Knott را بری مزرعه کاوش مجازی سیستم صف برای پست-coronavirus بازگشایی

Knott را بری مزرعه می تواند احساس بسیار متفاوت با مورد نیاز پیشبرد رزرو, کاهش ظرفیت COVID-19 سلامت, نظرسنجی, همراه, غذا سفارش و احتمالا حتی مجازی صف سیستم زمانی که بونا پارک پارک بازگشایی پس از تمدید coronavirus بسته شدن.

Knott را به اجرا در تعدادی از فن آوری های به روز رسانی و بررسی دیگران به آدرس جدید COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی خواهد شد که در جای خود قرار داده که پارک بازگشایی.

Knott را بری مزرعه است که به طور فعال بررسی های مجازی مدیریت صف سیستم است که کمک به کاهش زمان انتظار و کوتاه کردن خطوط برای سواری و جاذبه های گردشگری, پارک, مقامات گفت.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه صاحب رول پست-coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی پارک

Knott را همچنان بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. Knott و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد است. بازگشایی تاریخ اعلام نشده است برای Knott است.

برنامه های مبتنی بر مجازی مدیریت صف سیستم اجازه می دهد بازدید کنندگان برای کشف دیگر پارک جاذبه های, رستوران ها و مغازه ها در حالی که انتظار برای یک فرد سوار شدن بدون نیاز به ایستادن در صف های طولانی. دیزنی لند با استفاده از یک مجازی صف سیستم برای مدیریت جمعیت برای افزایش مقاومت سوار تاریکی در جنگ ستارگان: کهکشان لبه قبل از آناهایم پارک بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه به تعویق انداختن جشن سالگرد 100 تا 2021 جدید سوار آماده برای باز کردن

مجازی و صف سیستم اتخاذ شده توسط Knott را تنها در طول سال سیدر پارک نمایشگاه می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای مکان های دیگر در زنجیره.

در علاوه بر این به Knott را سرو عادلانه صاحب کالیفرنیا بزرگ امریکا در سانتا کلارا, Cedar Point و پادشاهان جزیره در اوهایو, Kings Dominion در ویرجینیا, کانادا سرزمین عجایب در خارج از تورنتو و Carowinds در کارولینای مرز.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه مالک می گوید خود پارک می تواند بسته از طریق پایان سال 2020

سرو عادلانه است که به طور فعال در معرفی پتانسیل های مجازی صف سرو عادلانه مدیر عامل ریچارد زیمرمن گفت: در تماس با تحلیلگران در اوایل ممکن است.

“ما نیز به طور جدی در پیشرفت و گسترش استفاده از تکنولوژی و سیستم عامل از جمله پارک ما برنامه های تلفن همراه به منظور بهبود تجربه مهمان رفتن به جلو” زیمرمن گفت: در یک تماس.

Knott نیز قصد دارد برای به روز رسانی پارک برنامه تلفن همراه با قابلیت های جدید در راستای جدید “عادی” از COVID-19 عصر.

هنگامی که پارک بازگشایی, Knott بازدید کنندگان را با استفاده از به روز رسانی نرم افزار تلفن همراه به:

  • توان مورد نیاز پیشبرد رزرو برای یک تاریخ خاص و زمان
  • در حال حاضر خود را بهنگام ورود کوپن در ورودی پارک
  • تکمیل مورد نیاز قبل از ورود COVID-19 سلامت, بررسی
  • روند فصل می گذرد و بدون مراجعه به تصویب مرکز پردازش
  • محل تلفن همراه دستور غذا
  • را cashless پرداخت دیجیتال در مغازه ها و رستوران ها
  • پیدا کردن نزدیک ترین دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه با استفاده از نرم افزار نقشه
  • دریافت ایمنی و بهداشت یادآوری

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه رکورد حضور و غیاب و درآمد به نوبه خود به ضرر و زیان بزرگ با کروناویروس بسته شدن

این به روز رسانی نرم افزار تلفن همراه اجازه خواهد داد که Knott را Berry Farm برای نظارت بر ازدحام بیش از حد و به حداکثر رساندن ظرفیت پارک یک بار حضور کلاه در محل قرار داده شده که پارک بازگشایی با توجه به سرو عادلانه است. Knott قصد دارد با استفاده از به روز رسانی نرم افزار تلفن همراه برای مدیریت جمعیت و جریان استقرار کنترل جمعیت اقدامات به منظور حفظ اجتماعی فاصله و ارتقاء سطح سلامت و پروتکل های ایمنی.

خدمات مبتنی بر مکان ساخته شده را به نرم افزار تلفن همراه اجازه خواهد داد که Knott را به “حداکثر رساندن ظرفیت پارک بدون به خطر انداختن ایمنی” پس از پارک بازگشایی با حضور کلاه در انطباق با دولت های محلی و دستورالعمل های بهداشتی با توجه به سرو عادلانه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de