فقط ورزش زنان: چگونه دیانا Taurasi را به آتش کشیدند اینترنتجنوب کالیفرنیا اخبار گروه با همکاری فقط به ورزش زنان برای یک هفته داستان. ثبت نام برای JWS عضویت در خبرنامه اینجا.


1. دیانا Taurasi است تمام محتوای شما نیاز

سو پرنده مگان Rapinoe دیانا Taurasi و پنی او به IG زنده در آخر هفته گذشته برای بحث در مورد سال 2020 پیش نویس WNBA فرهنگ بازی در خارج از کشور و خیلی بیشتر. و در حالی که ماراتن چت برجسته مقدار زیادی از نکات برجسته (به عنوان به خوبی به عنوان یک مقدار سالم از نوشیدن و ادای سوگند) آن Taurasi مصاحبه را که به سرقت برده نشان می دهد.

اول او به طرح های بزرگ برای آینده:

“هر کس مانند” آیا شما می خواهید به عنوان یک مربی ، آیا شما می خواهید به یک GM?’ نه… من می خواهم به (expletive) خود [تیم].”او قصد ندارد اما از استیلای برای زادگاه او جرقه.

“سازمان خود را در یک s—نشان می دهد. آن را فقط به یک ظرف غذا.”

حدود چند MVPs او به دست آورد ؟

“کافی نیست.”

Spiciest لحظه چت, اما وقتی در سو دیانا و لئامت خود را داد میدارد که بهترین بازیکن از سال جاری پیش نویس خواهد بود. سو گفت: Chennedy کارتر پنی برداشت Satou Sabally در حالی که دیانا بعد از کاوش فرود در سابرینا Ionescu, به کدام سو بلافاصله پاسخ داد: “من از آنها بدم میاید شما در حال حاضر. شما به لحاظ سیاسی درست است.”

عاطفی به عنوان گفتگوی بورسی بود Taurasi نیز ساخته شده است یک نقطه به بیان ناامیدی در فقدان زن سرمایه گذاران در ورزش زنان:

“که در آن غنی ، من خیلی نا امید در زنان است که مقدار زیادی از پول.”

نیازی به گفتن نیست قرنطینه رسما جدید و داغ طول می کشد MVP.

2. Muffet McGraw اعلام بازنشستگی

نوتردام افسانه ای بسکتبال زنان مربی پله پس از 33 سال در راس. یک مشاهیر Hall of Famer مک پیاده روی دور با یکی از بزرگترین سوانح در کالج بسکتبال تاریخ: دو بار قهرمان ملی (سال 2001 تا سال 2018) چهار بار AP مربی سال نه نهایی چهار دست و پا (از جمله در هفت دهه گذشته) 936-292 کلی رکورد ساخت او یکی از تنها پنج D-1 بسکتبال مربیان با 930+ برنده است. (چهار دیگر: Geno Auriemma مایک Kryzewski پت Summitt و تارا VanDerveer.)

McGraw بزرگترین کمک به این ورزش با این حال در آمد و در قالب او unapologetic وکالت برای زنان بیشتر در قدرت است. سخنرانی (مثل این یکی) کمک به او را تبدیل به یک افسانه به عنوان McGraw گرفت و مشعل از اواخر پت Summitt در تبدیل شدن به بسیاری از منتقدان عدم تعادل جنسیتی در دانشگاه مربیگری صفوف.

عمیق تر بروید: دیدن چگونه اینترنت در واکنش به McGraw بازنشستگی

جزئیات سابق نوتردام ستاره اموزش رایلی ادای احترام به مربی

3. Re-معرفی: Niele Ivey

مصرف McGraw محل است Niele Ivey یک دیرین ایرلندی دستیار که صرف آخرین فصل مربیگری برای Grizzles ممفیس NBA. McGraw آغاز شده بود حد عالی رساندن در Ivey به عنوان جایگزینی بیش از دو سال پیش و او استخدام شده بود رسمی تنها چند دقیقه پس از McGraw اعلام بازنشستگی.

او رزومه: Ivey برنده مسابقات قهرمانی ملی بازی برای مک در نوتردام در سال 2001. او در ادامه به بازی در WNBA قبل از بازگشت به مادر آلما خود شروع به مربیگری حرفه ای در سال 2007.

آنچه او به ارمغان می آورد: Ivey نقش کلیدی در استخدام Skylar Diggins-اسمیت که ورود به پردیس دانشگاه در سال 2009 کمک کرد سوق دادن نوتردام به یک دهه تسلط.

