عدالت با تاخیر: O. C. زن 1974 مرگ طبقهبندی از خودکشی به قتل

برای نزدیک به نیم قرن ابر آویزان بر قبر لیندا لوئیس Cummings.

کامینگز یک پرستار دستیار با آرمان های حرکت به بالا در رشته پزشکی شد, برهنه با یک clothesline منگوله دار به دور گردن او در سانتا آنا آپارتمان در سال 1974. یک پزشکی قانونی محقق به این نتیجه رسیدند او خودکشی یک نتیجه گیری عمدتا بر اساس شایعات.

محقق بعد از تغییر علت مرگ را “نامشخص” است که کمی به سهولت درد برای کامینگز’ خانواده که اصرار داشت او هرگز خودش را بکشد.

در نهایت این ماه – پس از چند دهه از فشار از یک گروه از محققان پلیس دادستان بازنشسته خبرنگار و کامینگز’ بستگان – اورنج کانتی ارشد آسیب شناس طبقهبندی مرگ او به عنوان یک “قتل” از بین بردن انگ خودکشی.

یک سال 1966 سانتا آنا فارغ التحصیلی دبیرستان, عکس از لیندا Cummings. (حسن نیت ارائه میدهد از Cummings خانواده)

که به احتمال زیاد نزدیک کامینگز را به برنده شدن عدالت است. مرد بسیاری معتقد بودند کشته کامینگز سابق دستیار مدیر آپارتمان درگذشت در سال 2018 است.

اما این را خسته نمی کند کامینگز ” نصف برادر پل برادوی چون در حال حاضر او اثبات این که کامینگز – مؤمن کاتولیک – نمی میرند با دست خود.

او نمی دهد تا در رویاهای او در سن 27 سالگی.

او را رها نمی کند و سپس 10 ساله برادوی اما او به سرقت رفته بود از او.

ابر در حال حاضر از بین رفته است.

“این یک روز تاریک. … (اما) وزن بزرگ برداشته شده است. غذا طعم کمی بهتر است. من امید گفت:” برادوی, 56, از سن دیگو. “این یک انسان است که در زمان خواهر من نه فقط برخی از تصادفی چیزی که معلوم نیست.”

برادوی افزود: “این سیستم کار می کند. آن را ممکن است به 46 سال اما آن کار می کند.”

“سیستم” تا به حال کمک از طرفداران از جمله قربانیان حقوق وکیل مایکل کاهش یافت; دادستان–تبدیل-قاضی لری Yellin و بازنشسته اورنج کانتی ثبت نام خبرنگار لری Welborn که دنده مورد برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را.

آنها تحقیق, جمع آوری اسناد و مشورت پاتولوژیست از نیویورک به سانتا آنا و کامپیوتر مقامات بلند پس از دیگران اعلام کرده بود مورد سرد و مرده است. آنها مبارزه برای کامینگز حافظه و برادوی را به صلح از ذهن.

این گروه جمع شده بودند به تازگی در کامینگز’ gravesite در ال تورو پارک یادبود بغل کردن و به خاطر سپردن کاری برای آنها جنگیدند خیلی سخت است.

آنها با قرار دادن گل بر روی سنگ مزار و reminisced در مورد جاده ای که تا به حال آنها را به ارمغان آورد وجود دارد. برادوی از آنها تشکر همه این رزمندگان – تماس آنها با خانواده جدید خود را گرد هم آورده با امتناع خود را به اجازه دهید درد بود کامینگز ” میراث.

“این بهترین چیزی است که اتفاق افتاده است به خانواده ما در 46 سال” برادوی گفت Welborn.

