Image

AP عکس

جو بایدن (سمت چپ) و ctq

دموکرات ها ممکن است در تقسیم همراه متوسط-پیشرفته ایدئولوژیک خطوط و مخالف به شدت مورد مختلف نامزدها مواضع در چنین شور و مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و اما یک موضوع آنها را گرد هم آورد.

به عنوان نشان داده شده توسط نظرسنجی پس از نظر سنجی اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان دموکرات شناسایی مسئله اصلی در این سال به عنوان شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صرفه جویی در کشور ما از یک مستبد.

انجمن اطلاعات

• تاریخ: چهار شنبه, فوریه 22

• زمان: چک در آغاز و در ساعت 10 صبح; caucusing در ظهر شروع می شود

• محل: بازدید nvdems.com/2020-caucus و نوع در آدرس خود را برای پیدا کردن خود را در جلسه روز سایت.

• رای گیری اولیه: فوریه 15-18.

ما به توافق برسند به همین دلیل است که ما در حال حمایت سناتور. ctq و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در آینده نوادا قفقاز.

ما با اعتماد به نفس هر یک از این نامزدها می تواند شکست تفرقه و مخرب وقت در ماه نوامبر به همین دلیل است که ما در حال ساخت یک نادر دو نامزد تایید شده.

در هفته های اخیر هیئت تحریریه لاس وگاس خورشید دعوت بالا دموکراتیک داوطلبان برای مصاحبه بررسی سیستم عامل خود را. چهار نامزد باقی مانده صحبت کرد با ما — بایدن Klobuchar پیت Buttigieg و تام Steyer — در حالی که سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز را ندارد خود را در دسترس با وجود درخواست های متعدد.

بر اساس مصاحبه ما و ما پس از آن تحقیقات در وارن و ساندرز ما به این نتیجه رسیدند که Klobuchar و بایدن در حال قوی ترین نامزد در آنچه که به طور کلی بسیار قادر به میدان.

در مصاحبه ما با Klobuchar آن را آسان به درک چرا او را برداشت قدرتمند شتاب در هفته های اخیر. او صادقانه و نتیجه گرا رهبر که به اعتبار نشان می دهد که درک درستی از مسائل که مهم به رای دهندگان در سطح خانواده در حالی که همچنین نشان حاد درک درستی از چگونه سیستم ما باید کار برای مردم است.

دید او این است که از یک انتخابات ریاست جمهوری مشغول به کار در سراسر خطوط حزب, به حل مشکلات, به عنوان مخالف به دنبال سیاست هایی که بیشتر می تواند متضاد در اوردن ملت است. در عملی رویکرد, سیاسی, طرح های خام مانند مدیکر برای همه و 100% رایگان کالج, غیر-استارت — آنها را در رفتن هیچ جا در کنگره و منفور حتی در میان برخی از دموکرات رای دهندگان.

او همچنین نشان می دهد که در 14 سال در مجلس سنا به او آموخته است که چگونه به کار با جمهوریخواهان و کمک به هدایت قانون را از طریق فرایند. دیگر نامزدها ممکن است حمایت از اصلاحات جامع مهاجرت; Klobuchar می توانید بحث در جزئیات به همین دلیل به او اعتماد به نفس او می تواند با تصویب یک بسته اصلاحات امروز با توجه به تجربه خود در دفاع از سنا 2013 لایحه جامع.

تحسین, Klobuchar همچنین مکان های شدید تمرکز بر روی طبقه کارگر نه تنها در سیاست های اقتصادی است اما در طرح های برای مهاجرت مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش. مثلا این نوه یک مهاجر خیش قاطعانه معتقد است که گفت و گو در اطراف مهاجرت اصلاحات باید بیشتر در مورد تاثیر بر اقتصاد و اشتغال از اخراج و محدودیت. او باعث می شود بسیار عالی است که با تدوین سیاست های هوشمند است که با نیروی کار نیاز دارد در حالی که تعادل امنیتی آمریکایی ها در تمام سطوح از اقتصاد بهره مند خواهند شد.

Refreshingly او همچنین می داند که دقیقا چگونه به پرداخت برای او ابتکارات و را قابل اعتماد افزایشی رویکرد ارائه می دهد که عظیم تجدید نظر شود.

خط پایین با Klobuchar: او دارای هر دو اشتها و توانایی بازگشت ما به بهترین امریکا است. ما هیچ شکی نیست که او یک وحدت نامزد دموکرات ها.

بایدن می شود ما از شرکت حمایت خود را بر پایه مجموعه ای از سیاست های موثر است که ارائه یک چشم انداز روشن برای امریکا حمایت خود را در میان یک ائتلاف گسترده ای از رای دهندگان و توانایی های خود را به جلو و با هم بالا و عملکرد رهبری تیم است که می تواند راهنمای این ملت به ثبات و احترام.

با وجود این روحانی فاسد تلاش برای کثیف کردن معاون سابق رئیس جمهور (به مناسبت پایدار شرم) او باز خود را به نظارت عمومی در طول پنج دهه کار حرفه ای در دفتر و مواجه انتقادات که واجب با آن آمده است.

