کریستن McQueary: رام امانوئل عزیزم از صبح روز یکشنبه تلویزیون نشان می دهد ؟ آیا نمی شود فریب خورده

شیکاگو — چگونه می توانید شیکاگو از دست شهردار سابق, رام امانوئل اگر او هرگز از بین می رود? شوخی کردم. ما همین حالا او را.

از آن شده است نفس گیر را شاهد امانوئل swift انتقال — از شهردار بنابراین منفور آن را تسکین بود که او تصمیم گرفت در مقابل به دنبال یک دوره سوم به تلویزیون سوپراستار دانشمند و نویسنده.

در عرض چند هفته از ترک Chicago City Hall, ABC News استخدام امانوئل به عنوان یک کمک کننده و او به طور معمول به نظر می رسد در شبکه های صبح pontificating. او همچنین نوشت: کتاب “ملت شهرستان: چرا شهرداران در حال حاضر در حال اجرا در جهان” ستایش کار از دیگر شهرداران شهرستان و البته خودش. این کتاب مجموعه ای منتشر خواهد شد بعد از آن در ماه فوریه است. آن را ممکن است نیاز به وقت واقعیت-جستجوگر.

بر خلاف دوستش جورج Stephanopoulos و دیگر افراد مشهور روزنامه نگاران که در راس Emanuel, Chicagoans دانم تصدی خود به عنوان شهردار شد مربوط توسط فرصت از دست رفته را نمی فیلمهای گرفته است. دولت او و شیکاگو اداره پلیس ایستاده بود به طور گسترده ای متهم به پوشش تا اکتبر 2014 قتل زن 17 ساله سیاه بچه توسط یک افسر پلیس که او 16 بار در جنوب غربی کنار خیابان. داشبورد دوربین تصویری از Laquan مک دونالد راه رفتن به دور از افسران — نما بدون پاک کردن تهدید و سپس با چرخاندن به زمین به عنوان پاف از تفنگ دود فر از لباس خود را — در حال حاضر یک قطعه فراموش نشدنی از امانوئل میراث.

نه تا زمانی که امانوئل شد با خیال راحت انتخاب مجدد در سال 2015 تا زمانی که شورای شهر تصویب 5 میلیون دلار حل و فصل برای نوجوانان و خانواده تا قاضی مجبور به انتشار این ویدئو تا 80 دقیقه از نزدیک نظارت تصویری رفت از دست رفته تا Emanuel می تواند چرخش دستگاه خود را تا و در حال اجرا تا زمانی که کوک کانتی خارجه آمریکا به طور رسمی متهم به افسر پلیس را Emanuel در نهایت اذعان شهر حق خشم خود و آسیب پذیری.

هنگامی که ویدئو در نهایت در ماه نوامبر منتشر شد 2015 را برانگیخت هفته از تظاهرات. آن را منجر به قتل درجه دوم محکومیت افسر پلیس جیسون ون دایک. آن را تکان داد هر گونه اعتماد به نفس این شهرستان می تواند جمع اوری سوی آن اداره پلیس.

امانوئل هرگز بهبود سیاسی است.

او همچنین بسته شده بود برخی از 50 underused مدارس عمومی, تغذیه, حس رها در شیکاگو را بیشتر به چالش کشیده محله. او نمی تواند خشونت مسلحانه تحت کنترل به عنوان آن را هل شیکاگو بین المللی ویژه از شرم. و او مطرح مالیات اموال تاریخی به سطح در حالی که هنوز ترک این شهر صندوق های بازنشستگی در وضعیت وخیم.

اخیرا واشنگتن پست رسانه های منتقد اریک Wemple گزارش لرزش تا در اقیانوس اطلس بود که برجسته امانوئل به عنوان یک ویرایشگر کمک. سیاه نویسندگان و اعضای هیات اعتراض به Emanuel را نقش بر دست زدن به Laquan مک دونالد مهم است. “چه چیزی است که به سادگی درست است که آقای امانوئل استفاده از شرایط مالی حل و فصل با یک خانواده هایی به پوشش جزئیات قتل یک نوجوان سیاهپوست توسط یک افسر پلیس است. آقای امانوئل را انجام defiles هر دو اصول فراتر از به رسمیت شناختن است و این نوع رفتار است که سازمان های خبری از هر ایدئولوژیک خط خطی افشای به جای پاداش” آنها نوشت: به سردبیران با توجه به یک کپی از این نامه به دست آمده توسط Wemple.

این بحث منجر به وصله پینه کردن از نحوه مجله ویژگی های آن کمک نویسندگان و تصمیم گرفته شده است که سیاستمداران باید کمتر نقش برجسته در صفحات آن.

امانوئل به شدت رد هر گونه تلاش برای پنهان کردن شرایط اطراف مک دونالد مرگ است. او می گوید که او هرگز تو را دیدم این فیلم و متکی به خود در اداره پلیس و مشاورین حقوقی که مبارزه ویدیو آزادی در حالی که این موضوع تحت بررسی بود.

او با اشاره به تصدی خود به عنوان یک ثبات نیروی در یک شهر عظیم مالی کسری که او به ارث برده و آن او خطاب با افزایش مالیات و گسترش اقتصاد این شهر. او اعتبار برای آوردن متعدد دفتر مرکزی شرکت به مرکز شهر شیکاگو و اشتعال پر جنب و جوش riverfront خوبی توسعه.

اما مرگ Laquan مک دونالد و عدم شفافیت است که به دنبال آن باید به دنبال Emanuel. او در دسترس است برای نرم, تلویزیون, مصاحبه و میزگرد و کتاب خریدهای چون شیکاگو و دیگر او را مورد اعتماد به شهردار. او که قرار بود به برنده دوره سوم و او به سختی برنده دوم خود را. این است که این رکورد از یک استراتژیست ارشد سیاسی نابغه شهردار اکسترا? هیچ نیست.

کریستن McQueary عضو شیکاگو تریبیون سرمقاله هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر