پادشاه شهرستان فقط به رایگان بلیط اتوبوس به 54,000 ساکنان

Category: سیاتل

Free bus tickets are coming to a bus line near you.

رایگان بلیط اتوبوس در حال آمدن به یک خط اتوبوس در نزدیکی شما. لستر سیاه

پادشاه شهرستان فقط در زمان یک گام بزرگ به سمت مترقی هدف ارائه رایگان حمل و نقل انبوه در سیاتل با دادن رایگان بلیط اتوبوس به برآورد 54,000 مردم در منطقه سیاتل است. این برنامه باید به کمک مردم بیشتر بر روی توده های حمل و نقل در شهر ما کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا و ارائه تحرک بیشتر برای افراد کم درآمد.

اما شما باید بسیار فقیر به واجد شرایط برای این برنامه است.

پادشاه شهرستان شورا رای این هفته به رایگان حمل و نقل عبور به هر کسی که 80 درصد سطح فقر فدرال. این بدان معناست که اگر شما کمتر از $10,208 یک سال به عنوان یک فرد و یا کمتر از $20,960 برای یک خانواده چهار شما در مورد به دریافت رایگان بلیط اتوبوس. که خبر خوبی است! اگر چه حتی با یک بلیط اتوبوس آن را هنوز هم خیلی سخت به زندگی کردن تنها 10 ، 000 دلار در یک منطقه که در آن متوسط tech کارگر باعث می شود بیش از $270,000 یک سال است.

متقاضیان واجد شرایط شروع خواهد شد گرفتن ORCA کارت رایگان عبور از لود شده بر روی آنها در اوایل ماه جولای سال جاری با توجه به King County مترو سخنگوی جف Switzer. ORCA کارت را به مشتریان دسترسی به مترو و اتوبوس و همچنین به عنوان شهرستان تاکسی آب این شهرستان دسترسی به برنامه سیاتل اتوبوسی و سیاتل مونوریل.

این برنامه نمی کند در حال حاضر شامل صدا, حمل و نقل, قطار, اما که می تواند تغییر کند. یک سخنگوی صدا حمل و نقل گفت: صدا و حمل و نقل مدیره بحث خواهد شد که در این برنامه در مارس 5 جلسه.

رایگان بلیط اتوبوس برنامه خواهد شد و در ابتدا تنها در دسترس خواهد بود برای افرادی که در حال حاضر ثبت نام در یکی از شش دیگر کم درآمد برنامه های ارائه شده توسط دولت است. این برنامه ها عبارتند از: کمک های موقت به خانواده های نیازمند (TANF)/دولت کمک خانواده; پناهندگان کمک نقدی (RCA); سالخورده نابینا یا معلول کمک نقدی (ABD); زنان باردار کمک (PWA); درآمد تامینی تکمیلی); و اسکان و نیازهای ضروری (مرغ) با توجه به Switzer.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

افراد ثبت نام شده در این برنامه خواهد بود به طور خودکار به جدید رایگان بلیط اتوبوس برنامه. شهرستان تصمیم گیری خواهد شد در طول روند بودجه در پایان این سال اگر آنها را گسترش خواهد داد این برنامه برای افرادی که در حال حاضر ثبت نام در یکی از این شش برنامه.

Switzer گفت: در اطراف 54,000 مردم خواهد شد به طور خودکار ثبت نام رایگان کرایه برنامه از جمله 16,000 افرادی که در زیر سن 18 سالگی. او گفت: برنامه جدید گسترش می یابد در ORCA بالابر برنامه فراهم می کند که با تخفیف $1.50 اتوبوس کرایه برای افرادی که یا در زیر 200% فدرال خط فقر.

“پس [ORCA آسانسور را] آغاز به کار ما در ادامه به یاد بگیرند که کرایه است که هنوز هم یک مانع آسیب پذیر در جامعه ما که منجر به در نظر گرفتن به طور کامل از این یارانه کرایه” Switzer گفت: در یک e-mail.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im