Klobuchar Campaigns in Summerlin

استیو مارکوس

دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq صحبت می کند در طول یک Summerlin اولیه رای گیری شروع رالی در صحرا ویستا مرکز جامعه شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است.

یادداشت سردبیر: پیش از نوادا قفقاز به لاس وگاس خورشید هیئت تحریریه دعوت بالا دموکراتیک داوطلبان برای مصاحبه در مورد چگونه سیاست های خود را خواهد شکل امریکا و نوادا. این سومین بار در یک سری از داستان بر اساس صحبت های ما.

Ctq ارائه خود به عنوان یک-چیز-انجام عملگرا خواهد شد که به دنبال سیاسی امکان پذیر سیاست نه پیشرفته تر طرح های آینده از مخالفان به سمت چپ او. میگوید که او برچسب مدیکر برای همه “لوله رویا است.”

مینه سوتا سناتور سیاست تا حد زیادی منعکس کننده که تصویر یک عملی و نامزد میانه رو موقعیت او به عنوان یک نسیم جایگزین بیشتر به سمت چپ متمایل نامزدها مانند سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن. است که می گویند او ندارد پررنگ طرح — پلت فرم خود را شامل اصلاحات جامع مهاجرت و $1 تریلیون طرح زیرساخت به عنوان مثال.

اما Klobuchar می خواهد آمریکایی ها به او به عنوان یک پایین به زمین Midwesterner که ترکیبی از تجربه به عنوان یک شهرستان دادستان منطقه پس از 14 سال در مجلس سنا می دهد درک درستی از هر دو آشپزخانه-میز و مسائل و عملکرد واشنگتن است. او پروژه های, مردمی, تصویر سریع به بحث در مورد پدربزرگ خود معدنچی و یا در رابطه با او در حد متوسط تفنگ سیاست چگونه او نمی خواهند به انجام هر کاری است که “آسیب عموی من در گوزن خود را ایستاده است.”

او در لیست بالا به عنوان سه اولویت ساخت یک نردبان قوی برای کار و طبقات متوسط پرداختن به تغییرات آب و هوایی و اصلاح مهاجرت هر دو برای بازگرداندن ارزش های آمریکایی نسبت به تازه واردان و برای تقویت نیروی کار است.

مهاجرت

در یک برنامه ریزی دقیق برای 100 روز اول در دفتر Klobuchar وعده برای بازگرداندن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اخراج “خیال” و مهاجران دریافت کرده اند که وضعیت حفاظت موقت. او در ادامه می گوید او را “پرش شروع” یک بحث در اصلاحات جامع مهاجرت به سمت تصویب یک طرح در سال اول خود را در دفتر — صرف نظر از اینکه جمهوری خواهان در کنترل باقی می ماند و مجلس سنا. Klobuchar گفت: او با توافق همکاران در عبور از لایحه اصلاح قانون مهاجرت در سال 2013 که مرده به پایان رسید و او می تواند انجام دهد تا دوباره. او گفت: جمهوری خواهان آماده بودند به حرکت در “خیال” و کارگران موقت قبل از گرفتن “به طور کامل روده-پانچ با مغلوب ساختن پیشی جستن.” در میان عناصر اصلاحات جامع Klobuchar نعمت: ارائه دلیل فرایند حمایت از مهاجران افزایش در دسترس بودن غیر از کارگران مهاجر برای تکمیل نیروی کار, آرامش بخش, محدودیت های خانواده و اشتغال بر اساس ویزا برای دیدار با نیروی کار مورد نیاز در understaffed صنایع و ارائه وضعیت حقوقی 11 میلیون طولانی مدت مهاجران مستند نشده زندگی در آمریکا

“من زمین (در اصلاحات جامع) است که آن را به ارمغان می آورد کسری بودجه توسط $158 میلیارد دلار در 10 سال,” او گفت:, و اضافه کرد که او را هدایت حداقل بخشی از آن پس انداز به کمک مرکزی آمریکای شمالی مثلث کشور و برای کمک به مکزیک مبارزه با کارتل خشونت و تقویت اقتصاد آن است.

“همه از این می تواند خیلی بهتر از این تهمت سیاست در حال حاضر که فقط هرج و مرج خالص و با استفاده از مهاجران به عنوان آلت,” او گفت:.

Klobuchar توصیف خودش را به عنوان یکی از نامزدها که مورد بحث جامع اصلاحات همواره در مبارزات انتخاباتی.

“مردم آن را دریافت کند به دلیل آن را یک اقتصادی نیاز به,” او گفت:. “و من فکر می کنم که هنگامی که شما در مورد آن صحبت کنید که راه شما را به این مسئله از جایی که تهمت آن را می خواهد. تهمت می خواهد کل موضوع در مورد دیوار و امنیتی است. و بدیهی است که بخشی از آن را, اما شما را به این موضوع به این اقتصادی ضروری است.

“و شما در حال رفتن به شروع به گرفتن زیادی از پشتیبانی هنگامی که مردم شروع به نگرانی که وجود دارد کسی که در حال رفتن به در خانه سالمندان به مراقبت از مادر و که این امر می تواند یک راه برای به دست آوردن کارگران است. “

تفنگ ایمنی

مانند او دموکراتیک مخالفان Klobuchar خواستار چنین اقداماتی به عنوان یک حمله ممنوعیت سلاح های جهانی چک های پس زمینه ممنوعیت ظرفیت بالا مجلات و پرچم قرمز قانون است که اجازه می دهد سلاح های ضبط شده از افرادی که از نظر قانونی تلقی یک خطر برای خود و یا دیگران است.

او معتقد است که در پس بسیاری از تیرباران های دسته جمعی در سال های اخیر از جمله لاس وگاس, پارک, Fla., و سندی هوک NRA گرفتن در کنگره آمریکا تضعیف شده است با حمایت عمومی برای این نوع از اقدامات او پیشنهاد کنید.

“اگر ما کسی است که سر تا بلیط که این امکان را به ایالات متحده با او — و من صحبت کردن در مورد رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا درست مثل شما در نوادا (با انتخاب دو معتدل و دموکرات ها در سال های اخیر) همراه با آنچه اتفاق می افتد در آریزونا و کلرادو و مین و جاهای دیگر — من فکر می کنم این خواهد بود که یکی از پنج یا 10 مسائلی است که مردم را به رای و اراده مردم انتخاب می شوند که می توانید این را تغییر دهید.”

Klobuchar همچنین معتقد است او می تواند نشان می دهد ترکیبی از رهبری و همدلی در این موضوع کمک خواهد کرد که او ایجاد اجماع. او در توصیف دیدار با خشونت اسلحه بازماندگان و اعضای خانواده از جمله یک سندی هوک پدر و مادر داستان که فرزند خود را در پیوند با یک مشاور مدرسه کمک کرد که با اوتیسم گیر با Klobuchar.

“او نشسته بود در ایستگاه آتش نشانی و یکی یکی بچه ها در آمد و پدر و مادر است که باقی مانده بودند که در ایستگاه های آتش نشانی در کانکتیکات می دانستم که آنها هرگز خود را ببینید بچه ها دوباره,” او گفت:. “این پدر و مادر بود گریه در این ایستگاه های آتش نشانی و می داند که او را از دست داده و او در این لحظه فکر می کردم که مدرسه دستیار چرا که او می دانست که او هرگز ترک سمت خود را. و هنگامی که آنها را از او اسلحه خود را در اطراف است که پسر بچه کوچک است.

“من تا به حال برای گفتن کسانی که پدر و مادر ما نیست که آرا (اصلاحات). و آنچه که من پیدا کردم مختلف از آن لحظه که من هنوز هم فکر کردم حداقل شجاع سنا من همیشه می خواهم دیده می شود که کسانی که پدر و مادر تا به حال شجاعت به آمده در به سعی کنید به تصویب آن لایحه است که بسیاری از افراد جوان و شکار خانواده و دیگران شروع به فکر می کنم در این مورد متفاوت است.”

اما بر خلاف برخی از مخالفان او نیست تماس بگیرید برای هر نوع از تفنگ ثبت نام و یا صدور مجوز مورد نیاز برای مالکیت اسلحه. او معتقد است که با چسبیدن با چک های پس زمینه یک حمله سلاح بان کی مون و…. او می تواند به ایجاد پیشرفت است.

“من در همه این چیزها و می گویند درد می کند من و عمو کیر در گوزن ایستاده ؟” او گفت:. “من فکر می کنم شما باید به این رویکرد اگر شما در حال رفتن برای آوردن مردم با شما برای دریافت آن به تصویب رسید. بنابراین شما نگاه کنید کسانی که همه چیز در آینده ؟ آره, اما من به دنبال در این واقعیت است که ما هنوز به تصویب یک لایحه فدرال — و نه حتی یک پرچم قرمز قانون” او گفت:. او نکته: ثبت نام و صدور مجوز نیست از لحاظ سیاسی امکان پذیر, در حال حاضر, اما ممکن است به طوری که افکار عمومی همچنان تغییر در خشونت اسلحه.

آموزش و پرورش

Klobuchar تماس به صورت رایگان کالج و تجارت مدارس و نه فقط برای افراد جوان است اما برای افراد در همه سنین است. این یک ایده جذاب است که روابط به اقتصاد و اشتغال برنامه های طراحی شده برای کمک به آموزش مجدد نیروی کار برای قرن 21 شغل.

“برای من این از قلب می آید: من پدر رفت و به دو سال کالج,” او گفت:. “پدر بزرگ من بود که یک معدنچی ذخیره پول در یک قهوه می تواند در زیر زمین برای او ارسال وجود دارد. و سپس از آنجا پدرم رفت به دانشگاه مینه سوتا کردم و مدرک روزنامهنگاری و به پایان رسید تا بودن newspaperman تمام زندگی خود را. خواهر من نیست از دبیرستان فارغ التحصیل و به پایان رسید تا گرفتن او GED و کار در تولیدی در حالی که یک دو سال درجه و در ادامه به چهار سال در رشته حسابداری.

“بنابراین در آخرین بحث من گفت: همکاران من آنها نبودند تفکر به اندازه کافی بزرگ به خاطر من می دانم که آنها باید این سپر دشنه راه حل رایگان کالج برای همه, اما من فقط فکر نمی کنم که جواب برای اقتصاد ما. “

او نمی خواهد چهار سال مدارس رایگان, اما, اما نه به گسترش پل کمک برای دانشجویان از پایین و متوسط درآمد خانواده. “من تصدیق وجود خواهد داشت بسیاری از دهانه برای چهار سال شغل. ما در حال رفتن به بیش از یک میلیون دهانه برای صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران بیش از 100,000 دهانه برای دستیاران پرستاری و بیش از 75,000 دهانه برای برق. ما در حال رفتن به یک کمبود MBAs و یا بازاریابی ورزشی درجه ما در حال رفتن به یک کمبود لوله کش,” او گفت:. “بنابراین این چیزی است که منجر به تاکید بر یک و دو سال درجه است.”

اقتصاد

در علاوه بر این به کالج و حرفه ای آموزش و پرورش Klobuchar طرح شامل سرمایه گذاری در انرژی سبز زیرساخت اعتبار مالیاتی برای بازآموزی کارگران آواره اتوماسیون و شبیه حمایت از کار آمریکایی ها از سوخت های فسیلی میباشد.

او نیز ارائه می دهد برنامه به ارائه مشوق های مالیاتی برای جرقه تولید در مناطق روستایی و همچنین نمایه درآمد کلاه روی کالا پرداخت به نفع کشاورزان کوچک.

در 100 روز اول او گفت که او خواهد کار برای افزایش حداقل دستمزد فدرال (به 15 دلار در ساعت) و رول به برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای ثروتمندان.

