پادشاهان پیدا کردن برخی از به ثمر لمسی در ریگ پیروزی بر Calgary Flames

 • Los Angeles Kings مرکز بلیک Lizotte راست می افتد به عنوان او می گذرد جن در حالی که تحت فشار از Calgary Flames defenseman الکساندر Yelesin در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Calgary Flames جناح چپ متی Tkachuk چپ و پادشاهان لس آنجلس مرکز Adrian کمپ نبرد برای جن در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Los Angeles Kings goaltender Calvin پترسون حق متوقف می شود یک شات توسط Calgary Flames جناح چپ جانی Gaudreau در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings goaltender Calvin پترسن منحرف, یک شات در اولین دوره NHL هاکی بازی در برابر شعله کلگری چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings مرکز بلیک Lizotte چپ و مرکز Trevor Moore, راست, کار در برابر شعله کلگری جناح چپ جانی Gaudreau در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings مرکز بلیک Lizotte سمت چپ می رسد به قلاب Calgary Flames defenseman الیور Kylington در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Calgary Flames جناح چپ میلان Lucic چپ و پادشاهان لس آنجلس defenseman Kurtis MacDermid مبارزه در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings جناح چپ Austin واگنر چپ نمرات در Calgary Flames goaltender دیوید Rittich در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings جناح راست تایلر Toffoli عقب جشن با مرکز Anze Kopitar راست پس از Toffoli به ثمر رساند در Calgary Flames goaltender دیوید Rittich در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Calgary Flames defenseman الیور Kylington چپ و پادشاهان لس آنجلس مرکز بلیک Lizotte برای رسیدن به جن در دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Calgary Flames defenseman مایکل سنگ سمت چپ و پادشاهان لس آنجلس جناح راست افراطی مارین Frk برخورد در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings جناح راست افراطی مارین Frk سمت چپ شاخه جن به عنوان Calgary Flames مرکز الیاس Lindholm ساعت در طول دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 12, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — چهار روز پس از مربی تاد McLellan خود را به نام جرم, وانیل, پادشاهان مخلوط برخی از عطر و طعم خود را حمله.

پادشاهان به دست آورده 5-3 پیروزی بر شعله کلگری در مرکز استیپلز در چهارشنبه شب هوازدگی دوم-دوره, فشار, تمدید سومین دوره بازی قدرت و اواخر موج از بازدید کنندگان در حالی که تهدید به طور مداوم در جرم.

آنها خود را برنده دوم در گذشته 12 بازی داشتن قبلا ساندویچ پیروزی بین دو پنج بازی از دست دادن رگه. آنها نیز تا به حال خود را در اولین بازی از چهار گل یا بیشتر در بیش از یک ماه است. مجموع آنها به احتمال زیاد می توانست حتی بالاتر به عنوان تیم در پاسخ به تماس برای توهین آمیز خلاقیت اما نتونست به پایان تمام آن نخست فرصت.

جناح راست تایلر Toffoli چپ Austin واگنر defenseman Kurtis MacDermid مرکز جف کارتر و defenseman Sean Walker همه گل برای پادشاهان گرفته اند که سه تا از چهار بازی از شعله های آتش در این فصل است. کال پترسن ساخته شده خود را در فصل صفحه اصلی اولین توقف 35 38 عکس.

مرکز Mikael Backlund به ثمر رساند یک بار و جناح راست الیاس Lindholm شمارش دو بار برای شعله های آتش در حالی که کلگری دیوید Rittich به حال 28 موجب صرفه جویی در.

“این یک بازی تیم است و ما نیاز به یک روشن کمی از همه چیز از این تیم به یک پیروزی” MacDermid گفت.

واکر با یک گل 190-پا خالی-net هدف پس از یک دفاعی-منطقه faceoff پیروزی در واپسین ثانیه به مهر و موم پیروزی.

“آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما آنهایی که در جشن پس از جن نورد را به یک شبکه خالی,” McLellan گفت که تیم او بود و بیشتر خلاق کلی و هشدار سراسر خالص.

شعله های آتش اضافه شده برخی از فتنه با 3:05 به بازی. جناح چپ جانی Gaudreau شات مسدود شده بود و با ارسال گسترده کردن تخته پایان با defenseman الک مارتینز. اما شعله های آتش بودند که بازی شش بر پنج بازیافت جن و Lindholm backhanded تیز و زاویه شات گذشته پترسن قبل از او به طور کامل می تواند به نوبه خود به صورت شات.

با 4:48 چپ کارتر قرار داده میشه. داشتن شنود گذاشته چوب خود را بر روی یخ دو بار قبل از اینکه در همان ترتیب او یک خوراک از جناح چپ Adrian کمپ برای مچ شات که او شد 17th هدف از این فصل که گره خورده است او برای این تیم منجر شود در اهداف.

