Knifeman در فرانسه کشته شدن 2 نفر در حمله تروریستی پرس و جو باز

پاریس — یک مرد دارای حق اعمال یک چاقو مورد حمله ساکنان یک شهر در حالی که آنها جرأت را به فروشگاه در میان سراسر کشور coronavirus مستند سه شنبه به کشته شدن دو نفر و زخمی شدن پنج نفر دیگر در یک عمل است که مسئولین نسبت به باز کردن تروریسم پرس و جو.

فرانسه مبارزه با تروریسم دادستانی گفت: ضارب دستگیر شده بود در نزدیکی صحنه حمله در شهر Romans-sur-Isere جنوبی از لیون به عنوان او را به زانو زدن در پیاده رو دعا در عربی. آن گفت: یکی از آشنایان خود را نیز بازداشت شد.

دادستان نیست شناسایی مظنون است. آنها گفت که او تا به حال هیچ اسناد و مدارک هویتی اما ادعا می شود سودان و متولد شده اند در سال 1987.

در طول یک بعدی جستجوی خانه خود را, مقامات یافت دستنویس اسناد و مدارک که شامل بحث در مورد دین و شکایت در مورد زندگی در یک “کشور از كافران” مقامات گفت.

دادستانی را تایید نمی کند گزارش می دهد که مرد فریاد زد: “الله اکبر” (خدا بزرگ است) او به عنوان چاقو و کاهش مردم است.

مانند کل جمعیت فرانسه, Romans-sur-Isere ساکنان دستور داده شده است به ماندن در خانه به جز چند استثنا. قربانیان خود را انجام می دهند خرید مواد غذایی یکی از مجاز خارج از فعالیت های در خیابان است که نانوایی ها و فروشگاه های مواد غذایی, دادستانی گفت.

رسانه های فرانسه گزارش داد که knifeman اولین حمله یک مرد که به تازگی در سمت چپ صفحه اصلی برای یک پیاده روی روزانه — برش گلو او را در مقابل قربانی دختر و پسر.

بعدی ضارب رفت و به توتون و تنباکو, فروشگاه چاقو tobacconist و دو به مشتریان و پس از آن رفت و به قصاب محلی فروشگاه با توجه به گزارش های خبری.. او برداشت دیگری چاقو و حمله به یک مشتری با پایان بلانت قبل از ورود به سوپر مارکت رسانه ها گفت..

برخی از خریداران پناه در نزدیکی یک نانوایی.

فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner وارد در صحنه در شهر جنوبی لیون در عرض چند ساعت و تشکر داران خود را برای کمک به.

برخی از 100 پلیس و 45 آتش نشان بودند درگیر در عملیات و تامین امنیت منطقه, مقامات گفت.

شده اند وجود دارد تعدادی از چاقو حملات در فرانسه در ماه های اخیر. در ماه ژانویه پلیس فرانسه به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد در متز بود که با تکان دادن یک چاقو و فریاد “الله اکبر.”

دو روز قبل از آن مرد دیگری بود کشته و پس از او با چاقو یک نفر را به ضرب و دو تن دیگر زخمی شدند در حومه پاریس.

معلوم نیست که آیا مظنون در روز شنبه حمله به حال مشکلات روانی و یا هر لینک کلیک کنید برای افراط گرایی است. تحلیلگران می گویند برخی از گروه های افراطی دیدن این تحول از ویروس آنفلوآنزای مرغی به عنوان یک فرصت برای برنده شدن بیش تر کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im