تغییر آب و هوا

Klobuchar طرح شامل بازگشت آمریکا به پاریس آب و هوا رایحه بازگرداندن قدرت تمیز استانداردهای لغو مغلوب ساختن پیشی جستن rollbacks از مسافت پیموده شده سوخت استاندارد و معرفی قانون به قرار دادن قیمت در کربن. او همچنین خواستار فروش انرژی پاک اوراق قرضه به افزایش تا 150 میلیارد دلار برای برق سبز طرح.

این بخشی از $1 تریلیون دلار سرمایه گذاری بیش از 10 سال برای جلوگیری از تغییر آب و هوا است که روابط را به زیرساخت های طرح با ارائه کمک های مالی برای نسل خورشیدی و باتری ذخیره سازی ایستگاه های شارژ ،

Klobuchar همچنین پشتیبانی از ملی تجدید پذیر, نمونه استاندارد از 100% تا سال 2050 به معنی تمام انرژی کشور را از منابع تجدید پذیر در آن سال است.

مراقبت های بهداشتی

Klobuchar حفظ خواهد بیمه خصوصی در حالی که اجازه می دهد افراد برای خرید به گزینه ای را برای شرکت در مدیکر یا پزشکی.

در توضیح اینکه چرا او پشتیبانی خصوصی برنامه های او به نقل از نگرانی و مانند آن مطرح شده توسط آشپزی اتحادیه که اعضای آن مبارزه برای پوشش خوبی و نمی خواهید به آن را.

“این شد یک چیزی کارکنان خود را واقعا ارزش” او گفت:. “و آن را فقط به یک اتحادیه موضوع به دلیل 149 میلیون آمریکایی تحت مدیکر برای همه خواهد بود لگد فعلی خود را بیمه بهداشت و درمان.”

Klobuchar همچنین خواستار گسترش ACA از جمله افزایش یارانه و معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک اجازه می دهد تا آنها را به ارائه برنامه ای برای کارکنان خود را. او را از صندوق توسعه تا حدودی بازسازی اوباما-سطح نرخ مالیات بر درآمد بالای دو براکت.

“آن را به لحاظ سیاسی شدنی است و نه یک رویا لوله,” او گفت:, و اضافه کرد که رای گیری نشان می دهد پشتیبانی برای ACA در حالی که او و دو سوم از کنگره دموکراتیک همکاران در مخالفت با مدیکر برای همه است.

بیشتر او ارائه می دهد برنامه های دقیق در پرداختن به کمبود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کم درآمد مناطق شهری و مناطق روستایی از جمله حمایت از کنگره قانونی که ایجاد اشتغال حمایت و کارآمد مسیر به یک کارت سبز برای دانشجویان خارجی که به دست آوردن پزشکی خود را با درجه در آمریکا

زیرساخت

Klobuchar پیشنهاد صرف $1 تریلیون دلار در ترکیبی از بودجه فدرال و مالیات و یارانه و وام تضمین برای دولت های ایالتی و محلی بر روی انواع نیاز — جاده ها و پل ها و آب و سیستم های دسترسی به اینترنت, حمل و نقل عمومی و مدارس ، او سیاهی تجربه خود را در حمایت هر دو حزب برای به دست آوردن $250 میلیون دلار بودجه اضطراری برای بازسازی بزرگراه بین ایالتی 35 پل در مینیاپولیس پس از سقوط آن در سال 2007. او بالند که در آن زمان فقط 13 ماه به پل بازسازی شده. هزینه بسته خواهد بود تا حد زیادی تامین می شود و افزایش در مالیات شرکت.

در نتیجه

تحت Klobuchar دولت و ملت خواهد بود خدمت توسط رئیس جمهور تعیین و برای ایجاد پیشرفت در مسائلی که قطبی آمریکایی مانند مهاجرت و تفنگ ایمنی توسط فشار برای راه حل های که او معتقد است باید از حمایت هر دو حزب اما شده اند scuttled میان تهمت افراط گرایی است. او قادر است تجربه کرده قانونگذار می داند که واشنگتن کار کرده است و در سراسر راهرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im