investigative اداره است.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه تحقیقی اداره — که گزارش به Tanaka —توصیه می شود به دفتر دادستان منطقه که لیندزی و رودریگز بود متهم با تشکیل پرونده نادرست در گزارش پلیس در ارتباط با ماه ژوئن سال 2011 مجسمه نیم تنه مواد مخدر در خارج از هانتینگتون پارک نوار.

دادستان گفت: اتهامات علیه نمایندگان را دنبال شد و پس از نظارت تصویری به نظر می رسد در تضاد با جزئیات در لیندزی بازداشت گزارش —اما در مورد اخراج شد و پس از یک کلید شاهد شکست خورده به نظر می رسد برای جلسه های اولیه کت و شلوار متحده است.

اما Stennis نقل مکان کرد و در مقابل نمایندگان برای بار دوم پس از “کسی از کلانتر آمد و تا به حال یک جلسه با من و من گفت: من می خواهم دوباره فایل مورد” Stennis گفت لیندزی پس از آن-وکیل با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

زمانی که پرونده این نمایندگان به دادگاه رفت در ماه ژوئن 2015 lawmen از تمام اتهامات تبرئه شدند در کمتر از سه ساعت است. لیندزی و رودریگز شد و سپس دوباره به عنوان گشت نمایندگان کی گفت.

تاناکا در حال گذراندن پنج سال حبس در زندان فدرال برای نقش خود را در سال 2011 طرح توسط کلانتر مقامات برای خنثی کردن FBI تحقیقات به اهل بیت سوء استفاده توسط نمایندگان در این شهرستان برگزار شود. اعضای سابق ICIB — از جمله آن سپس سروان. ویلیام “تام” Carey — نیز به اعدام محکوم شده در پرونده و محکوم به زندان های مختلف از نظر.

ناظران توافق در روز سه شنبه به پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de