102.7 KIIS FM, میزبانی, مجازی, مدل, و, Ryan Seacrest شرکت میزبان Sisanie Villaclara وعده مهمانان مشهور

همراه با دیگر تغییرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس حافظه های فوق و مدل-فعالیت های مرتبط با لغو شد برای هزاران نفر از سالمندان دبیرستان در جنوب کالیفرنیا.

بنابراین با پایان تاریخ در پناهگاه در خانه دولت دستور iHeartMedia, لس آنجلس 102.7 KIIS FM پرتاب مجازی مدل زنده از 6:30-9:30 p. m. روز شنبه, آوریل 1 از طریق YouTube.com/kiisfm. مجازی مدل نیز پخش در 102.7 KIIS FM با شروع از 10 p. m.

این رویداد خواهد شد که توسط Ryan Seacrest, به عنوان به خوبی به عنوان دیگر در هوا شخصیت از ایستگاه که تمام خواهد شد پیوستن به در زندگی از خانه های خود. آن را نیز ویژگی های بسیاری از مدل مضمون دکوراسیون, لباس و DJ اجراهای جو جوناس, Dillon Francis, با صدای بلند لوکس و خواننده و ترانه سرا angelo g longo.

  • حسن نیت ارائه میدهد از مترو لس آنجلس

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“من فقط نگه داشته فکر کردن در مورد تمام کسانی که سالمندان که کار سخت شده است تمام زندگی خود را برای رسیدن به این نقطه عطف بزرگ” گفت: On-Air with Ryan Seacrest شرکت میزبان Sisanie Villaclara گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر. “مدل و مراسم فارغ التحصیلی… قرار بود جشن تقریبا سه ماه گذشته از سال ارشد خود را.”

زمانی که KIIS خدمه متوجه همه گیر شد رفتن به فشار جنوب کالیفرنیا به ماندن در منزل و حداقل تا اواسط ماه مه Villaclara گفت که او با نزدیک شدن به رئیس خود را با این ایده از پرتاب یک زندگی, مدل مضمون کنسرت در طول تابستان برای همه کسانی که از دست رفته.

اما با ایستگاه رادیویی نیاز به انصراف از آن سالانه Wango Tango با سرمقاله روزنامه Harry Styles در ژوئن 6 در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی با توجه به coronavirus نگرانی در فرد و مدل-کنسرت مضمون از سوال بود.

“حتی اگر در حال حاضر آن را مجازی prom من خیلی هیجان زده می شود قادر به انجام این کار برای کسانی که, کودکان,” او گفت:.

ایستگاه تشویق کسانی که به لباس در لباس prom خود را به بهترین میزبان زوم تماشای احزاب و تزئین خانه های خود و مجازی زمینه را برای این رویداد. آنها همچنین درخواست شنوندگان برای رفتن به kiisfm.com به معرفی و رای برای سالمندان به صورت مجازی مدل دادگاه و به نام مدارس و افراد برای در هوا شخصیت ها و هنرمندان را فراموش فریاد استراحتی در طول جریان رویداد.

“ما قطعا رفتن به برخی از بزرگ نام ستاره, مهمانان ویژه, هم,” او گفت:. “من می توانم تایید می کنند که آنها هستند اما وجود خواهد داشت برخی از نام های شناخته شده به ظاهر مجازی مدل به فریاد استراحتی به دانش آموزان است.”

Villaclara فارغ التحصیل از لوس آلامیتوس دبیرستان و گفت: او می خواهم با حضور چندین حافظه های فوق. از او در غرب باغ بیشه او نیز تا به حال دوستان در Pacifica دبیرستان و با حضور در رویدادهای نیز وجود دارد.

“من قصد ندارم بگویم من بیشتر زحمت کش بچه,” او گفت: با خنده. “من شایسته نمرات اما آموزش و پرورش بخش نبود اولویت من. آن فعالیت هایی مانند مدل, پورنو با یک گروه پشتیبانی و ASB [مربوط به دانشجو بدن]…کسانی که همه چیز من. من فقط احساس می کنم خیلی بد برای همه کسانی که بچه ها که در حال از دست رفته است و در حال رفتن را از طریق همه از این در حال حاضر.”

پس از دولت شروع تمرین های اجتماعی فاصله و رسما در ادامه مستند Villaclara کار کرده است از خانه او لس آنجلس که در آن او با همسرش زندگی می کند و خود را دوقلو پسر و دختر, که به نوبه خود دو ممکن است 2. او sequesters خودش را به یک اتاق از خانه به مدت هشت ساعت در روز به کار بر روی نشان می دهد اما زمانی که او آن را انجام کامل mama حالت.

“ما در حال آواز خواندن بسیاری از آهنگ ها و وجود دارد بسیاری از “بچه کوسه’ در اینجا اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما در حال انجام پازل های داخل حباب در حیاط خلوت و بسیاری از پیاده روی در اطراف محله ما.”

هر چند او اذعان می کند که او بهترین آشپز او شده است تلاش کردن دستور العمل های جدید و گفت: او شده است ولع مصرف برخی از مادرش امضا ظروف.

“پدر و مادر من هنوز هم زندگی می کنند در اورنج کانتی خانه من متولد و بزرگ شده و من و بعد فورا رفت واز به دیدن آنها را در پس” او گفت:. “من به نام مادر من بود و مانند” چگونه می توانم اسپانیایی برنج شما را؟’ بنابراین او FaceTimed من و ما از آن ساخته شده هم بیش از FaceTime. من فکر می کنم در حال حاضر ما در حال پیدا کردن راه منحصر به فرد برای ارتباط با دوستان و عزیزان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im