کوین Fiala باقی مانده در آتش وارد وحشی را بزرگترین بازی سال’

Category: توین سیتی

کوین Fiala نمی توانست برداشت یک زمان بهتر به بازی بهترین هاکی حرفه ای خود را.

نه تنها دارای 23 ساله جناح شده است دست پایین وحشی بهترین بازیکن در طی ماه گذشته بوده است او یکی از بهترین بازیکنان NHL.

پس از Feb. 1, Fiala است 11 گل و 10 پاس گل. در صبح روز دوشنبه او به نام NHL اولین ستاره این هفته.

نیازی به گفتن نیست Fiala است بسیار با اعتماد به نفس به عنوان روز سه شنبه بازی خانگی برابر نشویل شکارچیان (32-24-8, 72 امتیاز) که وحشی (32-26-7 و 71 امتیاز) در حال تعقیب برای فینال حذفی نقطه در کنفرانس غرب.

“آن را به عنوان بزرگترین بازی سال” Fiala. “ما باید به آماده شود.”

پس از آن بازی در اکسل انرژی مرکز وجود دارد بیشتر بازی های این فصل بین وحشی و شکارچیان — در سنت پل در 15 مارس و در نشویل در به طور منظم فصل آخر در مارس 4.

“شما احساس می کنید مانند آن است که رفتن به پایین آمدن سر به سر در مقابل کسانی که بچه ها” جناح ژاک Parise گفت. “ما به دنبال به جلو به آن بازی است.”

اضافه کردن به فتنه از بازی روز سه شنبه این واقعیت است که Fiala را دوست دارد بازی در مقابل تیم سابق خود.

پس از شکستن به لیگ برتر با شکارچیان در حال ظهور به عنوان یک لب گنده, تیرانداز از خفا, Fiala پسرفت به نقطه ای که او را به وحشی در مهلت تجارت در ماه فوریه سال گذشته برای Mikael Granlund.

این یک استقبال تغییر از مناظر برای جوان سوئیس اسکیت باز.

“من فکر می کنم من نیاز به آن” Fiala. “این یک کمی مشکل پس از تجارت است. آن را بهتر و بهتر و در حال حاضر آن را بهتر از آن را به حال شده است در کل من حرفه ای. آن را سرگرم کننده است.”

که بسیار روشن است به تماشای راه Fiala عمل کرده است در ماه گذشته است. او یک تهدید برای نمره هر بار او را جن و در شب یکشنبه پیوست ماریان Gaborik و برایان Rolston به عنوان تنها بازیکن در تاریخ حق رای دادن به پست چندین نقطه در چهار مستقیم بازی.

در برخی از راه این نوع تولید از Fiala باید به عنوان یک شگفتی بزرگ به خصوص با توجه به او تنها یک زن و شوهر از فصول حذف شده از ارسال 23 اهداف و 25 کمک برای شکارچیان در 2017-18.

“من فقط به حال به شکل همه چیز,” او گفت: اعتراف به وجود برخی “روز های سخت” فصل گذشته زمانی که او تلاش شد. “در قلب من همیشه می دانستم که من می تواند دوباره آن را انجام دهد.”

به عنوان Fiala ستاره شروع به افزایش بیش از ماه گذشته, بنابراین بیش از حد توجه ملی اطراف خود را پویا مجموعه ای از مهارت های.

“او سزاوار همه شناخت او را گرفتن” مربی موقت Dean Evason گفت.”اگر شما بخواهید Kevin من فکر می کنم او می خواهم به شما بگویم این است خیلی از هم تیمی های خود.”

بله, این است که چگونه او احساس می کند.

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس با این گروه,” او گفت:. همه را دوست دارد هر یک از دیگر. ما یک خانواده بزرگ است. من لازم نیست که به ترس خودم و کمک می کند که من به نظر من بهترین است.”

آیا این هنجار جدید برای Fiala?

“من امیدوارم که پس,” او گفت:. “این چنین سخت, ورزش, چنین سخت لیگ. شما می کردم برای همیشه کار سخت و همیشه انجام کارهای درست. فقط آرام در غیر این صورت می توانید به راه های دیگر مانند فصل گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de