بوسه های همراه آن در طول دوم دوقلو نقل از توقف در این گروه آخرین وداع تور

Category: توین سیتی No comments

بوسه با عنوان سنت پل اکسل انرژی مرکز دوشنبه شب برای آنچه که ممکن است زمان نهایی است. و قضاوت توسط خود uninspired کارایی که احتمالا برای بهترین.

لباسهای راک لگد کردن سه سال خداحافظی تور ژانویه گذشته و هدف مرکز در ماه مارس است. نشان می دهد در X تقریبا یکسان حق را به آن قطعا unrocking رزرو در روز شنبه. گروه را چند تغییرات جزئی به تنظیم لیست آنها اضافه شده “اشک در حال سقوط” و “انگل” — اما تقریبا هر چیز دیگری احساس می شود همان را به Paul Stanley مرحله گفتگوی بورسی.

صحبت از استنلی که در این تور آغاز شد و برخی از طرفداران متهم 68 ساله از لب همگام سازی بخشی از نشان می دهد و هدف مرکز آن در واقع به نظر می رسد او آواز زنده در زمان. وقتی که بوسه در زمان مرحله با “Detroit Rock City” در X استنلی صدای صدا به خاک سپرده شد در باس سنگین مخلوط و آن تمایل به ماندن در آنجا بقیه شب. اگر استنلی لب همگام سازی او را بدست بهتر است در پنهان کردن آن.

البته همواره بیشتر در مورد انفجار تف خون و تیراندازی شعله های آتش از جدی نوازندگی. از Purists طولانی را رد کرد گروه به عنوان نفت خام و کتاب های کمیک-ish اما این نقطه است. و در روز قبل بوسه معمولا تحویل دیدنی و سرگرم کننده شب گنگ بزرگ راک سرود و جلوه های ویژه.

اما فقط در ماه مارس بوسه احساس خسته و جدا دوشنبه و به مراتب کمتر از سرمایه گذاری در کسب عنوان داغترین باند در جهان است. آره 70 ساله Gene Simmons نبود ترس به آن هم و بازی smirking شیطان اما استنلی به نظر می رسید به راه رفتن در خواب در زمان. بیشتر از همیشه قبل از استخدام و دست گیتاریست تامی Thayer و درامر Eric Singer — خوشحال به نظر می رسید به اجازه از کارفرمایان خود دریافت تمام توجه و حتی در طول خود را بیش از حد طولانی تکنوازی.

بچه, خوردن چرک, طرفداران افسانه ای برای ارادت به گروه اما گاه به گاه بیشتر پیروان به نظر می رسد کمتر علاقه مند دیگر این وداع تور میکشد ، در اوایل این ماه آتش-فروش $35 بلیط در صندلی نزدیک به مرحله نشان داد تا در Groupon و Ticketmaster فروش بلوک چهار بلیط برای $21.50 هر. هنوز تنها در حدود 10,000 مردمی نشان داد تا با X 200-سطح تیره برای شب.

دیوید لی راث که نگه داشته است مشخصات پایین از آخرین Van Halen تور به پایان رسید و در اکتبر 2015, باز نشان می دهد. و وای او یک ظرف غذا بود. به عنوان کسی که گرفتار پیوست VH زندگی می کنند را به شما بگویم راث طول می کشد باید ما می گویند رویکرد منحصر به فرد خود خواننده است. دوشنبه, او به سختی سنگ در تمام اجازه خود اعضای گروه (یا پشتوانه نوار) آیا همه بلند کردن اجسام سنگین در حالی که او گاهی اوقات yelped بیش از آنها را.

65 ساله و قلم بسیاری از دروس در مجموع از جمله انفرادی خود را ضربه “درست مثل بهشت” و VH را “Runnin’ با شیطان است.” او mumbled از طریق “فقط یک شیک پوش/I ain’t Got هیچ کس” و صحبت بسیاری از اشعار به “پرش” را VH سر و صدا است که کمک کرد که راث یک ستاره است.

یک بار آکروباتیک راث در پرتاب تصادفی پا لگد در اینجا وجود دارد اما بیشتر زمان خود را صرف خرد کردن در اطراف صحنه و پرتاب سلاح های خود را در هوا مانند یک بیش از حد بالا واعظ. گروه خود را — که ویژگی های دو گیتاریست یکی از آنها است را استرادا از VH باند ادای احترام فوران — بهترین آنها می تواند همه چیز در نظر گرفته, اما این یکی از سخت به تماشای. راث نیز انجام لاس وگاس اقامت در بین تاریخ با بوسه و قلب من می رود به هر کسی که به تحمل کل headliner-ظهر راث نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>