ما با همه چیز موافق او انجام می شود ؟ به سختی. اما بایدن مظهر روح از خدمات عمومی ما نیاز به در حال حاضر. آسیب تهمت و ایران با رهبری انجام داده اند به هسته اصول کشور ما دموکراسی نا معلوم است و باید متوقف شود.

ما همچنان متعجب و متحیر که چرا بایدن نیست بیشتر موثر فروشنده برای خود سیاست است. نزدیک به عنوان خوانده شده از مقالات سیاست باعث می شود آن را به وفور مشهود است وجود دارد یک چشم انداز واقعی برای خوب و مرفه امریکا وجود دارد. بایدن فقط در تلاش برای بیان آن را به رای دهندگان. و ما نیز دوست نداشتن تمایل خود را به وحشیانه با رای دهندگان که سوال بپرسید و او دوست ندارد: وجود دارد هیچ دلیلی برای شرم مردم برای پرسیدن سوال. فقط آن را پاسخ دهد.

با اینحال یک بایدن دولت می باشد تا به وظیفه تعمیر خرابه های ناشی از ایران. با چند دهه تجربه در دولت و حمایت خود را از حزب دموکرات استقرار او می تواند بدون زحمت جمع آوری یک کابینه قوی واقعی رهبران و می داند که چگونه به حکومت از یک روز.

او یا Klobuchar خواهد بود قوی انتخاب برای دموکرات نوادا.

که گفت این بود که تصمیم آسانی برای ما و نه یکی از ما وارد و بدون افکار دوم.

زمینه های متعددی از نامزدها که به وضوح می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و هر یک خود را ارائه می دهد و درخواست تجدید نظر خود را به دلایل مختلف.

تام Steyer یک نامزد هیچ کس نباید تخفیف. او تقریبا انجیلی غیرت در تلاش خود را به نوبه خود به امریکا را به یک اخلاقی ملت — پس از سال ها از تهمت فساد — و چه Steyer فاقد حاکم بر تجربه او باعث می شود تا در چشم انداز خالص. وجود دارد یک نوع خوش برخورد اشراف به Steyer درایو است که ما پیدا عاطفی تشدید شده است. در اینجا می ایستد عمیقا مرد خوب, در حال اجرا برای بالاترین مقام در زمین است. آمریکا سزاوار رهبران مانند Klobuchar یا Steyer.

ملت نیز شایسته یک رهبر مانند الیزابت وارن که قطعا فروزان عقل در این زمینه است. ما یک فن از مدیکر برای همه به عنوان او آن را گذاشته چرا که ما معتقدیم مردم باید در انتخاب ما پشیمان او تصمیم به نشستن برای مصاحبه. با این حال ما معتقدیم او انتخاب عاقلانه برای رای دهندگان که خود را در بیشتر مترقی پایان دموکراتیک طیف.

در نهایت دو وجود دارد به پایان می رسد مخالف سکه: Pete Buttigieg و برنی ساندرز. Buttigieg است که تمام ارزش های درست در جای خود و تجدید نظر با عقل خود و خود را عملی احساسات.

تنها سوال این است که آیا او باید در حال اجرا در این ماه یا در سال 2024 با توجه به این که خود را تنها دولت تجربه است که به عنوان یک شهر کوچک و شهردار. در مقایسه با Klobuchar یا بایدن سیاست های خود را در برخی از مکان ها به سادگی نمی کاملا به عنوان به خوبی شکل گرفته و جامع و نه می تواند به او توضیح دهید که در همان عمق چگونه می خواهد کار را از طریق جمهوری خواه مخالف به تصویب طرح های خود را.

اشتباه نکنید اما ما فکر می کنم او خواهد شد در نهایت یک رئیس جمهور. در عین حال او می تواند شگفت انگیز در کسی کابینه در حالی که او می آموزد.

ساندرز تنها روشن nonstarter. آن را غیر ممکن است به خصوص سناتور ورمونت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند قالب — او به ندرت نشان داده است توانایی برای ایجاد اجماع و تهدید به استفاده از دستور اجرایی گسترده درست مثل مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز تردید او می تواند جمع آوری مجرب کابینه معنی او می خواهم اساسا جناح چپ نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن: جدا شده, عصبانی, قادر به کار با دیگران و نشان دادن بیش از حد کمی احترام به نظرات مخالف. یک ساندرز نامزدی به سادگی تضمین مغلوب ساختن پیشی جستن در دوره دوم.

Klobuchar و بایدن از سوی دیگر هر دو ارائه یک ائتلاف بر اساس رویکرد رهبری همراه با تجربه فراوان ساختمان در سراسر راهرو پشتیبانی می کند.

با این کشور به شدت نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند در بازگرداندن ارزش های ما و یک رهبر برای همه آمریکایی ها نه فقط کسانی که از او حمایت این دو بهترین هستند مناسب نامزدها.

ما می خواهیم Nevadans به جلسه برای هر یک از آنها.

یادداشت سردبیر: قفقاز در حال برنامه ریزی برای Feb. 22 اما در اوایل رای گیری در دسترس خواهد بود شنبه از طریق شنبه در محل در سراسر دره لاس وگاس. برای یک لیست از اوایل سایت های رای گیری اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im