 • وگاس شوالیه طلایی جناح چپ توماس تاتار از اسلواکی می افتد به او می رسد برای جن در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر لس آنجلس پادشاهان شنبه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings goaltender Jonathan سریع پایین سمت چپ متوقف می شود یک شات وگاس شوالیه طلایی جناح چپ جیمز نیل در اولین دوره NHL هاکی, بازی, جمعه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Los Angeles Kings مرکز تایلر Toffoli مرکز تلاش می کند تا کنترل جن به عنوان وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson, سمت چپ سوئد و جناح راست رایلی اسمیت برسد در طول دوره اول NHL هاکی, بازی, جمعه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings goaltender Jonathan سریع باعث می شود یک دستکش-صرفه جویی در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر وگاس شوالیه طلایی, دوشنبه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • وگاس شوالیه طلایی جناح چپ اریک Haula, راست, فنلاند, جشن هدف خود را با جناح چپ دیوید Perron در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر لس آنجلس پادشاهان شنبه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Los Angeles Kings مرکز Anze Kopitar سمت چپ از اسلوونی می رسد برای جن همراه با وگاس شوالیه طلایی جناح راست رایلی اسمیت در طول دوره دوم NHL هاکی, بازی, جمعه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • وگاس شوالیه طلایی goaltender Marc-Andre فلوری و راست و شاخه های جن دور به عنوان defenseman لوکا Sbisa سمت چپ ایتالیا جنگ با پادشاهان لس آنجلس جناح چپ تنر پیرسون در طول دوره دوم NHL هاکی, بازی, جمعه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • پادشاهان جناح راست داستین براون چپ می گذارد روی یخ پس از به ثمر بازی-گل پیروزی گذشته وگاس شوالیه طلایی goaltender Marc-Andre فلوری اضافه کاری در طول دوره از روز دوشنبه در مرکز استیپلز. پادشاهان برنده 3-2. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • اعضای زنان ایالات متحده آمریکا هاکی مدال طلا تیم از جمله کاپیتان تیم Meghan دوگان, بالا, ایستادن روی یخ قبل از انداختن مراسم جن قبل از NHL هاکی بازی بین پادشاهان لس آنجلس و لاس وگاس شوالیه طلایی, دوشنبه, فوریه. 26, 2018 در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

کنترل روایت

داستان لیندا کامینگز گزارش شده است Welborn در هشت قسمت سری “قتل با خودکشی” در سال 2005 منتشر شده توسط ثبت نام.

داستان آغاز می شود در واحد 8 از علاءالدین آپارتمان در خیابان 17 در سانتا آنا.

این آپارتمان در 1060 W. 17 در سانتا آنا شناخته شده بود به عنوان علاءالدین آپارتمان زمانی که لیندا کامینگز مرگ وجود دارد در سال 1974. (عکس Jebb هریس اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

کامینگز وجود دارد نقل مکان کرد و در ژانویه سال 1974 به نزدیک به او شغلی در پزشکان بیمارستان. آن را نیز به او نزدیک مدرسه و به او بهترین دوست, پرستار ثبت شده هریت نیوس.

کامینگز آرام بود شیرین و شاید کمی ساده لوحانه است. او هرگز به تاریخ و به دیگران تصور او باکره بوده است. او لیزر متمرکز در طرح او برای تبدیل شدن به کامل ،

و او مانند یک مادر به برادوی, آموزش او را خود ABCs و گرفتن او را به Del Taco برای pintos و پنیر جام.

هیچ چیز در رفتار اشاره کرد که او افسرده و یا خودکشی. او دوست داشت به نوشتن اشعار و به دنبال به جلو به زندگی در آپارتمان جدید.

خانه جدید خود همچنین آورده لوئیس “لویی” Wiechecki به زندگی خود را. Wiechecki شد دستیار مدیر و مشغول به کار به عنوان منظم در بیمارستان که در آن او به عنوان یک پرستار و دستیار.

کامینگز بود به سختی حل و فصل را به آپارتمان جدید زمانی که بدن مرده پیدا شد Jan. 24, 1974 توسط Wiechecki. او حلق آویز در وسط طناب رخت بر یک پایان به لولای در و در انتهای دیگر به یک میله گنجه. بدون لغزش گره برگزار clothesline به گردن او.

Wiechecki تا به حال با استفاده از خود را شاه کلید به اتاق پس از او موفق به نشان می دهد تا برای کار که آن روز صبح. پس از تماس با پلیس Wiechecki مستقر خود را در حیاط جایی که او گفت: هر کسی در گوش دادن از راه دور است که کامینگز خودکشی … که او به تازگی از خود و متعهد به بیمارستان برای افسردگی و … که او را قدرتمند anti-psychotic Thorazine.

پلیس در زمان Wiechecki داستان به یک جوان پزشکی قانونی محقق به نام Joe Stevens که تایید آن توسط تماس کامینگز’ ادعا ، استیونس کردم شماره تلفن از یک پلیس محقق که آن را از دیگر محقق است که در آن از … Wiechecki.

معلوم نیست که استیونس به صحبت بود – بود اما کامینگز’ دکتر. هیچ یک از اطلاعات درست بود.

