King County Sheriff می دهد مبارز پس از شهادت داغدار گزارش

Category: سیاتل No comments

Sheriff Mitzi Johanknecht said Tuesday that collective bargaining prevents her from quickly bringing reforms to the sheriffs office.

کلانتر Mitzi Johanknecht گفت: چانه زنی جمعی مانع او از سرعت آوردن اصلاحات به کلانتر ، لستر سیاه

King County Sheriff Mitzi Johanknecht پاسخ ئی صبح روز سه شنبه به یک داغدار گزارش جدید که دفتر او شکست خورده به دنبال کارهای معمول در حالی که بررسی های مرگبار استفاده از نیروی پلیس.

در قبل از شهادت در شهرستان کینگ شورای قانون و عدالت کمیته Johanknecht ادعا کرد که این گزارش حاوی اشتباهات و توافق با پلیس اتحادیه های جلوگیری از حرکت بیشتر به سرعت در محور اصلاحات است.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

با توجه به Johanknecht این گزارش به سفارش دفتر اجرای قانون نظارت (تغذیه کننده dermo), نادرست است هنگامی که آن را ادعا می کند کلانتر است نادیده گرفته و خود را در سیاست داخلی توصیه.

“من می خواهم به بسیار روشن است که آنچه در این گزارش که اصلاحات بودند از چپ به مرگ در انگور است که به سادگی درست نیست” Johanknecht گفت. “ما منتظر نیست تا زمانی که یک نتیجه گیری از فعال دادخواهی برای ایجاد تغییرات لازم برای سیاست های شیوه و روش است.”

Johanknecht ادعا می کند به نظر نمی رسد برای متقاعد کردن شورای شهرستان و یا اعضای عمومی که پر از شورای اتاق به ظرفیت داد و بیش از یک ساعت از مهیجی عمومی شهادت.

Councilmember Girmay Zahilay صندلی از قانون و عدالت کمیته روز سه شنبه گفت او قصد دارد به معرفی قانون در جلسه بعدی که بخواهید Johanknecht به طور رسمی پاسخ به تمام 43 توصیه های ساخته شده در تغذیه کننده dermo گزارش.

“من احساس می کنم این قدر از یافته های این گزارش نیاز به کامل پاسخ های عمومی به هر یک از توصیه های این گزارش,” Zahilay گفت. “من باید پیش نویس قانون درخواست یک پاسخ دقیق از کلانتر را به هر یک از توصیه.”

این تغذیه کننده dermo گزارش بررسی مرگ Mi’Chance Dunlap-gittens می—17-year-old boy شات پشت سر در یک عجله مرتب نیش عملیات اشتباه رفته در ژانویه 2017—به منظور درک بهتر پادشاه شهرستان کلانتر دفتر (KCSO) در پاسخ به مرگبار با استفاده از نیروی پلیس.

چه تغذیه کننده dermo یافت شگفت انگیز بود: KCSO منتظر هفته قبل از مصاحبه با سه افسر پلیس که با شلیک سلاح های خود را به طور کامل شکست خورده به مصاحبه با افسران که تحت نظارت عملیات مخفی و موفق به تجزیه و تحلیل اینکه آیا استفاده از نیروی مرگبار مورد نیاز بود.

کاترینا جانسون پسر عموی Charleena Lyles که قتل در سال 2017 توسط پلیس سیاتل بخش ساخته شده سرفصل های ملی خبر داد و گفت: این Dunlap-gittens می, قتل تکان دهنده بود حتی نسبت به مرگ Lyles که کشته شد در آپارتمان خود را در مقابل فرزندان خود را.

“تلافی جویانه محاسبه سرکش ماموریت که منجر به قتل Mi’Chance Dunlap-gittens می یکی از فاحش ترین موارد از دولت حمایت کشتن که من می دانم حتی پس از مرگ پسر عموی من Charleena Lyles” جانسون گفت. “حداقل ما می توانید انجام دهید این است که به اتخاذ توصیه های تغذیه کننده dermo.”

Council Member Girmay Zahilay, left, during Tuesdays hearing.

عضو شورای Girmay Zahilay, سمت چپ, دیدار سه شنبه شنوایی. لستر سیاه

جامعه نامه امضا شده توسط 15 گروه از جمله آیتالله سیستانی واشنگتن و مدافع عمومی سازمان فرستاده شد به Johanknecht در روز دوشنبه. آن را به نام خود به ایجاد تغییرات عمده به KCSO سیاست از جمله ایجاد یک قوی تر استاندارد برای استفاده از نیروی مرگبار و نیاز به افسران برای ارائه در شخص مصاحبه در عرض چند ساعت از کشتن کسی.

Johanknecht گفت: زمان KCSO سیاست نیاز به 48 ساعت مدت زمان انتظار قبل از دریافت بیانیه نوشته شده است از افسران درگیر در یک قتل است. پس Dunlap-gittens می’ مرگ درگیر افسران ارائه اظهارات سه و چهار روز پس از کشتار و نمی شد مصاحبه تا هفته بعد.

Johanknecht بارها و بارها ادعا جمعه است که او در پیشبرد اصلاحات در اداره و اغلب به اشاره او به حمایت از ابتکار عمل 940 موفق طرح که اصلاح قانون دولت در مورد استفاده از کشنده نیروی پلیس به عنوان اثبات این که او می تواند اعتماد به اصلاحات بخش.

“اگر من یک فرد که مراحل اصلاحات پس از آن من نمی دانم چه چیز دیگری من اقدامات شرح داده شده اند,” Johanknecht گفت. “من ایستاده بود تا برای تغییرات عمده فروشی در دولت قانون است.”

لسلی Cushman شهروند حامی من-940 شهادت داد و گفت Johanknecht تا به حال به انجام کار بیشتر در این بخش.

“ما واقعا قدردانی کلانتر Johanknecht را پشتیبانی می کند اما با حمایت آمد, ادامه تعهد به شفافیت و حفاظت از زندگی” Cusham گفت. “ما می خواهیم او را به گام تا.”

Johanknecht چپ شنبه شنوایی پس از شهادت او به دلیل خودداری از ماندن برای شنیدن نظر عمومی یا برنامه ریزی پاسخ از تغذیه کننده dermo مدیر دبورا Jacobs.

Johanknecht مسدود شده بود تغذیه کننده dermo از دسترسی به اسناد و مدارک و یا انجام مصاحبه برای گزارش خود (این اولین بار نیست Johanknecht را مسدود کرده است تغذیه کننده dermo از انجام نظارت) چرا که به گفته او در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر county او مانع از همکاری.

که ایجاد یک سیستم که در آن شهرستان رسمی پلیس نگهبان تغذیه کننده dermo و شورای شهرستان خود را قادر به بررسی شهرستان پلیس در مواردی که این گروه ادعا در دعاوی جلوگیری از آنها را از همکاری.

در طول یک مصاحبه کوتاه انجام شده تا حدی در یک آسانسور به عنوان کلانتر او شتابزده خروج از اتاق Johanknecht گفت: غریبه که آن را یک “افراطی ارائه اطلاعات نادرست” برای توصیف او به عنوان همکاری با تغذیه کننده dermo.

“آنچه که من فقط به صحبت کرد برای بیش از یک ساعت و نیم بود و در واقع ما کار کرده اند با تغذیه کننده dermo پس ما آمد به دفتر” Johanknecht گفت. “ما کار کرده اند در این سیاست است. به عنوان یک ماده در واقع, برخی از سیاست هایی که [مدیر تغذیه کننده dermo] ارائه شده در این گزارش عنوان نشده است, انجام, باید, در واقع, شده است, به توافق.”

Johanknecht ندارد پاسخ وقتی غریبه با اشاره به این که تغذیه کننده dermo گزارش فاقد اطلاعات دقیقا به این خاطر که او نمی خواهد همکاری کنند.

دبورا جاکوبز تغذیه کننده dermo مدیر گفت: پس نشست روز سه شنبه که KCSO دارای شفافیت مشکلات.

“من فکر می کنم ما به وضوح باید پاسخگویی و شفافیت مسائل” جاکوبز گفت. “من فکر می کنم این امر می تواند واقعا مهم است که کلانتر است با اتخاذ سیاست هایی مانند این که هر دو مدافع و پیگرد دفتر دادستان بخشی از این گفت و گو است.”

The sheriff pictured in an elevator while giving reporters five minutes of questions.

کلانتر تصویر در یک آسانسور در حالی که به خبرنگاران پنج دقیقه از سوالات. لستر سیاه

جیمز کتاب مقدس برجسته محلی حقوق مدنی وکیل است که به نمایندگی از پدر Dunlap-gittens می خانواده در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان گفت: این که نگران کننده بود که کلانتر نمی خواهد ماندن برای شنیدن.

“من درک می کنم کلانتر تا به حال چیزی که بعد از به به و آیا زمان برای گوش دادن به پدر و مادر, اما این دقیقا همان مشکل” مقدس است. “این به ما می گوید همه چقدر به او اهمیت می دهد.”

Johanknecht کاهش یافته است به همین دلیل است که او تا به حال به ترک گفت که او تا به حال “چیزهایی به انجام است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Zahilay گفت: کلانتر باید ماند اگر ممکن است.

“من فقط نمی دانم چه در دیگر دیدار او بود [اما] من فکر می کنم این مهم است به ماندن و شنیدن از مردم به خصوص از پدر و مادر” Zahilay گفت: پس از جلسه. “من فکر می کنم ما باید قدرتمند فرصت برای به دست گرفتن این حرکت و ایجاد اصلاحات معنی دار حتی اگر آن است که در پشت فاجعه است.”

شورای برنامه به بحث در مورد Zahilay این قانون پیشنهادی در مارس 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>