کوبه برایانت خلبان مشاوره در پرواز در دید کم پس از نامناسب مسیر پرواز در سال 2015

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

کوبه برایانت خلبان هلیکوپتر فدرال نقض قوانین پرواز را در سال 2015 زمانی که او پرواز کرد و بدون اجازه به فرودگاه بین المللی لس آنجلس را در حریم هوایی در شرایط آب و هوایی است که تحت تاثیر توانایی های خود را برای حفظ بصری ترخیص کالا از گمرک به عنوان مورد نیاز توسط برج سوابق نشان می دهد.

Ara Zobayan که سرنشین این جزیره بیان هلیکوپتر که سقوط کرد در ماه گذشته به یک مه کفن دامنه کوه در کالاباساس, قتل برایانت دختر و هفت نفر دیگر شد توصیه پس از 2015 حادثه در میان چیزهای دیگر “بررسی آب و هوا و پیش بینی های مورد نیاز اقدام” با توجه به اداره هوانوردی فدرال اجرای سوابق به دست آمده از جمعه تحت قانون آزادی اطلاعات.

Zobayan تاریخ به عنوان یک خلبان است که بخشی از ملی ایمنی حمل و نقل را بررسی علت تصادف آتشین. این NTSB صادر کرده است یک گزارش اولیه که موتور به نظر نمی رسد برای شکست خورده اند.

FAA اجرای اسناد گفت: در مارس 11, 2015 Zobayan شد عامل AS350 هلیکوپتر در نزدیکی Hawthorne فرودگاه و 105 آزادراه. او انتظار, این گزارش می گوید: برای ورود مشغول سهل انگاری حریم هوایی.

Zobayan گفته شد این برج که فرودگاه بود گزارش کمتر از آنچه که به نام basic visual قوانین پرواز – است که سه مایل از دید و یک ابر سقف حداقل 1000 فوت است.

برج رد Zobayan درخواست برای دور زدن بصری نیاز, اما او هنوز هم وارد – پرواز با دید – در حالی که برقراری ارتباط با برج سوابق نشان می دهد. FAA مقامات بعدها به این نتیجه رسیدند که “تا به حال آقای Zobayan به درستی برنامه ریزی شده و به مرور زمان آب و هوا در LAX او می شده اند قادر به پیش بینی و اقدام لازم را به حمل و نقل (LAX حریم هوایی).”

Zobayan پس از گزارش حادثه به مقامات مناسب و بستری خطای خود ثبت می گویند. هیچ درمانی آموزشی مورد نیاز بود. او توصیه عامل در LAX حریم هوایی و پرواز ویژه بصری قوانین پرواز برای آب و هوای بد.

“وجود دارد هیچ نشانه این است که از تکرار حادثه و هیچ نشانه ای وجود دارد که این حادثه یک روند با آقای Zobayan,” FAA اسناد می گویند.

پس از این تصادف سوالات مطرح شده در مورد عدم وجود یک زمین سیستم هشدار دهنده که هلیکوپتر نمی شد نیاز به. سیستم می دهد دقیق تصاویری از اطراف زمین و باعث هشدار.

یک موضوع تکراری در مورد این حادثه شده است حضور مه که صبح روز یکشنبه.

شاهد بر روی یک دوچرخه دنباله محققان گفت که این منطقه احاطه شده بود غبار هنگامی که او شنیده هلیکوپتر. صدا بلندتر کردم و او را دیدم آبی و سفید هواپیما ظهور از ابرها قبل از برخورد به زمین است.

پس از آن خاطرات برای ستاره بسکتبال و دیگر مسافران برگزار شده است در سراسر جنوب کالیفرنیا. هفته گذشته لیکرز اعلام کرد مردم چگونه می توانید سعی کنید برای گرفتن بلیط به صورت بسیار پیش بینی یادبود برای برایانت و دختر خود را در مرکز استیپلز در دوشنبه, فوریه. 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im