پادشاه ساکنان شهرستان خواست برای خود “قرنطینه” را به عنوان Inslee گسترش اجتماعی فاصله اقدامات

Category: سیاتل No comments

Washington State Governor Jay Inslee.

“همه ما باید به رسمیت شناختن است که طی هفته های آینده عادی نیست در برنامه بازی ما” گفت: واشنگتن فرماندار جی Inslee. جان مور / گتی ایماژ

“اگر ما زندگی می کنند یک زندگی عادی در حال حاضر ما نه تنها از انجام شغل ما به عنوان واشنگتن,” فرماندار جی Inslee گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سیاتل صبح امروز که در طی آن او گذاشته گسترش ایالتی اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus.

برای قرار دادن نیروی بیشتر در پشت تلاش های دولت های ایالتی و محلی برای تشویق اجتماعی فاصله, Inslee است بستن میله, رستوران ها, تئاتر, کافی شاپ ها, سالنهای بولینگ کوچه و بیشتر در سطح ایالت. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها می تواند همچنان به کار گیرند و موسسات ناهار خوری حرکت می کند را-را خدمات اگر آنها پیاده سازی فاصله مناسب اقدامات است.

فرماندار نیز منع تجمعات از 50 نفر و یا بیشتر در سطح ایالت.

“این است که بزرگتر از همه ما” Inslee گفت: “و من به طور کامل اعتماد به نفس است که تمام واشنگتن خواهد رفت به این چالش است.” انجام در غیر این صورت او افزود: “فقط خیلی بیش از حد خطرناک است.”

Inslee اعلام موثر پتو, همه از واشنگتن در سیاست بود که اعلام کرد برای منطقه سیاتل شب گذشته. در همان زمان شاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین ادامه داد: الگوی مصرف همه چیز یک گام بیشتر در این زمینه با دعوت از همه در این شهرستان به خود قرنطینه برای دو هفته آینده.

“رفتن به محل کار اگر شما باید اما سرپا ایستادن کردن اگر شما می توانید” کنستانتین گفت. “به تعویق انداختن هر چیزی شما می توانید. درمان دو هفته آینده به عنوان یک دوره خود قرنطینه برای محافظت از خودتان و زندگی عزیزان ما و جامعه ما است.”

هر دو کنستانتین و Inslee مقایسه این لحظه به جنگ جهانی دوم از لحاظ فداکاری و عمومی-spiritedness آن نیاز خواهد داشت.

کنستانتین نیز خواست مردم برای پیدا کردن راه هایی برای ادامه حمایت از کسب و کارهای محلی و گفت که گرفتن گرفتن و کاهش به بازپرداخت تقاضا برای بلیط در حال حاضر لغو شده نشان می دهد که شبیه به WW II عصر تمرین از خرید جنگ اوراق قرضه.

Inslee در ضمن ارائه شده بلانت هشدار به مردم 60 سال سن و مسن تر که بیشتر در معرض این ویروس و همچنین به افراد جوانتر از 60 که می توانید آن را حمل asymptomatically.

“شما نیاز به خود منزوی شروع در حال حاضر” Inslee گفت: به کسانی 60 و بالاتر. “و این بدان معناست که شما نیاز به تغییر راه شما کار زندگی خود را.”

حفظ کل بیش از 60 جمعیت “از گردش خون برای چند هفته آینده,” Inslee گفت: “می توانید “ذخیره ده ها اگر نه صدها نفر از عزیزان ما.”

به عنوان برای افراد زیر 60, Inslee گفت: “شما oughta نگاهی به زندگی شما”—و سپس توقف هر گونه فعالیت قرار می دهد که به خودتان یا دیگران در خطر ابتلا به COVID-19.

کنستانتین اضافه شده است که اگر شما زندگی می کنند در شهرستان کینگ شما باید فرض کنیم همه شما را ملاقات کند به طور بالقوه آلوده. سیاتل شهردار جنی Durkan برای بخش او اشاره کرد که بیشتر در سیاتل-محدودیت های خاص ممکن است به زودی. (سان فرانسیسکو فقط با صدور یک “پناهگاه در محل” سفارش.)

به رهبران سازمان های بزرگ و کوچک در ایالت واشنگتن Inslee گفت: ممنوعیت تجمعات از 50 نفر یا بیشتر باید به عنوان یک چراغ سبز برای برگزاری تجمع از 49 نفر یا کمتر است.

“شما نیاز به کشف کردن که چگونه به جلسات هر اندازه اگر وجود دارد هر فرصت ممکن به انجام کار خود را در راه های مختلف,” او گفت:.

واشنگتن را 7.5 میلیون نفر نشان دهنده تنها حدود دو درصد از جمعیت آمریکا, Inslee اشاره کرد اما حدود 20 درصد از این کشور شناخته شده coronavirus موارد است.

که یکی از دلایل اقدامات سختگیرانه تر. یکی دیگر این است که کارشناسان بهداشت عمومی انتظار می رود دولت coronavirus caseload به دو برابر هر هفت تا هشت روز به سرعت قریب به اتفاق این منطقه را به سیستم بهداشت و درمان, مگر اینکه اقدام جدی برای محدود کردن گسترش ویروس گرفته شده است در حال حاضر.

Inslee سفارشات را به زور از قانون پشت, آنها, اما او امیدوار است دولت می تواند دریافت کنید که در آن آن را باید از طریق رعایت داوطلبانه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“من واقعا بر این باورند که وسیع و گسترده اکثریت قریب به اتفاق واشنگتن در حال رفتن برای پاسخ به این منظور” او گفت:. “اگر عمدی آگاهانه بی اعتنایی از این دولت می کند توانایی به اقدام قانونی.” اما Inslee افزود: “ما نیاز به تکیه بر عشق ما به یکدیگر بسیار بیشتر از ما ترس از قانون در این لحظه است.”

جزئیات برنامه به نرم فزاینده اقتصادی خرید اینترنتی از این محدودیت ها همچنان مبهم است, اما انتخاب رهبران در کنفرانس مطبوعاتی گفت: بیشتر اخبار در این جبهه خواهد شد به زودی.

“امروز ما در حال تمرکز بر پاسخ اما در هفته های آینده ما نیز باید تمرکز بر بهبود” کنستانتین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>