Knott را بری مزرعه را بازگشایی دروازه های خود را و اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به شهر ارواح منطقه برای یک زمان محدود طعم قلمکار یکی رویداد در حالی که بونا پارک پارک باقی می ماند بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر.

این Knott طعم و مزه از پارچه بیرون غذا آبجو و شراب حوادث اجرا در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه از ماه جولای 17-26.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه کاوش مجازی سیستم صف برای پست-coronavirus بازگشایی

این Knott تم پارک بسته در اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس. این Knott کالیفرنیا بازار در کنار پارک بازگشایی در ماه ژوئن.

طعم پارچه اساسا بازسازی لغو Knott را Boysenberry جشنواره به عنوان یک خصوصی یکی رویداد در حالی که موضوع پارک سواری و جاذبه های بسته باقی می ماند به طور نامحدود. 23 غذایی و نوشیدنی آیتم های منو شامل یک صف از boysenberry فلفل قرمز, سوسیس, بال, samoas, churros, پودینگ نان, لیموناد, آبجو و شراب.

مواد غذایی برای این رویداد خواهد شد در خدمت و در اطراف پارچه Ghost Town منطقه از پارک در ساتر کوره اتش نشانی, BBQ, بیابان های گوشتی و شبح شهر گراب.

همچنین نگاه کنید به: Knott را به تعویق انداختن جشن سالگرد 100 تا 2021 جدید سوار آماده برای باز کردن

انتخاب شهر ارواح فروشگاه ها و غرفه های محلی crafters باز خواهد بود برای خرید در حوادث.

Knott را به دنبال خواهد داشت در حال حاضر آشنا “طبیعی” از COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی با درجه حرارت نمایش فیلم اجتماعی فاصله و افزایش مایع در طعم و مزه از پارچه حوادث. همه کارکنان و بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن پوشش صورت. بازدید کنندگان می توانید ماسک خود را در حالی که غذا خوردن.

فروشگاه اشغال خواهد شد محدود به کمتر از 50 درصد از نرمال ساختمان ظرفیت. اجتماعی حقوقی صف با 6 پا نشانگر تنظیم خواهد شد تا در خارج از مغازه ها. صندلی ناهارخوری پخش خواهد شد اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی مناسب فاصله.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه صاحب رول پست-coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی پارک

پذیرش روزانه محدود خواهد شد برای اطمینان از کاهش ظرفیت که می تواند منجر به فروش می رسد تاریخ برای این رویداد.

بازدید کنندگان باید خرید یک تاریخ خاص مزه کارت در پیش روی Knott وب سایت و یا برنامه است که در خدمت به عنوان یک طعم و مزه از پارچه پذیرش بلیط. طعم پارچه مزه کارت اجرا خواهد شد 25 دلار برای پنج غذا مزه و 15 دلار برای سه مذاقات.

طعم و مزه از پارچه رویداد اجرا خواهد شد و در روزهای جمعه و شنبه از 4-10 بعد از ظهر و در روزهای یکشنبه از ظهر تا 8 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de