بنابراین با کمی خوبی کاشته شایعات و برخی از زرنگی از دست Wiechecki کنترل این روایت چگونه کامینگز درگذشت. تا حد زیادی بر اساس Wiechecki تلاش استیونس به این نتیجه رسیدند که مرگ یک خودکشی است.

پرونده بسته شده است. آن را حتی به عنوان ارزش خبری برای روزنامه های محلی.

سپس یک دوم از آپارتمان پیچیده بود و داشت خفه پنج هفته پس از Cummings’ مرگ است. بدن پیچیده شده بود در آبی روتختی و با همان نوع از طناب رخت مورد استفاده در Cummings.

چادر شب رختخواب آمده بود از Wiechecki آپارتمان. کمتر از هشت ساعت پس از دوم بدن پیدا شده بود Wiechecki دستگیر شد قتل ماریون Camilla مورگان 78.

بر اساس جدول مورگان مرگ کارآگاهان در زمان دیگری نگاه کامینگز بود و بدن او آيند. دوم کالبد شکافی در بر داشت اسپرم در او و Thorazine که تا به حال نمی تجویز شده است, برای او که Wiechecki تا به حال در اختیار او است.

تمام جاده ها با اشاره به Wiechecki در کامینگز’ مرگ است. اما همسرش سندی را تنها در مقابل شهادت او را در مورگان قتل و نه در کامینگز مورد. سندی نگران بود که قتل های متعدد اعتقادات را از مجازات اعدام با توجه به سوابق دادگاه.

Henderson, Nevada SWAT افسران همراه با اورنج کانتی دادستان منطقه محققان و سانتا آنا کارآگاه پلیس لوئیس Wiechecki در سال 2005. در سال 1974 یک زن مرده پیدا شد در سانتا آنا مجتمع آپارتمانی او موفق و یک زن دیگر خفه شد وجود دارد.(عکس Jebb هریس اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Wiechecki داشت به جرم داوطلبانه قتل نفس پس از منصفه خریداری دفاع استدلال که قتل می توانست اتفاق افتاده در طول یک نزاع.

هیچ هزینه ثبت شد در کامینگز’ مرگ اما استیونس تغییر شیوه او از مرگ به “نامشخص.”

Wiechecki شد paroled پس از چهار سال در زندان است.

عدالت بود دوباره نادیده گرفته لیندا لوئیس Cummings.

جانشین خواهر کوچک

اکثر روزنامه نگاران را بسته نوت بوک های خود و نقل مکان کرد – اما نه 25 ساله Welborn که بعدها یک دادگاه legend برای روشنگری گزارش و استعداد خود را برای توسعه منابع.

Welborn, فقط چند سال خارج از دانشگاه بود مسخ شده بی گناه در کامینگز’ گواهینامه رانندگی. خودکشی فقط مناسب نیست. وجود دارد هیچ خودکشی توجه داشته باشید. و کامینگز به حال بیش از حد به زندگی می کنند.

مورد م او. بنابراین او ناراحت شود. از طریق این دهه او bugged دادستان و محققان او با ارسال پرونده به ذکر پاتولوژیست در سراسر کشور او باعث کامینگز بدن می شود که برای بار دوم.

Welborn حتی دنبال کردن Wiechecki در سال 1994 به فریمانت در شمال کالیفرنیا جایی که او زندگی می کرد تحت نام دیوید لوئیس استنلی. Welborn تماشا از 25 متری به عنوان لویی سیگار دودی خارج از گاراژ خود را.

باقی مانده از لیندا کامینگز بودند که از ال تورو یادبود گورستان در سال 2004. (عکس Ygnacio Nanetti اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اما Welborn نیست روش. او آماده نیست. هنوز رتبهدهی نشده است.

در طول سال Welborn به رشد فکر می کنم کامینگز خود را به عنوان جانشین خواهر کوچک. او نگه داشته حفر ترکیب از طریق سوابق لویی همسر سابق شماره امنیت اجتماعی که در آن او می تواند دنبال شود.

در سال 1998 او در بر داشت شنی Wiechecki و او به او گفت آنچه که همه مشکوک: Wiechecki کشته Cummings. اما او تا به حال هیچ شواهد سخت.

Welborn احساس بدن مورد نیاز می شود که دوباره برای پیدا کردن اسپرم شواهد که گم شده است در طول سال. او تبدیل به قتل دادستان لری Yellin که تخصصی در سرد موارد است. Yellin بررسی فایل و متقاعد شد باید آن را تحت پیگرد قانونی قرار. او به دست آمده حکم دادگاه به دوباره نبش بدن.

