Council Member Girmay Zahilay during Tuesdays meeting. He promised quick action on needed reforms.

پادشاه شهرستان عضو شورای Girmay Zahilay وعده داده شده اقدام سریع در صورت نیاز اصلاحات به پادشاه شهرستان کلانتر دفتر پس از آن موفق به پیاده سازی درس های آموخته شده از یک سال 2017 تیراندازی. پادشاه شهرستان

پادشاه شهرستان کلانتر دفتر (KCSO) آمد زیر آتش صبح روز سه شنبه پس از یک گزارش منتشر شد که سازمان های اجرای قانون را به یک فوق العاده بد کار بررسی یک سال 2017 افسر-درگیر تیراندازی که در سمت چپ Des Moines, واشنگتن, نوجوانان مرده است.

گزارش تجزیه و تحلیل KCSO اقدامات پس از مرگ Mi’Chance Dunlap-gittens می a 17-year-old boy شات پشت سر در یک عجله مرتب نیش عملیات اشتباه رفته در ژانویه 2017. (بیشتر در مورد که نیش عملیات در پایین این پست.)

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

KCSO پس از آن مورد بررسی قرار گرفته تیراندازی مرگبار اما تحقیقات داخلی پر شد با اشتباهات و شکست, با توجه به گزارش امروز. در این گزارش که KCSO منتظر هفته قبل از مصاحبه با سه افسر پلیس که با شلیک سلاح های خود را به طور کامل شکست خورده به مصاحبه با افسران که تحت نظارت عملیات مخفی و موفق به تجزیه و تحلیل اینکه آیا استفاده از نیروی مرگبار مورد نیاز بود. این گزارش همچنین نشان داد دلیلی برای باور کردن مرگ بود توسط یک گروهبان به طور تصادفی شلیک سلاح خود را.

این گزارش از امروز راه اندازی شد توسط پادشاه شهرستان از اجرای قانون نظارت (تغذیه کننده dermo) و انجام شده توسط OIR گروه مستقر در کالیفرنیا مشاور. مایکل Gennaco ارشد و نویسنده این گزارش گفت: آن را به ویژه نگران است که KCSO موفق به پیاده سازی هر یک از درس های آنها خود را پیدا کرده بود در حالی که بررسی مرگ در داخلی خود را بررسی است.

“پس نتیجه این است که تمام کسانی که ایده های خوب… هرگز اجرا” Gennaco گفت: صبح روز سه شنبه طی یک جلسه در شهرستان کینگ قانون و عدالت کمیته.

KCSO حاضر به همکاری با تغذیه کننده dermo گزارش کاهش به ارائه هر گونه پرسنل برای مصاحبه. Gennaco گفت: در گزارش خود که او انجام شده بود صدها پلیس بررسی در مراجع قضایی سراسر کشور بدون در حال حاضر دسترسی برای مصاحبه.

King County Sheriff Mitzi Johanknecht حضور نداشت روز سه شنبه شورای شهرستان شنیدن اما او فرستاده شورا نامه ای گفت: او بود که قبلا برنامه ریزی شده سفر به واشنگتن ،

گروهبان. رایان آبوت یک سخنگوی KCSO گفت غریبه صبح روز سه شنبه که در این گزارش زمان بود که “مایه تاسف” با توجه به انتظار مدنی طرح دعوی در دادگاه علیه KCSO توسط خانواده مقتول.

“برخی از اطلاعات موجود در این گزارش این است که موضوع اختلاف در انتظار طرح دعوی در دادگاه و خطاب خواهد شد که در زمینه” راهب بزرگ گفت: در یک e-mail.

پادشاه شهرستان اعضای شورا نمی شد متقاعد شده است که KCSO باید صبر کنید تا زمانی که دادخواهی مدنی است که به حل و فصل مشکلات آن است. عضو شورای Girmay Zahilay صندلی از قانون و عدالت کمیته که شنیده می شود به گزارش روز شنبه گفت که او را به جلو حرکت می کند به سرعت در تلاش برای ایجاد اصلاحات در دفتر.

“ما را برای مبارزه با تغییرات ذکر شده در این گزارش گفت:” Zahilay. “ما نمی خواهد صبر کنید تا مدنی litigating رسیده است زیرا عدالت نمی توانید صبر کنید.”

عضو شورای دیو Upthegrove گفت که اصلاحات باید تحت فشار قرار دادند به جلو حتی به عنوان شورای مواجه شد فشار به لغو نشست روز سه شنبه.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که قرار دادن نور خورشید در این گزارش و اقداماتی که صورت گرفت و من می دانم که وجود دارد فشار به این جلسه” Upthegrove گفت. “من فکر می کنم یکی از بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید به افتخار [Dunlap-gittens می را] حافظه است که به دنبال برای اجرای توصیه های این گزارش است.”

عضو شورای راب Dembowski حتی می رفت تا آنجا که به می گویند که این گزارش ممکن است به یک دلیل برای تغییر county قوانین به طوری که کلانترها منصوب می شود به جای انتخاب هر چهار سال.

“هنگامی که شما ببینید سه سال بعد, توصیه, نقل قول, ‘مرگ بر تاک’ بدون هیچ تغییری بر روی آنها ساخته شده… ما ممکن است بیش از فقط یک مشکل با رهبری فعلی اما یک مشکل ساختاری,” Dembowksi گفت. “اگر چیزی است که رفتن به سمت راست وجود دارد مقدار زیادی از زمان در میان چهار سال است.”

شهرستان شورای برنامه در بازبینی این گزارش در جلسه روز 20 فوریه.

Sheriff Mitzi Johanknecht, left, along with Seattle Mayor Jenny Durkan and SPD Police Chief Carmen Best.

کلانتر Mitzi Johanknecht چپ همراه با سیاتل شهردار جنی Durkan و SPD رئیس پلیس کارمن بهترین. لستر سیاه

پلیس اتحادیه سعی در مسدود کردن گزارش

این آخرین گزارش از تغذیه کننده dermo به وضوح زده عصب داخل کلانتر ، پادشاه شهرستان افسر پلیس انجمن صنفی (KCPOG) یک اتحادیه است که نشان دهنده کلانتر نمایندگان تلاش برای جلوگیری از این گزارش درخواست کلانتر به “توقف انتشار این گزارش” در فوریه 4, نامه منتشر شده توسط KCSO.

KCPOG ثبت شده است یک کار شکایت بیش از این گزارش و ادعا کرد در نامه ای به کلانتر که تغذیه کننده dermo کار خود را نقض توافق دسته جمعی از آنجا که گزارش انجام شده و توسط یک مشاور. KCPOG گفت که تغذیه کننده dermo را مشاور “هرگز نباید ارائه شده است که اطلاعات در آن به انتقادات و پیشنهادات این گزارش در وهله اول است.”

این اتحادیه همچنین ادعا کرد که این گزارش بود سیستمیک بررسی از آنجا که این نگاه تنها یک نمونه از استفاده از زور به جای نگاه کردن به همه پلیس-درگیر قتل.

Gennaco گفت: با بررسی یک مورد فردی است که اغلب یک راه موثر برای بررسی کل پلیس نظارت سیستم.

“افسر درگیر تیراندازی هستند و خوشبختانه با فرکانس پایین اما بسیار پرخطر شرایط” Gennaco گفت. “بنابراین اغلب اوقات از آن است که یک مورد است که می تواند در یک پنجره را به تصمیم گیری های تحقیقی قدرت و نقد قدرت از آژانس که در آن [حادثه] رخ داده است.”

به نظر نمی رسد که KCSO تلاش برای جلوگیری از این گزارش انتشار اما Johanknecht به نظر می رسد به توافق با اتحادیه خصوصیات. در روز شنبه در نامه ای به پادشاه شورای شهرستان او گفت که تغذیه کننده dermo بررسی شد “خصمانه” و ادعا کرد که تغذیه کننده dermo گزارش نقض شهرستان پلیس اتحادیه قرارداد.

