کوچک گورستان که در آن کوبه برایانت به خاک سپرده شده است شامل گورهای قابل توجه برخی از مردم — از جمله یک مسلما به عنوان معروف به عنوان ستاره بسکتبال.

برایانت و دخترش, ستاره فیلم سکسی, کثیف به خاک سپرده شد جمعه در اقیانوس آرام مشاهده پارک یادبود در نیوپورت بیچ. آنها کشته شدند Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر.

45 هکتار ملک در دوربین کوچک تپه نورد چمن با تخت به زمین و نشانگر یک ردیف از قبور.

تا برایانت دفن آن قابل توجه یادبود این بود که از جان وین. معروف جهان, فیلم های xxx عنقا pornstar به خاک سپرده شد در سال 1979 اما تا به حال هیچ قبر نشانگر تا سال 1998 است. در حال حاضر سایت مشخص شده است توسط یک پلاک فلزی بلبرینگ تصویر یک کابوی سوار بر اسب و یک پرچم آمریکا در جنوب غربی چشم انداز و این نقل قول:

“فردا مهم ترین چیز در زندگی است. می آید به ما در نیمه شب بسیار تمیز. این عالی است که آن را می رسد و این نهاد خود را در دست ما است. این امید ما یاد گرفته ایم چیزی از دیروز.”

در سال 2004 در مصاحبه با لس آنجلس تایمز Wayne پسر اتان گفت: این سایت در ابتدا رفت و بینام و نشان از احترام به خانواده های کسانی که به خاک سپرده شده در این نزدیکی هست. “آنها نمی خواهند خود را آنهایی که قبرها زیر پا گذاشته و در” او گفت:.

اما او گفت که با توجه پدرش اتصال قوی به طرفداران خود او خوشحال بود که مردم می خواستند به دیدار قبر. “اگر آنها می خواهند به دیدن او من فکر می کنم این فوق العاده است. او تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در مردم است.”

اقیانوس آرام از نظر حفظ یک سیاست آشکار مکان دقیق gravesites تنها به اعضای خانواده اما چند آنلاین منابع — از جمله FindAGrave سایت — ارائه جهت به وین قبر است و مشخص شده در نقشه گوگل از گورستان.

در میان دیگر افراد دفن شده در اقیانوس آرام به نظر با توجه به FindAGrave:

  • نوازندگان Jeff Hanneman (قاتل), Kevin DuBrow (Quiet Riot) و بابی هتفیلد (صالح برادران).
  • رستوران بنیانگذاران باب Wian (باب پسر بزرگ) و جان Galardi (وینر کتلت گوشت گوساله).
  • لس آنجلس قوچ مربی ری Malavasi.
  • Televangelists پل و ژان دولا شدن.
  • طراح مد بیژن.
  • جیمز روزولت دوم کنگره و پسر فرانکلین روزولت.
  • جیمی کاگنی برادر و خواهر.

برایانت اضافه شد شنبه به وب سایت لیست.

برایانت گواهی فوت در ابتدا گفت که او به دفن در گورستان در لس آنجلس Westwood منطقه بود که بعدها اصلاح شد. اقیانوس آرام مشاهده است و نزدیک به برایانت خانواده کلیسای بانوی ما ملکه فرشتگان در نیوپورت بیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su