Keesara, Bott: به جای ساختن بیمارستان و تبدیل اتاق خواب به اتاق بیمارستان

مواجه با کمبود شدید تخت بیمارستان در COVID-19 گیر فرمانداران و شهرداران باید به حال برای تبدیل فضاهای عمومی مانند مراکز کنوانسیون به infirmaries. در حال حاضر برخی از مردم نشان می دهد که بیشتر دائمی تخت بیمارستان ساخته شود در پیش بینی بحران های آینده.

در حالی که این واکنش ها قابل فهم آنها را نادیده گرفت non-بیمارستان-سیستم های مبتنی بر است که می تواند به طور قابل توجهی افزایش ظرفیت بیمارستان بیشتر به سرعت و کارآمد. یکی از این راه حل است “بیمارستان در خانه” به خوبی مطالعه مدل مراقبت است که تبدیل خود بیمار تخت به تخت بیمارستان.

اکثر بستری شدن در بیمارستان برای بیماران مبتلا به خفیف یا متوسط بیماری نیاز به یک مجموعه ای از تست های اولیه روزانه یک ارزیابی از یک پزشک داخل وریدی دارو در مناسبت ها و حضورها از یک پرستار چند بار در روز. همه این را می توان در ارائه یک بیمار با تکنولوژی فعلی. برخی از بیمارستان ها انجام داده اند این را با مجازی پزشک بازديد از راه دور اندازه گیری علائم حیاتی و 24/7 نظارت مرکزی ایستگاه.

بیمارستان-در-خانه مدل ممکن است به خصوص مفید برای coronavirus بیماران و افرادی که نیازمند نظارت های پزشکی, اما ممکن است نیاز به بستری در بیمارستان است. بسیاری از COVID-19 بیماران بستری بین 10-13 روز. بیمارستان-در-خانه مدل اجازه می دهد مدت زمان کوتاهتر باقی می ماند برای آن دسته از بیماران که در جاده به بازیابی و در نتیجه آزاد کردن تخت برای بیماران جدید.

جای تعجب نیست که پزشکان در کشورهای در حال غرق با COVID-19 بیماران باید به رسمیت شناخته شده نیاز به “مراقبت مبتنی بر جامعه” مستقر در اتاق خواب به عنوان مخالف به بیمارستان متمرکز مراقبت.

صفحه اصلی مبتنی بر رویکرد جدید است. از آن شده است به طور موثر مورد استفاده در بیمارستانها از قبیل پروتستان خدمات بهداشت و درمان در آلبوکرک N. M. کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور و مدافع مسیح مرکز پزشکی در نزدیکی شیکاگو است. در خارج از آمریکا و کانادا و استرالیا و اسرائیل باید به خوبی تثبیت برنامه های.

در آن مکان بیمارستان-در-خانه تیم با این نسخهها کار با بیمار و همراهان به اطمینان حاصل شود که محیط خانه امن است و کسی است که در دسترس بود با بیمار در صورت نیاز. اگر خانواده و مراقبان ندارد, منابع, خانه بهداشت مشاوران می تواند مستقر و یا یک مددکار اجتماعی می تواند کمک به خانواده و بیمار پیدا حمایت کوتاه مدت اگر آنها علاقه مند هستند در این برنامه است.

یک سال ارزیابی بیمارستان-در-خانه برنامه در ویکتوریا استرالیا یافت می شود این برنامه اختصاص 5 درصد از تمام تخت-روز معادل 500 تخت بیمارستان. شرایط معمولا درمان شامل کم آبی پنومونی اکتسابی پوست, عفونت و یا تشدید بیماری انسدادی مزمن ریوی یا نارسایی احتقانی قلب.

بيماران تحت مبتنی بر خانه مراقبت می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان خطرات مانند آبشار دليريوم و طول coronavirus همه گیر عفونت است. نظرسنجی ها نیز نشان داد که این بیماران به طور کلی راضی تر با پزشک ارتباط کمتر readmissions به بیمارستان و بهتر نتایج بالینی.

فراتر از این مزایا در بیمارستان-در-خانه برنامه ارائه می تواند صرفه جویی قابل توجهی. اگر به تصویب رسید به طور کامل این رویکرد می تواند صرفه جویی در 19 ٪ در هر بیمار خدمت در مقایسه با بیماران بستری در بیمارستان. با این حال بسیاری از برنامه های بیمه و دولت فدرال تنها حاضر به پرداخت برای این سطح از مراقبت های سنتی و گران محیط بیمارستان.

راه حل های موجود برای پرداخت هزینه های مراقبت حاد در خانه می تواند به تصویب رسید بلافاصله. در ضمن متحده پشتیبانی می کند این مدل با ارائه تجهیزات به بیمارستان به کمک با مراقبت از راه دور و تخصیص بخشی از coronavirus اضطراری تیم سلامت برای ارائه مراقبت در بیماران مبتلا به’ خانه.

حتی پس از coronavirus بحران abates, ما نیاز به سیستم مراقبت های بهداشتی است که می تواند به راحتی گسترش با تقاضا و فقط به عنوان مهم قرارداد که اپیزودیک تقاضا فروکش. به عنوان پیری جمعیت رشد سالانه تعداد بستری شدن در بیمارستان پیش بینی شده است برای افزایش 67 درصد تا سال 2050.

دهه ها تحقیق و تجربه نشان داده است که ساختمان بیشتر تخت بیمارستان است و نه پاسخ. غیر ضروری بیمارستان ظرفیت تنها اضافه هزینه های غیر ضروری به این کشور نفخ مراقبت های بهداشتی بودجه بدون بهبود سلامت است. از آنجا که 1970s مقررات دولت کار کرده اند به منظور کاهش تعداد تخت در حدود 10% به محدود کردن بالونی هزینه های مراقبت های بهداشتی.

اتخاذ بیمارستان-در-خانه مدل می تواند کمک به پاسخ به کوتاه مدت بحران بهداشتی و هزینه در دراز مدت بحران است. مراقبت بهتر برای بسیاری از بیماران ممکن است دروغ نیست در بیشتر تخت بیمارستان اما خود را در اتاق خواب.

Sirina Keesara است یک متخصص زنان-متخصص زنان و همکار در دانشگاه استنفورد تعالی بالینی مرکز تحقیقات. نیکلاس Bott بالینی اعصاب و دانشیار یاران مدیر در این مرکز است. آنها نوشت: این ستون برای لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de