کلیپرز Kawhi Leonard, پل جورج و Montrezl Harrell در میان 44 فینالیست به نمایندگی از ایالات متحده در بازی های المپیک 2020 در توکیو به عنوان تایید شده توسط ایالات متحده آمریکا بسکتبال هیئت مدیره و اعلام کرد دوشنبه توسط ایالات متحده آمریکا بسکتبال.

رسمی 12-عضو 2020 المپیک ایالات متحده مردان تیم بسکتبال فهرستی که رقابت در بازی های تابستانی از جولای 24-Aug. 9, متعاقبا اعلام خواهد شد این سال است.

نه لئونارد 6-پا-7 بال از مورنو ولی نه جورج 6-8 بال از گراش با حضور در تیم ایالات متحده آمریکا فعالیت های این تابستان گذشته زمانی که آنها در دوره نقاهت بعد از آسیب. Harrell کلیپرز’ پر انرژی 6-8 مرکز/جلو بود در میان یک لیست طولانی از بازیکنان NBA که کاهش یافته است دعوت به ایالات متحده آمریکا بسکتبال اردوگاه آموزش پیش از جام جهانی.

قبل از فصل لئونارد گفت: تمرکز خود را در برنده شدن یک عنوان NBA با کلیپرز اما اذعان کرد “آره, من می خواهم به بازی” در بازی های المپیک است.

جورج — یک سال 2016 مدال طلا که در سال 2014 دچار وحشتناک شکسته پای راست در ایالات متحده آمریکا بسکتبال ویترین — گفت: او بیش از حد, خواهد, خوش آمدید به فرصت دیگری به نمایندگی از ایالات متحده است.

“من خیلی دوست دارم, امیدوارم,” جورج گفت: در کلیپرز’ روز رسانه. “من با من می توانید از طریق یک فصل سالم و هنگامی که زمان می آید, من دوست دارم به بخشی از بازی های المپیک و نمایندگی کند. (کلیپرز’ فصل) می آید بدیهی است و از طریق این سال به همه چیز به این سال و امیدوارم در ماه ژوئن ما آخرین تیم ایستاده و من مقابله با آن در آن نقطه است.

“تا زمانی که من هستم, سالم, وقتی که من به آن نقطه و من سالم, من در, من می خواهم به بخشی از این گروه است.”

نهایی استخر 44 شامل سه بار مدال المپیک, LeBron James, همراه با لیکرز هم تیمی های Anthony Davis, Kyle Kuzma دوایت هاوارد و JaVale McGee. نه اعضای مدال طلا 2016 تیم المپیک ایالات متحده و همچنین هفت مدال آوران طلا از ایالات متحده آمریکا 2012 المپیک تیم ملی و تمام 12 عضو از ایالات متحده آمریکا بسکتبال 2019 جام جهانی تیم را شامل می شوند در میان فینالیست.

تیم ایالات متحده آمریکا مربیگری کارکنان led توسط سن آنتونیو اسپرز سر مربی Gregg Popovich که دستیاران در حال رزمندگان طلایی امور خارجه سر مربی Steve Kerr, Atlanta Hawks سر مربی لوید پیرس و ویلانووا دانشگاه سر مربی جی رایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im