پادشاه شهرستان کمک خواهد کرد که پرداخت مارس اجاره برای خانواده های کم درآمد که نمی تواند پرداخت

The money should help mollify some landlords for at least a month.

این پول باید به کمک mollify برخی از صاحبخانه ها برای حداقل یک ماه و کمک به مستاجرها. ABLOKHIN / GETTYIMAGES.COM

عفو وسایل زیر تست شده-به-حکم اعدام اما در صبح روز جمعه از مقامات ایران راه پادشاه شهرستان, سیاتل و شهرستان خود اعلام کرد آنها کمک خواهد کرد که پرداخت مارس اجاره برای مردم ساخت تا 50% از منطقه متوسط درآمد که “آیا از لحاظ اقتصادی نهفته COVID-19” و سقوط کرد که در پشت در اجاره.

کسانی که مقامات تخمین می زنند این برنامه کمک خواهد کرد که از 2000 خانواده ها تعلق نمی اجاره بدهی برای ماه.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در اینجا آنچه را که درآمد ماهانه در 50 درصد از امی به نظر می رسد مانند:

1 نفر: تا $3,483
2 نفر: تا $3,983
3 نفر: تا $4,479
4 نفر: تا $4,975
5 نفر: تا $5,375
6 نفر: تا $5,775
7 نفر: تا $6,171
8 نفر: تا $6,571

اگر خانواده شما درآمد ماهانه به نظر می رسد که پس از ثبت نام برای کمک اینجا یا 2-1-1تماس بگیرید. خدمات ترجمه در دسترس هستند که از طریق شماره تلفن.

پول باید “روز پس از درخواست” گوردون مک هنری جونیور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت راه متحده پادشاه شهرستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز جمعه.

مهاجران مستند نشده که در حال گرفتن به خصوص در پیچ در حال حاضر می توانید دسترسی به این بودجه و پول را می توان برای هر نوع از قرارداد اجاره—رسمی یا غیر رسمی. “لطفا اجازه ندهید تشریفات یا ساختار توقف یک فرد” از اعمال مچنری اضافه شده است.

$5 میلیون دلار بودجه برای این می آید از یک “توسعه” از راه متحد را پایه اصلی برنامه با سیاتل پرتاب در $1 میلیون از اداره مسکن King County کشیدن $1.5 میلیون نفر از جانبازان لوی بنیاد سیاتل پرتاب در 1.5 میلیون دلار و یک تعداد انگشت شماری از شرکت های بزرگ کمک بقیه.

بودجه خواهد شد و اداره شهری لیگ شهری سیاتل, سرچشمه, خانواده, خدمات, زمین جامد و درهای باز برای چند فرهنگی خانواده ها است. پس از شما درخواست و واجد شرایط این سازمان است که به پایان خواهد رسید پرداخت خود را صاحبخانه.

طول پايه بلند كن بادي King County اجرایی داو کنستانتین گفت: “ما می دانیم که ما تلاش های مشترک نمی باشد” و به نام او در فدرال و دولت های ایالتی به “دریافت این مسکن ناامنی موضوع توجه آن به فوریت نیاز دارد.”

سیاتل شهردار جنی Durkan استدلال کرد که “ما نیاز به چیزی بیشتر از این معامله جدید” برای کمک به این.

ملی مسکن چند شورای تخمین می زند که یک سوم از خانوارهای اجاره نمی پرداخت اجاره این ماه است.

برخی از این نیاز می تواند به کاهش تمدید و گسترش مزایای بیکاری در ارائه از ایالات متحده آمریکا اما کمک برای مبارزه مستند نشده جمعیت تنها می تواند از دولت و دولت های محلی در حال حاضر.

فعلی فدرال محرک تنها اجرا می شود از طریق ژوئیه اما آن را تضمین 600 $در هر هفته در بالای نرمال سود برای افرادی که گذاشته شده است. سود نیز گسترش به پیمانکاران مستقل هر چند که پول نمی نورد در شروع تا پایان هفته آینده.

هر دو کنگره و کاخ سفید, توافق در مورد نیاز به یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی, اما زمانی که آنها به اعتصاب یک معامله حدس و گمان است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در این میان دموکرات ها در حال هل دادن سیاست های خود را اولویت است. در صبح روز جمعه سیاتل تشکر. Pramila Jayapal معرفی چک تضمین عمل می کنند که “پوشش 100 ٪ از حقوق و دستمزد برای کارگران درآمد حقوق تا 100.000 دلار” حتی برای furloughed کارگران حفظ همه خود را در حمایت کارفرما و منافع و پوشش “کسب و کار ضروری مانند هزینه های اجاره.”

دو هفته پیش در آمریکا خانه مظنونان حمله به دانشگاه دنی هک و درک کیلمر پیشنهاد اضطراری اجاره کمک قانون از سال 2020 می کند که می تواند 100 میلیارد دلار برای کمک هزینه فدرال برنامه ارائه می دهد که در کوتاه مدت اجاره کمک در طی چهار ماه آینده به مردم ساخت 80 درصد از منطقه ميانه درآمد.

اما در حال حاضر 10 روز پس از اجاره به علت اجاره یک ماه پوشش داده خواهد شد برای برخی از پایین ترین درآمد خانواده ها در شهرستان کینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de