پادشاهان صرف قسمت وسط نهایی قاب grittily کشتن یک جفت از مجازات است که آنها را به سمت چپ رو بیشتر از یک دقیقه با دو مرد ضرر و نزدیک به سه ساعت از مجموع دست زمان.

“من نمی باید به نگرانی در مورد درز عبور می کند و یا از بین بردن backdoor (در نقش). من فکر می کنم که یک اعتباری برای بچه ها. هنگامی که وجود دارد یک جهش وجود دارد بسیاری از بچه ها چیدن (مخالفان) چوب” پترسن گفت. “من فکر می کنم آن را کاملا اجرا شده و پنج-در-سه.”

دو هدف سوم-دوره منجر به اثبات رسیده بود زودگذر برای پادشاهان. سریع اما حتی مرد عجله برای شعله های آتش را به درون یک هدف است. مرکز درک Ryan مجموعه تا پایان خلاقانه, حلق آویز بر روی جن و ارسال آن را در سراسر چین به Lindholm برای یک شیر-در شمارش 1:43 بعد از MacDermid هدف برای پادشاهان.

پادشاهان تا به حال محافظت از خود استفاده 1:42 به دوره سوم که MacDermid trailed عجله کشیده جن لحظه ای و پاره پاره مچ شات از طریق یک جهش صفحه توسط مرکز بلیک Lizotte.

پس از پادشاهان حیف و میل یک جفت از A-plus شانس پترسن اول miscue شب هزینه پادشاهان داد و شعله های آتش بازی اولین گل 11:37 به دوره دوم.

اما پادشاهان گره خورده است نمره 44 ثانیه بعد و در زمان منجر 39 ثانیه پس از آن که پترسن گفت: “نقطه عطفی در این بازی است.”

جناح راست داستین براون نقش برآب در Rittich فقط قبل از هشت دقیقه علامت از دوره دوم. او با انتقال به پشت دست ضربه زدن او به عنوان بزرگنمایی در سراسر چین اما نمی تواند کنترل آن را در مقابل یک نیمه باز, خالص, اجازه دادن به یک هدف خاص توسط ایستگاه فرعی. چندی پس از آن جناح چپ الکس Iafallo حال استرلینگ شانس خود را در pouncing آبدار ارتجاعی تنها به ارسال جن آسمان خاموش Rittich پد.

پترسن nonchalantly تلاش برای متوقف کردن جن پشت خود را خالص و تنها برای پیدا کردن کلگری forecheck بسته شدن در او. او تبدیل جن بیش از زیر خط هدف به جناح راست متی Tkachuk که Backlund برای بلامنازع هدف به عنوان پترسن wobbled بازگشت به موقعیت. پترسن و سنن و جن و بعدا دوباره در قاب و تقریبا واگذار یکی دیگر از هدف به Backlund.

“ما کار خود را جن بازی در اطراف خالص” McLellan گفت, نشان می دهد که هدف انگیزه پادشاهان به کوشش های خود را. “من فکر کردم که او از ما برنده امشب … وجود نداشت و وحشت در بازی خود را.”

پادشاهان زده دو بار در جانشینی سریع. اولین مرکز Anze Kopitar نوک یک شات در هدف و سست جن آمد به Toffoli برای 15 هدف از این فصل است. این اولین بار بود که از دو کمک برای Kopitar.

خود منجر آمد هنگامی که شعله های آتش خرابکاری در اطراف پادشاهان منطقه و جن در بر داشت واگنر فقط فراتر از خط آبی برای کینگ به پایان رسید که او با یک استادانه deke روی فورهند برای wrister که ضرب و شتم Rittich. آن واگنر اولین هدف در فقط خجالتی از دو ماه.

“ما خوشحال برای او. او در گیر با آن و او را از دست دادن نیست روح او در همه” McLellan گفت.

در 6:23 علامت دوم دوره یک جلسه سنگین وزن را شکست بین MacDermid و پادشاهان سابق جناح چپ میلان Lucic هر دو از آنها در بالا ذکر شده 230 پوند است. این یک مسابقه برگشت از مبارزه از پادشاهان بازی دوم این فصل است. MacDermid به پایان رسید تا روی یخ, اما نه قبل از او خون آلود پل Lucic بینی در روحیه قراضه.

“وجود دارد و شاید این دو سخت ترین بچه ها در لیگ ملی هاکی بازی در هر دو تیم” McLellan گفت: از Lucic و MacDermid همچنین بیان کرد که Tkachuk-درو بی باک رقابت تبدیل شده تا احساسات در برابر کلگری.

پادشاهان انجام 13-8 استفاده در عکس اول به تنفس اما نه تیم به ثمر رساند تا حدودی درهم و برهم اولین دوره است که در آن پادشاهان انجام بسیاری از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر