منچستر N. H. — سه روز قبل از بحرانی نیوهمپشایر اولیه هفت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث با بسیاری از آنها مبارزه برای زنده ماندن در مسابقه برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اینجا برخی از takeaways کلیدی.

KLOBUCHAR ساخته شده را علامت

ایالت مینه سوتا ctq سریع با quips به عنوان او در تلاش به دست آوردن لبه در اولیه را در حد متوسط ، او بارها و بارها ساخته شده و موجب توانایی خود را به سازش و همکاری با جمهوری خواهان. وجود دارد یک ضرورت برای ارائه خود را با دلیل خوب: او نیاز ناراحتی در نیوهمپشایر.

او ضربه یادداشت های آشنا از انتقاد مدیکر برای همه از او به عنوان تبلیغ او میانه تجدید نظر و مقننه موفقیت در سنا است. Klobuchar درخواست آب پز کردن به ساخت یک مورد به صورت دموکراتیک حساسیت به یک استراحت از سر و صدا-دهان طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“من نمی آمد از پول” Klobuchar گفت: اصرار رای دهندگان “می خواهید به کسی که آنها می توانند درک کنند” در کاخ سفید است.

شهردار پیت خود را در این باره

پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend., Ind., بود نامزد لحظه جمعه. همه چشم به او جمعه شب برای دیدن اگر او می تواند صورت خود را.

و او — با یکی از مهم تلو تلو خوردن.

حمله خود را نازک رزومه Buttigieg شات پشت “اگر شما به دنبال برای فرد ترین سال از, Washington, d. C., تجربه زیر کمربند خود را که نامزد من نیست.” او ترویج جوانی خود را در مقایسه با قانونگذاران روی صحنه صحبت کردن دستاوردهای خود را از چند دهه پیش.

“ما نمی توانیم حل مشکلات قبل از ما به دنبال بازگشت” Buttigieg گفت. “ما باید آماده به نوبه خود صفحه.”

سابق اطلاعات نظامی افسر Buttigieg به نظر می رسید راحت بحث امور خارجه مانند تهمت و دولت را به قتل از ایران ژنرال قاسم سلیمانی. “هیچ مدرکی وجود ندارد که ساخته شده است که کشور ما امن تر,” او گفت:, و اضافه کرد بعد “این است که یک قسمت از ’24.'”

اما Buttigieg مشکل نقطه شده است نژاد. در مورد خواسته سنبله در دستگیری از مردم برای در اختیار داشتن ماری جوانا در شهرستان خود را پس از او شد شهردار Buttigieg شروع به نگرانی نژادپرستی نظاممند اما به نظر می رسید به اذعان او نمی تواند فرار از آن را در این شهر که او زد.

ساندرز تحت حمله

آن را نمیگیرد طولانی برای نامزدها را روشن و آنها را به عنوان پیشتاز. سناتور. برنی ساندرز ورمونت شد انباشته شده در توسط رقبا مبارزه برای تبدیل شدن به متوسط جایگزین برای خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی است.

وجود دارد دو خط حمله — ساندرز’ سازش مواضع لیبرال و به طور خاص پیشنهاد خود را به بلافاصله دولت فدرال بیش از کل سیستم مراقبت های بهداشتی.

قابل توجه ترین پانچ پرتاب شد توسط Buttigieg که گفت دموکرات ها مشکل داشته باشند کار به “متحد این کشور در یک لحظه زمانی که ما نیاز به وحدت زمانی که ما نامزد است تقسیم مردم است.” پرسید: اگر او به معنای ساندرز گفت: بله.

Klobuchar در تمسخر ساندرز’ مراقبت های بهداشتی پیشنهاد. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اشاره کرد که ساندرز می گوید او هیچ ایده چقدر پیشنهاد خود را می تواند هزینه هر چند کارشناسان باید آن را در حداقل $30 تریلیون.

اما او نشان داد یک مشخصه دوام. در این عمیقا تقسیم شده و زمینه ساندرز در حال حاضر پیشرو در بسیاری از انتخابات موجب زیر است.

بایدن جستن به عقب ؟

پس از نمایش ناامید کننده در آیووا بایدن بود که مبارزه برای زنده ماندن. گاهی اوقات آن را به نظر نمی رسد آن را دوست دارم اما بایدن نیز نمایش داده می شود چشمک می زند از آتش و احساسات است که به طور سنتی محبوب او را به دموکراتیک رای دهندگان.

ارائه یک فرصت زود به نوسان در دو رقبای اصلی — ساندرز و Buttigieg — بایدن باز اساسا اعتراف او به از دست دادن, New Hampshire.

“برنی برنده با 20 امتیاز آخرین بار” بایدن گفت: آرام. انتقادات خود را از ساندرز و Buttigieg نیست تقریبا به عنوان شدید به عنوان کسانی که ارائه شده توسط دیگر نامزدها. بایدن را به سختی صحبت کردن در مورد ایران تحقیق خود که باعث تهمت را استیضاح و است که همزمان با معاون سابق رئیس جمهور اسلاید در پای صندوقهای رای است.

