پادشاه متوقف می شود Chaminade, Whitfield برای پیشبرد به بسکتبال دختران بخش 1 نیمه نهایی

ریورساید >> پادشاه دختران تیم بسکتبال می خواست بد برای گرفتن انتقام از دست دادن قهرمانی شنبه شب که البته به معنای امتیاز. بیشتر به طور خاص, آن را به معنای عدم وجود آنها را برای خود پر گل حریف.

ارشد رو به جلو اولیویا مورن ثمر رساند تا بازی-18 امتیاز و خواهر Nyah 12 اضافه شده از جمله بازی-عقد سه نقطه بازی با 45 ثانیه به سمت چپ به عنوان گرگ outlasted بازدید Chaminade 53-43 در یک CIF-جنوب بخش بخش 1 چهارم.

جمعه بود مسابقه برگشت سال گذشته بخش 1 بخش عنوان بازی که Chaminade سیم پادشاه 52-49. فقط به عنوان قابل توجه بود Eagles’ دور دوم بازی برابر Redondo, زمانی که آنها به ثمر رساند قوی 103 امتیاز در دو وقت اضافه برنده شوید.

بنابراین پادشاه مربی عیسی مارتینز به حال خود بازیکنان دو تیم سه تیم و آزار و اذیت الکسیس Whitfield, Chaminade واشنگتن-محدود standout جلو تمام شب برگزاری به 10 امتیاز. و عقاب برگزار شد به 43 امتیاز بر 17 از 50.

“ما می دانستیم که او کسی است که ما تا به حال به متوقف منظور موفقیت آمیز باشد – کسی دیگری بود باید به ضرب و شتم ما” مارتینز گفت: Whitfield. “و آنها شروع به خاموش و هدف قرار دادن برخی از عکس های بزرگ بنابراین ما نمیفهمد, ‘آه آه آن را نمی خواهید به کار برای ما است.’ اما ما نگه داشته استراتژی رفتن یک زن و شوهر دقیقه بیشتر است و ما شروع به حل و فصل در.”

گرگ (26-5) پیشبرد به صورت فولرتون تروی در مرحله نیمه نهایی روز شنبه. تروی را شکست داد روزولت در وقت اضافه در روز چهارشنبه.

Chaminade (23-8) led 11-9 پس از یک چهارم اما شاه در زمان 26-22 حاصل کار دو تیم منجر شود و 40-34 استفاده بعد از سه چهارم.

“ما که با Lexi عملکرد سال گذشته که قرار بود به دفاع از خود امشب – توقف او” Chaminade مربی مگان کلسو گفت: Whitfield 24-نقطه عملکرد در بخش نهایی. “من فکر کردم او خوب به نظر می رسد.

“ما بسیاری از به نظر می رسد اما شما رو به عکس” کلسو اضافه شده در مورد عملکرد تیم. “شما از دست شما به خانه بروید.”

و پادشاه آن عکس و از همه مهمتر تلاش بیشتر — 17 بیش از عقاب. در علاوه بر این به مورن دوقلو — هر دو عازم شمال آریزونا در سال آینده — الکسیس مید اضافه شده 15 امتیاز.

پادشاه شیر آن منجر دیر پیشرو 46-40 داخل دو دقیقه زمانی که اولیویا مورن گذشت به Nyah مورن داخل کلید است. او ضربه ضربه به خود جلب کرد ناپاک غرق پرتاب آزاد و پیروزی در دست با یک نه نقطه منجر شود.

“این احساس خیلی خوب” Nyah مورن گفت. “ما آماده بودند به ما انتقام. ما می خواستیم به آنها را ضرب و شتم بسیار بد است. ما فقط بیرون آمد و از بازی ما و ما آن را انجام داد.”

گفت: مارتینز: “این فینال اما این هنوز هم احساس می کند خیلی خوب است.”

ارشد لولو لیما led Chaminade با 12 امتیاز. ارشد گارد کیمبرلی Villalobos تا به حال 10 امتیاز 12 ریباند و شش پاس گل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر