• Los Angeles Kings جناح راست تایلر Toffoli (73) در دوره سوم NHL هاکی بازی شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 در آکادمی نیروی هوایی کولو. پادشاهان برنده 3-1. (AP Photo/David Zalubowski)

 • Colorado Avalanche goaltender Philipp Grubauer (31) چک خالص پس از یک شات کردن چوب از Los Angeles Kings جناح راست تایلر Toffoli (73) در اولین دوره NHL هاکی بازی شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 در آکادمی نیروی هوایی کولو. (AP Photo/David Zalubowski)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Los Angeles Kings جناح راست تایلر Toffoli عقب جشن با مرکز Anze Kopitar راست پس از Toffoli به ثمر رساند در Calgary Flames goaltender دیوید Rittich در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings’ مرکز تایلر Toffoli (73) می شود و هدف تحت پد از Chicago Blackhawks’ دروازه بان کوری کرافورد (50) در دوره دوم در طول بازی 3 از نهایی کنفرانس غرب در NHL هاکی آف جام استنلی شنبه, مارس 24, 2014 در لس آنجلس. ///اطلاعات بیشتر.01.پادشاهان.0525.mg – 05/24/2014 – مایکل GOULDING اورنج کانتی ثبت نام – بازی 3 از نهایی کنفرانس غرب در NHL هاکی آف جام استنلی شنبه, مارس 24, 2014 در لس آنجلس. Los Angeles Kings’ مرکز تایلر Toffoli (73) می شود و هدف تحت پد از Chicago Blackhawks’ دروازه بان کوری کرافورد (50) در دوره دوم در طول بازی 3 از نهایی کنفرانس غرب در NHL هاکی آف جام استنلی شنبه, مارس 24, 2014 در لس آنجلس. ///اطلاعات بیشتر.01.پادشاهان.0525.mg – 05/24/2014 – مایکل GOULDING اورنج کانتی ثبت نام – بازی 3 از نهایی کنفرانس غرب در NHL هاکی آف جام استنلی شنبه, مارس 24, 2014 در لس آنجلس.

 • St. Louis Blues’ استیو Ott, راست, چک Los Angeles Kings’ تایلر Toffoli در طول دوره دوم NHL هاکی بازی سه شنبه ، 16, 2014 در سنت لوئیس. (AP Photo/جف رابرتسون)

 • Pittsburgh Penguins دروازه بان Marc-Andre فلوری (29) توقف یک شات توسط Los Angeles Kings مرکز تایلر Toffoli (73) در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در لس آنجلس شنبه, دسامبر. 5, 2015. (AP Photo/الکس Gallardo)

 • New York Rangers goaltender ایگور Shesterkin (31) باعث صرفه جویی در یک شات توسط Los Angeles Kings جناح راست تایلر Toffoli (73) در اولین دوره NHL هاکی بازی یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در نیویورک است. (AP Photo/آدم گرسنگی)

 • Los Angeles Kings مرکز تایلر Toffoli راست نمرات گذشته Chicago Blackhawks دروازه بان کوری کرافورد در دومین دوره بازی 1 از نهایی کنفرانس غرب در NHL هاکی آف جام استنلی در شیکاگو در روز یکشنبه 18 مه 2014. (AP Photo/چارلز رکس Arbogast)

 • جاناتان سریع چپ و تایلر Toffoli از Los Angeles Kings نگه دارید تا جام استنلی به عنوان آنها راه خود را از طریق Hermosa ساحل در طول یک رژه در روز شنبه, 18 آوریل 2014. ///اطلاعات بیشتر: ER.kingsparade.0619 vê 6/18/14 vê جاش مورگان عکاس vê اورنج کانتی ثبت نام
  – LA Kings نگاهی به جام استنلی را از طریق خیابان های Redondo ساحل, Hermosa ساحل و ساحل منهتن در طول یک رژه به آوردن جام به خانه برگشت به منطقه که در آن بازیکنان زندگی می کنند در چهار شنبه, 18 ژوئن 2014. ///

در معامله دوم منتهی به فوریه. 24 مهلت تجارت پادشاهان را جدا از راه و در عین حال با یک بازیکن دیگر که به روابط قوی خود را به جام استنلی ارسال جناح تایلر Toffoli به ونکوور کناکز.

در بازگشت پادشاهان را دریافت خواهد کرد 2020 دور دوم پیش نویس انتخاب مشروط 2022 پیش نویس دور چهارم انتخاب رو به جلو تیم Schaller و چشم انداز رو به جلو تایلر دیوانه.

Toffoli, 27, یک عضو 2014 قهرمان جام استنلی پادشاهان. در آن سال او skated با جف کارتر و تنر پیرسون در “That ’70s خط” نام بدین ترتیب از آنجا که هر یک از آنها شماره 73, 77 و 70.

“این بسیار دشوار است مکالمات” پادشاهان مدیر کل بلیک گفت. “تایلر شده است تاثیر بسیار زیادی بر پادشاهان سازمان با جام استنلی و همه چیز خواهد شد که به یاد چقدر سخت او کار می کرد و آنچه که او انجام شده است.”

در آخر بازی به عنوان یک پادشاه او به ثمر رساند کلاه ترفند در طول روز هوای بازی در کلرادو اسپرینگز که پادشاهان برنده 3-1. Toffoli بود-دور دوم انتخاب پادشاهان در سال 2010 در خارج از اتاوا ’67s سیستم و او رفت و به نمره 290 امتیاز در 515 بازی در پادشاهان ، او کمک 14 امتیاز در 21 بازی حذفی در سال 2014 و تاسیس خود را به عنوان یک قطعه از پادشاهان آینده.

شش فصل بعد پادشاهان به دور از اوج–به نظر می رسد آنها به مقصد خود, دوم راست, آخرین قرار می گیرد در پایان کنفرانس غرب–و تا به حال به تصمیم گیری های دشوار.

آنها در حال حاضر داد و ستد Kyle کلیفورد که بازی در هر دو سال 2012 و 2014 جام استنلی تیم و دروازه بان جک کمپبل به Toronto Maple Leafs. در حال حاضر در همان روز Toffoli شد نام یکی از NHL ستاره از هفته پادشاهان داد و ستد خود را پیشرو هدف-بهترین گلزن این فصل به ونکوور به دنبال به جلو به آنچه که فهرست خود را ممکن است مانند فصل آینده با توجه به بلیک.

“ما مجموعه ای از این جهت از سال گذشته در سراسر کریسمس و به دنبال از طریق” بلیک گفت. “وجود دارد قرارداد وضعیت این نوع تمایز در هنگام حرکت را می توان ساخته شده است.”

Schaller, 29, بازی های برگزار شده است 276 بازی NHL به عنوان یک چک کردن رو به جلو بین بوفالو و بوستون و ونکوور. مانند کلیفورد و Toffoli او خواهد بود بدون محدودیت رایگان agent.

Madden پسر سابق NHL مرکز John Madden بود که دو بار قهرمان جام استنلی با شیاطین نیوجرسی. جوان دیوانه قوی توهین آمیز فراست. او یک سال 2018 دور سوم انتخاب کانوکس و اتحاد به ثمر رساند بیش از یک نقطه در هر بازی در دانشگاه.

بلیک گفت که پادشاهان تا به حال به دنبال Madden پس از پیش نویس خود را در سال بیان کرد او توهین آمیز صعودی و همچنین به عنوان یک صدا بازی دور از جن بود که تا حدودی یادآور پدرش بود که خاموش شدن مرکز عالی دفاعی تیم است.

“پدر خود را قطعا آسان به بازی در برابر. من فکر می کنم او تا به برخی از آن در او. من فکر می کنم او ذهنیت سابق NHL بازیکن و یک مربی را” بلیک گفت.

وجود دارد در حال حاضر هفت بازیکن در پادشاهان’ سازمان که موفق به کسب یک جام در لس آنجلس همه آنها بازی در هر دو تیم جام. کارتر مرکز Anze Kopitar, defenseman به خود جلب کرد بی باک, دروازه بان Jonathan سریع به جلو Trevor Lewis, defenseman الک مارتینز و بال داستین براون باقی می ماند هر چند لوئیس و مارتینز نیز این موضوع شدید تجارت حدس و گمان است. بنابراین می تواند این باشد دوم در یک سری از حرکت قبل از Feb. 24?

“که من نمی تواند پیش بینی کند. من نمی دانم” بلیک گفت. “بدیهی است که ما باید کار به اینجا و ما گوش دادن به بسیاری از چیزهای مختلف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im