معاون سابق رئیس جمهور باقی مانده بود درخواست جمعیت به تشویق ایستاده به ستوان سرهنگ الکساندر Vindman بود که منجر به بیرون از کاخ سفید ساعت زودتر. Vindman شهادت بود در ماه دسامبر قبل از دموکرات ها بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است.

بایدن 77 بود که بیشتر انرژی در ساعت بعد از بحث است. او آشکارا خشمگین در مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنا نظرات به تلفات ایالات متحده در طول انتقام ایران برای آمریکا, قتل یک ایرانی به طور کلی. او به شدت مورد حمله قرار ساندرز بیش از ورمونت سناتور قبل برای حمایت از تفنگ حقوق خود دفاع سابقه طولانی در دیوان عالی کشور و ترویج تاریخی خود را حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار.

اما روشن نیست که آیا عملکرد خود را سرکوب نگرانی.

وارن ندارد یک برنامه برای شکستن از طریق

ماساچوست ایالت الیزابت وارن سرمایه گذاری عمیقا در کشور همسایه نیوهمپشایر به عنوان یک بخش کلیدی از سال 2020 اجرا شود اما او در تلاش برای پیدا کردن یک standout لحظه ای که او شروع به او را نهایی مورد به دولت رای دهندگان.

وارن قلم فرصتی برای افتراق خودش بیشتر از ساندرز یک همکار مترقی که با او تماس یک دوست دیرین. با توجه به فرصتی برای ایجاد برخی از راه دور وارن گفت: “ما بسیاری از چیزهای مشترک ما یک مقدار زیادی از چیزهایی که ما متفاوت است.”

او به سرعت معطوف به ساخت یک حزب وحدت درخواست و بازتاب او را از بیخ و بن گفتار خط در مورد پول کثیف در سیاست و فساد است.

“ما به حزب ما هم این موضوع را همه ما می تواند در موافقت و مبارزه برای پایان دادن به فساد” وارن گفت. “ما در حال دموکرات ها. ما باید در کنار مردم سختکوش و می تواند ما را در مستقل و جمهوری خواهان است. آنها نفرت فساد نیز هست.”

وارن هم کمی به صراحت آمده به ساندرز دفاع به عنوان ورمونت رقیب مورد حمله قرار گرفت متوسط بیشتر نامزدها بیش از باارزش مدیکر برای همه سیاست هدف ایده وارن پشتیبانی می کند.

STEYER آتشین بازی … برای کارولینای جنوبی

میلیاردر فعال تام Steyer زیادی ندارد از یک فرصت در نیوهمپشایر. بنابراین او با استفاده از بحث را قوی درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی که در مبارزات انتخاباتی خود به شدت سرمایه گذاری و رای دهندگان را تشکیل می دهند دو سوم اولیه رای دهندگان.

میلیاردر اشاره کرد که به خوبی به بحث ما “گفت: نه یک کلمه امشب در مورد مسابقه.”

“شوخی می کنی ؟” او به عنوان یک بحث در مسابقه گرفت.

وی افزود: بعد از “من برای پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار در این کشور و هر کسی که فکر می کند که نژاد پرستی است که چیزی از گذشته و نه یک مشکل مداوم است نه برخورد با واقعیت است.”

یانگ بر دوش نه

تاجر اندرو یانگ بود بر دوش نه انتظارات پایین. او در سهولت و با داشتن سرگرم کننده در بحث مرحله جمعه شب حتی اگر شانس خود را برای برنده شدن در نیوهمپشایر اجازه دهید به تنهایی دموکراتیک نامزدی, کوچک هستند.

او منعکس بر روی صحنه بدون کراوات در تضاد کامل با او بیشتر دکمههای تا نر رقبا.

اما یانگ بود سمت چپ تا حد زیادی از دیپلمات ها که پختند از طریق بحث با تمرکز به جای پله به عقب و به دنبال در تصویر بزرگتر.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت همه مشکلات ما” یانگ گفت. “و ما در حال ساخت یک اشتباه زمانی که ما عمل مانند او است. او نشانه ای از یک بیماری است که ساختمان شده است تا در جوامع ما برای سال ها و دهه.”

فیل در اتاق

دو کلمه شب جمعه که به ندرت می آیند تا در دنباله و یا در قبل بحث: مایک بلومبرگ.

سابق شهردار نیویورک و multibillionaire است پرش اوایل نامزدی متحده و به جای صرف صدها میلیون در سه شنبه متحده با مراتب بیشتر نمایندگان در خطر است.

یک بیننده-ارسال سوال پرسیده شد که چرا نامزدها بودند بهتر از بلومبرگ.

“من فکر نمی کنم هر کسی باید قادر به خرید راه خود را به یک نامزدی یا به رئیس جمهور ایالات متحده” وارن گفت.

“من فقط به سادگی نمی کنم مردم نگاه مرد در کاخ سفید و بگو: ما می توانیم کسی ثروتمندتر؟'” Klobuchar گفت.

“وجود دارد میلیون ها نفر از مردم که می تواند تمایل به ادامة اما من حدس می زنم اگر شما به ارزش 60 میلیارد دلار و شما می توانید با صرف چند صد میلیون دلار در تبلیغات شما باید یک مزیت خفیف” ساندرز گفت.

پاسخ روشن بود سیگنال که آنها را بلومبرگ به طور جدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im