“تحمیل یک نظر یا عقیده بدون استفاده از آزمایش خوبی چانه زنی جمعی فرایند به شدت تضعیف همکاری و ایجاد عدم اعتماد” Johanknecht گفت: در این نامه است. “تا زمانی که به تازگی تغذیه کننده dermo حال انجام آن سیستمیک بررسی در توافق با زبان ساده از شهرستان کینگ کد و در همراهی با عمل گذشته. آن را به چالش به کار در یک محیط که در آن این طولانی ایستاده مفاهیم نادیده گرفت.”

این گزارش اولین بار نیست Johanknecht دخالت کرده است با تغذیه کننده dermo توانایی برای انجام نظارت بیش از او ، در 2018, Johanknecht مسدود تغذیه کننده dermo از دسترسی به بخش پایگاه داده از سوء شکایات دنبال رشته تغذیه کننده dermo گزارش شد که انتقاد از او ، Johanknecht رئیس کارکنان گفت: تغذیه کننده dermo کارکنان فاقد زمینه لازم چک برای به دست آوردن دسترسی به محوری پایگاه داده از سوء شکایت.

پلیس در حال گاهی اوقات خطرناک تر از متهمان

تغذیه کننده dermo گزارش شد با هدف مطالعه کلانتر کل سیستم انجام نظارت—و نه فقط مطالعه مرگ Dunlap-gittens می—اما در مطالعه این یکی خاص مرگ آنها دریافتند تعدادی از مشکل ساز ظهور است که منجر به 17 ساله کشته شدند.

این گزارش حتی نشان می دهد که تیراندازی شده اند ممکن است توسط یک افسر به طور تصادفی شلیک سلاح خود را.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

تنسی-gittens می شد طی یک عملیات مخفی. کلانتر نمایندگان در تلاش بودند برای گرفتن یک فرد که به اتهام قتل پسر یک افسر پلیس سیاتل. یکی از تنسی-gittens می دوستان مشکوک شد به عنوان یک “فرد مورد علاقه” در مرگ پلیس پسر بنابراین نمایندگان شروع به جعل هویت یک زن زیر سن قانونی حاضر در تلاش برای فریب فردی است. پلیس راه اندازی یک جلسه با Dunlap-gittens می دوست در یک محل در Des Moines به بهانه این که زن زیر سن قانونی که قرار بود برای خرید الکل.

کلانتر نمایندگان نشان داد تا به این صحنه با دو لباس شخصی پلیس در مقابل بینام و ون در حالی که سه پلیس در پشت. زمانی که “فرد مورد علاقه” وارد پلیس شد شگفت زده برای دیدن که Dunlap-gittens می شد نیز وجود دارد.

به عنوان دو مرد جوان با نزدیک شدن افسر ون سه پلیس شروع به پریدن کرد و بلافاصله متوجه شده است که Dunlap-gittens می و دوست خود را مسلح بودند با توجه به تغذیه کننده dermo گزارش. که افسر که تنها به عنوان یک گروهبان در تغذیه کننده dermo گزارش شلیک تفنگ خود را و سپس دو نفر دیگر از افسران شناخته شده به عنوان کارآگاه B و کارآگاه C و شلیک سلاح های خود را و زده Dunlap-gittens می چندین بار از جمله در پشت سر.

تنسی-gittens می در مدت کوتاهی پس از تیراندازی; دوست خود فرار کرده بود اما بعد از آن دستگیر. هر دو مرد جوان بودند که بعد از پاک از هر گونه اتصال به مرگ پلیس را که نمایندگان بررسی شد.

این تغذیه کننده dermo یافت که KCSO بررسی هرگز حتی سوال کارآگاه تصمیم به باز کردن آتش. زمانی که گزارش مستقل نگاه به منطق برای عکسبرداری آنها یافت معایب هر دو در دلایل داده شده توسط افسران و دقیقا چگونه آن تیراندازی صورت گرفت.

در تیراندازی گروهبان یک آتش گشودند اول با یک تک شات و سپس کارآگاه B اخراج سه دور و کارآگاه C اخراج هشت دور. چهار نفر از این دور از دست رفته فرار مظنون زده و در نزدیکی ساختمان آپارتمان فرود در یک حمام و یک راهرو.

افسران آموزش دیده هستند که اگر آنها برخورد مرگبار نیروی وضعیت آنها باید “ادامه شلیک تا تهدید به پایان رسیده است” با توجه به گزارش. KCSO هرگز خواسته گروهبان یک چرا او اخراج است اما تغذیه کننده dermo گزارش می یابد که ممکن است اتفاقی.

“[A]n جایگزین قابل قبول سناریو نه خطاب در طول مصاحبه از گروهبان یک و نه در طول فرایند بررسی این است که آیا یک گلوله به او شلیک شده بود عمدی نیست اما یک اتفاقی تخلیه سلاح های خود” در این گزارش آمده.

مستقل گزارش همچنین سوالات منطق سه افسران داد برای عکسبرداری و به همین دلیل KCSO موفق به سوال نمایندگان اظهار داشت: دلایل. در این گزارش که KCSO بررسی روند هرگز شامل یک ارزیابی دقیق از اینکه “سطح تهدید ناشی از تنسی-gittens می که در آن نقطه کافی بود برای نیروی مرگبار مستقر می شود.”

نمایندگان به سه دلیل برای عکسبرداری: که Dunlap-gittens می بود به عقب نگاه کرد در حالی که در حال فرار است که به معنای او یک متجاوز; که Dunlap-gittens می شد به دست آوردن یک مزیت تاکتیکی در حال حرکت به زمین بالاتر است و Dunlap-gittens می تهدیدی برای عموم اگر مردان فرار کرد.

این گزارش مستقل در مورد اعتبار هر سه این دلایل است. در این گزارش گفت که Dunlap-gittens می به دنبال بازگشت بود و بیشتر سازگار با “reflexive تلاش برای دیدن آنچه که نمایندگان انجام شد—و نه تلاش برای تعامل و اونجا حمله کنه ، این گزارش گفت: هر گونه نگرانی بیش از به دست آوردن “زمین بالاتر” بود نه توجیه به آتش سلاح.

جالب است که این گزارش نشان داد که افسران خود را مطرح بزرگتر خطر به نسبت دو در حال فرار مردان جوان با توجه به نمایندگان شلیک گلوله که فرود در یک innocent bystander خانه (تأکید اضافه شده):

در اینجا و همه هدف حساب این دو نفر تنها قصد فرار از تهدید به بازداشت یا آسیب فیزیکی مطرح شده توسط سه نفر از مردان مسلح که شروع به پریدن کرد از پشت یک ون. در واقع در این مورد و به عنوان دقیق زیر ولگرد دور توسط کارآگاهان که وارد یک آپارتمان اشغال شده ایجاد یک تهدید بیشتر به غیر نظامیان بی گناه از هر گونه اقدامات انجام شده توسط این افراد است.

جیمز کتاب مقدس یک وکیل به نمایندگی از پدر Dunlap-gittens می های مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر county گفت که او برای دیدن چگونه پرده تغذیه کننده dermo گزارش شد.

“به طور سنتی من در یک محل که در آن من انتظار این گزارش به احتمال زیاد به تبرئه افسران از هر گونه تخلف” مقدس گفت غریبه. “این گزارش منحصر به فرد است چرا که آن را اصیل مذاکرات در مورد اشتباهات عمده در داخل پادشاه شهرستان کلانتر دفتر و کار واقعی است که باید انجام شود به منظور بهبود پاسخگویی. و اشاره به این مردان جوان بودند نه یک تهدید به افسران.”

دبورا جاکوبز مدیر تغذیه کننده dermo گفت: King شورای شهرستان در روز سه شنبه صبح که اصلاحات نیاز به اتفاق می افتد برای حفاظت از امنیت عمومی.

“ما می خواهیم صادر کرده اند توصیه های ما هر چه زودتر از آنجا که ما توصیه حیاتی برای ایمنی عمومی” جاکوبز گفت.

Gennaco نویسنده این گزارش با اشاره به این که کشنده تیراندازی پلیس همچنان پس از تنسی-gittens می شدند.

“پس از این حادثه وجود دارد متاسفانه شده اند دیگر نیروی مرگبار حوادث و ما هرگز نمی خواهد می دانم که اگر این اصلاحات که نمی توانید اجرا سه سال پیش تغییر ممکن است نتایج حاصل از این پس از آن تیراندازی” Gennaco گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im