Diggins-اسمیت بلافاصله ستایش Ivey را استخدام و در اوایل ماه گذشته او ارسال شده تصویری از Ivey در عمل از بازگشت در سال 2012.

فوری تاثیر: اگر او را تنها در یک هفته Ivey در حال حاضر امن تعهدات از دو بالا-20 استخدام در کلاس 2021: No. 2, اولیویا مایل و شماره 16 سونیا Citron. نه یک شروع بد برای rookie سر مربی.

4. COVID-19 امداد

فقط ورزش زنان است teaming تا با ورزشکاران سراسر کشور برای کمک به حمایت از هیچ بچه ای گرسنه, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پایان دادن به کودک گرسنگی در امریکا است.

شماره: نزدیک به 22 میلیون کودکان آمریکایی از دست داده اند به رایگان و یا با کاهش قیمت وعده های غذایی آنها تکیه می کنند با توجه به تعطیلی مدارس در پی coronavirus.

هدف ما: به منظور بالا بردن $10,000 و یا 100,000 وعده های غذایی. ما تقریبا در نیمه راه برای رسیدن به هدف ما و ما به کمک شما نیاز به رسیدن ما گذشته خط پایان.

اهدای اینجا. هیچ مقدار بیش از حد کوچک است و ما با تشکر از شما در پیشبرد برای حمایت خود را در آنچه که ما می دانیم که زمان های دشوار است.

5. WNBA وظیفه صحبت coronavirus برزخ حرفه ای انتقال

ما نشستیم با یک گروه از این سال WNBA وظیفه به بحث در مورد پایان ناگهانی به کالج خود را حرفه خود را تجربه در پیش نویس روز و چگونه آنها در حال آماده شدن برای انتقال به جوانب مثبت. در اینجا چیزی است که آنها گفت:

در فصل خود, برش های کوتاه:

“همه چیز می سازد تا به ارشد خود را در فصل وجود دارد و فقط با بسته شدن راه آن به پایان رسید که آن را واقعا غم انگیز است. متاسفانه با شما نمی توانید به بازنشسته زمانی که شما می خواهید. شما فقط باید چهار سال و سپس شما انجام می شود.” — هیلی Gorecki دانشگاه دوک

واکنش خود را به پیش نویس:

“من فقط می تواند آن را باور نمی کند. زمانی که نام من در آمد در سراسر صفحه نمایش من فقط شروع به پریدن کرد و شروع به در حال اجرا در اطراف و فریاد. آن زمان من چند روز آن را تمام به نزول است.” — Sug ساتون تگزاس

“راستش من احساس می کنم باید پیش نویس دوم, دور, در, آخرین, اما من به پایان رسید تا رفتن اواخر دور سوم است که هنوز هم یک رویا به حقیقت می پیوندند. اما من قطعا اشتباه در مورد من پیش نویس سطح.” — Tynice مارتین دانشگاه وست ویرجینیا

“آه آن را غیر واقعی بود. فقط برای دیدن نام خود را در سراسر صفحه نمایش پس از دانستن زمانی که آن اتفاق می افتد. آن را بسیار خسته کننده اعصاب بود اما هیجان انگیز برای همه در اطراف من بود فوق العاده خوشحال و هیجان زده است.” — Kiah Gillespie, Florida State University

چگونه آنها به ماندن تیز در حالی که در قرنطینه: “ذهنیت من هنوز هم همان است. من مشغول به کار سخت تمام زندگی من است. این بیماری همه گیر نیست و به سرعت من پایین. آن را به من را متوقف کند. شما در پیدا کردن راه به در شکل باقی بماند و مطمئن شوید که شما فقط تا پر که آن زمان.” — Kamiah Smalls, James Madison University

و چگونه آنها از نظر ذهنی آماده بازی با جوانب مثبت:

“این همه کسب و کار در حال حاضر… در حال حاضر من خواهد شد بازی در مقابل و با سگ بزرگ. و آنها می خواهند خود را نقطه. این همان بحث است که من با خودم دانشجوی سال اول سال, اما من می خواهم گفت, پول است, در خط, در حال حاضر, بنابراین آن را بسیار رقابتی تر از آن خیلی بیشتر قاتل و من به درک که رفتن.” — Tynice مارتین دانشگاه وست ویرجینیا

رفتن عمیق تر: خواندن کامل مصاحبه در اینجا.

