نگه داشتن فاصله خود را بدون مشکل در خانه virus بحث

Pelosi

اندرو بیلبائو / AP

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا همراه با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی از کالیفرنیا و دیگر قانونگذاران شرکت در یک لایحه ثبت نام مراسم Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون پس از آن تصویب در مجلس در کاپیتول هیل, جمعه, مارس 27 سال 2020 در واشنگتن است. به 2.2 تریلیون دلار بسته خواهد سر به مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را.

واشنگتن — آنها اسپری می شود. آنها از بین برود. حداقل دو ملبس به دستکش.

سیاستمداران عشق به قول تمیز کردن خانه در واشنگتن است. برای تغییر جمعه, آنها به دنبال از طریق زمانی که واقعی آمریکا در مجلس نمایندگان مواجه شیوع کروناویروس با بزرگترین محرک لایحه در تاریخ است. هوشیاری مناسب خطر ناک لحظه برای بشریت و همچنین به عنوان خاص تهدید به مردم بیش از 60 که کنترل این کشور را قوه مقننه.

اما آن را نیز تولید برخی از ناراحتی به عنوان قسم خورده حزبی رزمندگان با هم کار می کرد. شش پا حکومت خوب به نظر می رسید با آنها به چند دلیل.

برای یک, اجتماعی فاصله کمک می کند تا جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. آن را نیز کاهش می دهد خطر ابتلا به ظاهر بیش از حد نزدیک به یک سیاسی سمی حریف و 2.2 تریلیون دلار صرف لایحه.

آن را هنوز هم هر سال یک انتخابات ،

“من نمی توانم که به دور” خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی demurred با پوزخند پس از سخنران نانسی پلوسی او را دعوت به مطرح در کنار او و قانون. رهبران احاطه شده توسط دیگران مطرح شده شش فوت از هم جدا برای عکس. Pelosi برگزار شد.

خاموش-دوربین خانه مشورت تولید برخی از تصاویری فوق العاده. قبل از اینکه بحث شروع پلوسی انداخت در جمع جمهوری خواهان و اشاره با دست به آنها را به ایستادگی بیشتر از هم جدا را به گپ زدن.

بعد از تقریبا 90 مجلس از هر دو طرف را بیش از عبور از راهرو برای اطمینان از این لایحه به تصویب رسید. آنها نشسته در بالای آن در هر صندلی یا بیشتر طول drafty بازدید کنندگان گالری که نشسته است خالی از تورهای لغو شد مارس 12.

تعداد آنها کمک کرد و از میان برداشتن چالش به این لایحه با تشکر. توماس Massie R-Ky., تنها عضو کنگره مایل به غرفه اگر نه بلوک تاریخی قانون. در طول روز Massie به نظر می رسد به درخواست برای صحبت کردن زمان. او اعطا شد ، در یک نقطه او و مک کارتی راه می رفت در سراسر اتاق به صحبت با Pelosi. اما او بیشتر از این صحبت کردن.

“ما فقط به او گفت: … ‘چرا شما فقط عقب؟'” پلوسی گفت: بعد از آن.

او این کار را نکرد. در یک سری از توییت Massie گفت: این لایحه که “پر” از شیرین کننده اضافه شده توسط دموکرات ها ، او محاکمه و شکست خورده — به زور یک فرد توسط فرد تماس رول “به مطمئن شوید که ما جمهوری نمی میرند با اتفاق آرا رضایت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست رای دهندگان به پرتاب Massie خارج از دفتر.

Massie را حرکت می کند به طوری خشم واشنگتن که آن را آورده تهمت و سابق ایالت ماساچوست جان کری وزیر امور خارجه آمریکا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما با هم.

در توییتر و آمریکا با استفاده از یک ابتذال به توصیف Massie و گفت: “او باید قرنطینه برای جلوگیری از گسترش عظیم خود حماقت است.” کری افزود: “در نهایت چیزی که رئیس جمهور و من می تواند به توافق برسند!”

در غیر این صورت ایالات خانه اعضای صرف روز با هم و در عین حال از هم جدا در 162-year-old مجلسی. هیچ کس نشسته شانه به شانه هر چند اعضای گاهی ایستاده آرنج به آرنج به چت ،

در یک نقطه, صدای پیشگیری hissed از طریق اتاق. Rep. کابل تگزاس کشیده زیادی می توانید از مواد ضد عفونی کننده از کیسه خود را به هدف و شلیک. او اسپری میکروفون را که او تا به حال فقط سخن گفته است. پس از آن تریبون در زیر آن و روی میز که در آن ایستاده بود. بعدی صندلی پشت سر او سلاح خود را — و با نهایی, صدای خش خش کردن هوا در سراسر.

اسپری بود زرق و برق دار اگر غیر ضروری, ابزار. دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ایستاده در بالای هر راهرو. و قوطی دستمال مرطوب با برق سبز در صدر بودند نشسته در صندلی پشت سر سخنرانان و مديران جداول.

اکثر سخنرانان پاک کردن میکروفن و lecterns قبل و بعد از صحبت کردن. Pelosi مطرح شده دست و خرما را هر زمان که هر کسی آمد ، که شامل دستیاران او — حتی به عنوان او را خواسته و آنها جواب سوالات.

دیگران بیشتر رفت. تشکر. Susan Brooks, R-Ind., وارد و خارج اتاق خاموش-دستکش سفید پوست کندن آنها را پس از او در طول سخنرانی. او آنها را می پوشند برای خود, آدرس, انتخاب دستمال مرطوب به جای.

تشکر. هیلی Stevens عینک دستکش — صورتی آنهایی که در دوربین. به طور کلی خفیف ادب دانشجوی سال اول دموکرات از میشیگان به نظر میرسد که محور تمام شب برای رسیدن به واشنگتن, به tweeting از ماشین در 12:30 صبح بود که او “جایی در اوهایو.”

در تریبون او برگزار شد تا دست و ادامه داد: صحبت کردن در زمانی که جمهوری خواهان فریاد زد که زمان تمام شده بود. خطاب به پزشکان و پرستاران او فریاد زد: “شما ببینید در تاریکی! به شما خواهد شد تحت فشار قرار دادند! جامعه ما نیاز شما را به ایستادگی در کنار هم در این زمان دشوار است! ما کشور شما را دوست دارد!”

زمانی که رهبران خود را خاموش Stevens پا به دور از تریبون. او قرار دادن سخنرانی خود گفت: “من عملکرد” و پوست کنده دستکش.

سپس او در زمان نشسته در یک صندلی در راهرو کنار پلوسی.

سخنران که خود را جشن 80th birthday این هفته لبخند زد و رفت یک صندلی دورتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im