پادشاه شهرستان کسب و کار بسته اما آن دادگاه در حال کامل

Category: سیاتل No comments

The scene this afternoon at 1:00 p.m.

صحنه در اتاق انتظار در 1:00 p. m. RS

در صبح روز دوشنبه وکلا و متهمان بسته بندی شده به پادشاه برتر شهرستان دادگاه در نقض آشکار عمومی جدید دستورالعمل های بهداشتی نیاز به گردهمایی های زیر 50 نفر به دنبال سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

دیوید منتس ویژه, مشاوره کیفری, سیاست و روش در شهرستان کینگ وزارت دفاع عمومی (KCDPD) سعی در ایجاد یک رکورد از این واقعیت است که دادگاه در ادامه به احضار افراد به یک اتاق تنگ برای “غیر ضروری” موارد اما قاضی را رد کرد و او را چرا که او یک مشتری.

آنیتا Khandelwal مدیر KCDPD به نام برای دادگاه به دنبال رهبری Snohomish County Superior Court و سیاتل دادگاه شهری و جلوگیری از برگزاری همه غیر ضروری جلسات به مدت دو ماه.

“ما مشتریان ما و ستاد برگزاری کنون در بیش از آنچه که سلامت عمومی ارشاد است,” او گفت:. “ما فکر می کنیم این نا امن است. و مردم ما در حال قرار دادن در معرض بیشترین خطر هستند و مردم به دام افتاده در سیستم حقوقی که تمایل به مردم فقیر و مردم از رنگ است.”

Khandelwal در نظر بسیاری از این موارد “غیر ضروری” از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق آنها به سادگی continuances برای متهمان است که در زندان است. در صبح روز دوشنبه به عنوان مثال یک گروه بزرگی از مردم نشان داد تا برای خارج از زندان arraignments در اتهام مواد مخدر. پرونده های آنها را به عقب رانده چند ماه درست مثل تقریبا هر صورت من شنید از آنجا که من شروع به نوشتن این پست از تهویه ضعیف دادگاه اتاق انتظار این بعد از ظهر.

“این موارد بسیار اداری وجود دارد هیچ چیز رویه اتفاق می افتد و کارکنان ما قادر به کار این موارد در حال حاضر به هر حال” Khandelwal گفت. “تقریبا در هر نمونه ما در حال ادامه مواردی را برای دو ماه. چرا ما باید مردم را به نشان می دهد تا برای که؟”

Close quarters.

محله های نزدیک. تومان

هر چند 50-صندلی ظرفیت اتاق انتظار نیست به طور کامل پر کنید بعد از ظهر دوشنبه تقریبا هر کس در اتاق نشسته بود درست در کنار یک دیگر و تنها چند نشسته بر روی نیمکت در راهرو.

Eyvette یک خانه دار که از من پرسید چرا جهنم من با گرفتن عکس از همه در دادگاه به نام جلسات یک “زباله از damn time.”

او گفت که او تا به حال به ترک کار زود او را به دادگاه تاریخ حتی اگر او می دانست که او فقط رفتن به بقا به هر حال.

“چرا من را در اینجا وقتی که من می تواند کار کند ؟ در اطراف این همه لعنت غریبه نواز است که ظروف سرباز یا مسافر” او گفت: از coronavirus. “من گم شده است. من کودکان است. من مجبور به پرداخت صورتحساب من. آنها می تواند به من ایمیل فرستاده.”

Khandelwal می خواهد دادگاه به ماندن تا حدی باز به منظور پردازش مشتریان که بیحال شدن در زندان است.

“کسانی که در بازداشت جلسات نیاز مردم کمتر در اتاق و بسیاری کمتر از وکلای ما به آنها رسیدگی کند. وجود خواهد داشت کمتر مردم در گالری و مردم کمتر در اتاق انتظار نیز هست. پاکسازی این جلسات را آزاد خواهد بود تا بیشتر قضات که به طور بالقوه می تواند شنیدن این موارد مختلف در دادگاه هم” منتس اضافه شده است.

Khandelwal وجود دارد گفت: “در حال تعامل با دادگاه در مورد تلاش برای حرکت عملیات خود را به یک محل که در آن آنها بیشتر تراز وسط قرار دارد با بهداشت عمومی ارشاد” اما هیچ اطلاعیه شده اند ساخته شده است.

King County Superior Court ریاست قاضی جیم راجرز که به حالت تعلیق جنایی منصفه جمعه گذشته و محدود قانون خانواده حضور در دادگاه روز شنبه است کسی که شما را دعوت به بخشی از دادگاه یا نه. من برای نظر و به روز رسانی خواهد شد وقتی که من شنیدن.

در ضمن اگر سیاتل قرار داده است یک مهلت قانونی برای اجاره مربوط به اخراج اخراج جلسات دادگاه ادامه apace در سراسر شهرستان. مستاجران به نظر می رسد باید در فرد به کمک آنها نیاز به جلوگیری از اخراج و (در برخی موارد) به دفاع از خود و محدوده در این دادگاه می توان دید. با توجه به گزارش های اخیر از سیاتل زنان کمیسیون صاحبخانه فایل اکثر موارد اخراج در برابر مردم از رنگ.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در منافع بهداشت عمومی گروه هایی مانند واشنگتن می توانید تماس برای دادگاه به حالت تعلیق درآورد “غیر اضطراری از جمله اخراج.”

“این کاملا وحشتناک است که نظام قضایی ما قرار دادن زندگی در معرض خطر در این بیماری گفت:” ارین فنر از واشنگتن می تواند. “هل دادن یک مستاجر به بی خانمانی در طول یک بیماری همه گیر نیست فقط یک خطر سلامت به فرد بلکه به کل جامعه اطراف آنها را.”

روز دوشنبه بعد از ظهر King County District دادگاه اعلام کرد که آنها در حال بسته شدن خود را از دادگاه چهار شنبه و پنج شنبه این هفته است. “افرادی که رزرو به شهرستان زندان در سیاتل و کنت در طول این سه روز را هنوز هم به نظر می رسد برای خروج احتمالی علت دادرسی در دادگاه منطقه ای واقع در داخل پادشاه زندان شهرستان در مرکز شهر سیاتل اما در غیر این صورت همه دادگاه عملیات متوقف می شود” آزادی می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>