اما این بار وجود دارد بد اخبار $98 چوبی تابوت در ال تورو پارک یادبود به حال پوسیده بد است که هر گونه احتمال بازیابی شواهد DNA از دست داده بود.

هنوز Yellin soldiered ، او در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده آسیب شناسان به بررسی فایل و عکس از بدن است. پزشکان به این نتیجه رسیدند که آن را به نظر می رسد از علائم بر گردن او است که او خفه شد و سپس به دار آویخته شدند.

در سال 2005 محققان برای اورنج کانتی دادستان منطقه و سانتا آنا اداره پلیس بازدید لویی در خانه اش در Henderson, Nevada. آنها bluffed لویی گفت DNA خود را در بر داشت شده بود در کامینگز’ مهبل (واژن). لویی بیت در پرتگاه گفت: آنها تا به حال رابطه جنسی در مدت کوتاهی قبل از مرگ او. لویی شد بازداشت مظنون به تجاوز به عنف و قتل است.

“وجود دارد هرگز یک زمان من فکر کردم این یک خودکشی است. من می دانستم که این یک قتل” Yellin گفت: در مصاحبه اخیر است. “من نمی باید متقاعد شود که آن را به ارزش مصرف یک شات.”

Yellin توضیح داد که برخی از قربانیان فقط به شما و او می تواند کامینگز بدست کرده بود به Welborn.

اورنج کانتی هیئت منصفه تایید اتهامات با صدور کیفرخواست دو سال بعد. اما لویی رو در فنی: یک قاضی برکنار مورد حاکم است که بیش از حد زمان گذشته بود که شواهد و شاهد از دست داده شده است.

“که تاریک ترین روز من روزنامه نگاری حرفه ای” گفت: Welborn که بحث در مورد هر تابستان با دانش آموزان دبیرستانی در کالیفرنیا مدرسی انجمن مطبوعات کارگاه در یک کلاس به نام “چرا روزنامه نگاری?”

“من تحت فشار قرار دادند تخته سنگ که هیل و آن را نورد به پایین.”

‘هیچ کس دور می شود’

دلسرد Welborn قرار دادن فایل در دور بعد در حال حرکت آن را به تیر در گاراژ خود را.

لویی پس از آن درگذشت و در مارس سال 2018 است. معلوم نیست از چه. همان سال Welborn که بازنشسته شد در سال 2014 بازیابی فایل ها برای دیدن اینکه آیا لویی ممکن است شده اند گلدن استیت قاتل. او نبود. اما تلاش کردم Welborn فکر کردن در مورد کامینگز ” مورد دوباره.

او هماهنگ با برادوی که به نظر نمی رسد بیش از حد نا امید که لویی گذشته بود بدون پاسخ برای کامینگز’ مرگ است.

“هیچ کس تا کنون می شود دور با آن گفت:” برادوی سابق فدرال تادیبی گارد. “شما لازم نیست به در بتن همراه بود و در زندان است. اگر شما به دنبال بیش از شانه خود را هر روز و می دانم که شما آن را کردم در حال آمدن است که زندان است. هیچ کس دور می شود و نه حتی هیولا.”

برادوی و Welborn تبدیل به تنظیم ضبط مستقیم بر روی کامینگز’ مرگ است. آنها با وکیل کاهش یافت و در لابی اورنج کانتی بالا آسیب شناس آنتونی Juguilon به تغییر شیوه از مرگ است.

کاهش یافت شده 31-صفحه بحث مونتاژ با همه چیز آنها آموخته بود بیش از چند دهه. سند آنقدر قانع کننده است که Juguilon به نام جلسه کلانتر مقامات دادستان و پاتولوژیست به درخواست در نظر گرفتن. آن را به اتفاق آراء. کامینگز کشته شد.

این تخته سنگ در آنجا ماند تا تپه.

“ما righted یک اشتباه ما در معرض حقیقت” Welborn گفت.

آنها همچنین به برادوی بازگشت به زندگی خود را.

او تا به حال سرزنش خود را برای نیمی از مرگ خواهر چرا که او تا به حال او را به نام “مامان.” این خشم مادر واقعی خود را که مجبور کامینگز به ترک خانواده و خانه. او به پایان رسید تا در علاءالدین.

برادوی صرف بیشتر از زندگی خود احساس گناه.

“در حال حاضر” او گفت:. “من می تواند به خواب بهتر در شب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de