Klobuchar خواستار بررسی مستقل در میونگ بارل قتل اعتقاد

به گزارش ایسنا ، ctq خواسته Hennepin County, وکیل, شنبه برای شروع یک تحقیقات مستقل به این مورد میونگ بارل سیاه, مینیاپولیس, نوجوان محکوم به زندگی پس از 11 سال سیاه کشته شد یک گلوله ولگرد.

“همانطور که شما آگاه هستند نگرانی قابل توجهی در مورد شواهد و تحقیقات پلیس مطرح شده توسط مطبوعات بررسی توسط اعضای Hennepin County جامعه و Myon خانواده” او در نامه ای نوشت به Hennepin County وکیل Mike Freeman.

Myon بارل محکوم در قتل Tyesha ادواردز, an 11-year-old girl سوراخ در قلب توسط یک گلوله ولگرد در سال 2002 در حالی که انجام مشق شب در خانواده او را به اتاق ناهار خوری میز صحبت می کند در استیلوتر Correctional Facility, چهار شنبه, اکتبر. 23, 2019, در, Stillwater, Minn. بارل محکوم با تفنگ بدون اثر انگشت یا شواهد سخت implicating او کشیده شده است تعداد فزاینده ای از کارشناسان حقوقی رهبران جامعه مدنی و فعالان حقوق است که نگران هستند که او ممکن است به اشتباه محکوم شده اند. (AP Photo/جان Minchillo)

در خواستار “تحقیقات مستقل و یک بررسی مستقل” Klobuchar منجر به افزایش جامعه فشار برای بازگشایی یک مورد که گل نشسته خود را دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه اجرا شود.

یک yearlong آسوشیتد پرس تحقیقات منتشر شده در ماه گذشته کشف نقص بزرگ در سال 2002 مورد بالا بردن سوال که آیا 16 ساله متهم در دختر کوچک, مرگ ممکن است اشتباه محکوم کرد.

Klobuchar ساخته شده او تصمیم پس از جلسه با بارل خانواده در روز سه شنبه.

“همانطور که من به آنها گفت,” او نوشت: “من باور دارم که اگر هر گونه بی عدالتی انجام شد در تلاش برای عدالت برای Tyesha ادوارد باید آن را پرداخت.”

فریمن — که در هفته های اخیر گفت: دفتر او معتقد است حق مرد محکوم شد — با صدور پاسخ پنج شنبه که به نظر می رسید که نشان می دهد او راضی شد با یک بررسی داخلی در حال انجام است. او گفت: هر گونه اطلاعات جدید در مورد این مورد باید تحویل می شد.

ادواردز کشته شد یک گلوله ولگرد در حالی که انجام مشق شب خود را در جدول اتاق ناهار خوری در جنوب مینیاپولیس. بارل خدمت 17 سال زندان برای قتل او در حالی که همه اصرار او بی گناه است.

داستان AP منتشر شد در حالی که Klobuchar کمپین بود, به دست آوردن بخار. اما او لغو یک تجمع در دولت دو روز قبل از مینه سوتا دموکراتیک اولیه پس از حدود 100 معترض در زمان بیش مرحله در سنت لوئیس پارک تکان دادن نشانه و شعار “رایگان Myon!” کمتر از 24 ساعت بعد او به پایان رسید او در مبارزات انتخاباتی و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بارل محکوم شد دو بار یک بار زمانی که Klobuchar شد و دادستان کل. پس از صدور حکم معکوس شد او محکوم شد بار دوم تحت فریمن نظارت.

در طول سیاسی حرفه ای Klobuchar استفاده کرده است بارل اعتقاد به صور تعهد خود به نژادی و عدالت است اما در مواجهه با افزایش انتقاد از آمریکایی آفریقایی جامعه در مینه سوتا و رسانه ملی پس از AP تحقیقات منتشر شد.

Klobuchar در پاسخ گفت: بارها و بارها که هر گونه شواهد جدید و یا ناقص پیر شواهد باید بررسی شود. اما او نامه ای به Freeman شد اولین بتن گام به سوی ساخت که اتفاق می افتد. در نامه او همچنین گفت که او با پشتیبانی از صدور حکم نقد و بررسی تلاش های انجام گرفته در دیگر نقاط کشور “اجازه می دهد تا سیستم به عقب نگاه در جملات به اطمینان حاصل شود که آنها فقط.”

ماه گذشته فریمن منتشر شد ابراز اعتماد به نفس در کار پلیس و دادستان در بارل است.

رئیس NAACP در مینه سوتا, Leslie ردموند ستایش Klobuchar تصمیم پنج شنبه.

“اذعان می کنند که این مورد حکم یک بررسی است که اولین گام برای ایستادن اشتباهات که متعهد شدند در برابر Myon و خانواده مقتول,” او گفت:. “به عنوان خواستار تحقیقات مستقل رشد ما انتظار داریم که وکیل Mike Freeman را شجاعت برای اطمینان از عدالت و آزادی است که نسبتا اعطا شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de