مقامات با لس آنجلس آتش نشانی اعلام کرد که روز سه شنبه 12 از کارکنان آن باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

این گروه با صدور بیانیه ای گفت که 32 نفر از پرسنل خود را مورد آزمايش قرار COVID-19 و 12 مورد تأیید بودند و در میان آن گروه.

“لس آنجلس آتش نشانی در ادامه به صورت روزانه به مانیتور ما مهم ترین کالا, کارمندان ما” گفت: رئیس آتش نشانی Daryl اسبی در بیانیه ای.

بیانیه ای را فاش نمی کند که موارد تایید شد و نه وضعیت سلامت آن تاثیر قرار.

در لس آنجلس کلانتر شده اند وجود دارد 24 از کارکنان که آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به آخرین داده های ارائه شده توسط گروه. در مجموع 394 کارکنان شده اند قرنطینه با 150 از آنها و بازگشت به کار.

در حالی که اکثریت مردم بسته است در با توجه به زمان سفارش به پناهگاه در محل اولین پاسخ باید ادامه شغل خود و در فرایند رسیدگی به افرادی که ممکن است آلوده به این بیماری است.

در اوایل ماه مارس سه نماینده پنج شهرستان آتش نشانان بودند قرنطینه پس از پاسخ به مرگ یک زن با کوروناویروس.

در اداره پلیس لس آنجلس مقامات اعلام کردند بیش از آخر هفته که کل آن مورد شمارش در میان کارکنان افزایش یافته بود به 45. شهر را آتش بخش 13 تایید موارد COVID-19.

در شهرستان ریورساید, 26 کلانتر کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از اواخر هفته گذشته از جمله دو نماینده که از درگذشت این بیماری در این هفته. پنج سان برناردینو معاونین کلانتر و دو اورنج کانتی نمایندگان – یکی که با این نسخهها کار در تئو Lacy تسهیلات در پرتقال و دیگر در زندان مرکزی مجتمع در سانتا آنا – همچنین آزمایش مثبت مقامات روز جمعه گفت.

تعداد موارد تایید شده در لس آنجلس افزایش 550 در جمعه آوردن این شهرستان را در مجموع به 6,910. مقامات بهداشت عمومی نیز گزارش شده 22 مرگ و میر بیشتر. در مجموع 169 نفر در این شهرستان فوت کرده اند از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de