6. چلسی خاکستری مذاکرات Ionescu بالقوه پیش نویس خاطرات روز

لس آنجلس اسپارکس گارد چلسی خاکستری است که بیش از یک کمی آشنا با پیش نویس روز عدم قطعیت است. پس از مجروح شدن زانو طول سال ارشد در دانشگاه دوک خاکستری تا به حال هیچ ایده که در آن می خواهم او را در سال 2014 WNBA پیش نویس است.

“من نمی توانستم خواب شب قبل. من هیجان زده بود و من سعی کردم فقط آن را در آغوش, اما, مگر اینکه شما قرار است در سه, شما واقعا نمی دانید که نام خود را در حال رفتن به آن می شود. من وحشت زده و عصبی در جدول و هر بار که فرد راه می رفت تا به پشت تریبون با کمی پیش نویس کارت در دست خود من بود آيا من ؟ Oh my God من نام نمی آمد. درست نفس کشیدن, نوشیدن برخی از آب است.'”

در نهایت او گرفته 11th توسط کانکتیکات خورشید. آنچه به دنبال آن بود که یک تازه کار نجومی صرف بر روی نیمکت به عنوان او کار می کرد برای بازتوانی زانو او.

“من تا به حال یک تجربه بسیار دشوار من rookie سال است. من مجروح شد من به دست اورد وزن من بازی نمی کند تا آنجا که من فکر کردم من باید. تنها سه تا چهار ساعت در روز اختصاص داده شد به تیم و من نمی دانم چه باید بکنید با بقیه است ،

خاکستری رفت و با پیروزی یک WNBA قهرمانی با لس آنجلس در مسیر تبدیل شدن به یک 3x WNBA همه ستاره. در این سال تازه کار, کلاس, او دارای امید بالا و ستایش برای شماره 1 انتخاب کنید سابرینا Ionescu.

“من امیدوارم و فکر می کنم او خواهد بود اما من فقط می خواهم او را به بازی به عنوان آزادانه به عنوان او در اورگان. چرا که همه این طرفداران و شهرت و… در آن قرار می دهد مقدار زیادی از وزن در افراد است. من امیدوارم که او مجبور نیست که. من امیدوارم که او قادر به بازی بازی های رایگان, بازی و گرفتن سه گانه-دو برابر است. من امیدوارم که او در دستیابی به بالاترین سطح تا زمانی که او نقش جرقه. سپس او می تواند یک روز بد.”

رفتن عمیق تر: ما به عنوان خوانده شده مصاحبه کامل با چلسی خاکستری است.

7. NWHL گسترش PWHPA می گوید هیچ با تشکر

آینده از زنان حرفه ای هاکی باقی می ماند به عنوان تیره مثل همیشه. زنان ملی هاکی لیگ هفته گذشته اعلام کرد که این گسترش به تورنتو در حالی که زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن (PWHPA) ادامه خواهد داد تحریم به عنوان آن منتظر یک لیگ جدید به ظهور.

چرا تورنتو ؟ این یک هاکی سر چشمه ،

اما از همه مهمتر پس از کانادا هاکی زنان لیگ خورده در سال گذشته وجود داشت در این هاکی چشم انداز است.

این NWHL می خواهد برای ساخت از زمین تا و ایجاد عملیات تا شمال یک گام بزرگ برای لیگ.

چه PWHPA می خواهد: پس از CWHL تعطیل در سال گذشته نزدیک به 200 نفر از زنان را به بازیکنان اعلام کرد که آنها نمی خواهد شرکت در هر گونه آمریکای شمالی لیگ (یعنی NWHL) تا زمانی که به آنها داده شده بهتر کمک های مالی و پشتیبانی. آنها می خواهند یک لیگ جدید و نه فقط هر لیگ جدید اما یکی ایجاد شده در همکاری با NHL.

آنچه که آنها میگویند: “ما این باور وجود دارد نیاز به یک وابستگی با NHL” گفت: PWHPA رهبر Jayna Hefford دنبال اخبار از NWHL را گسترش. “تاریخ به ما می گوید تنها زنان لیگ که برای زنده ماندن در تراز وسط قرار دارد با تاسیس مردان لیگ. ما مصمم است که وجود دارد نیاز به یک اتصال وجود دارد.”

شایان ذکر است که این NWHL توسعه شده است ملاقات با سکوت از NHL که نه تایید شده و نه اظهار نظر در حرکت است.

به راحتی به اندازه کافی NHL نشسته است در “WNHL” علامت تجاری از سال 1998 است.

نگاه به آینده: در این مرحله آشتی بین NWHL و PWHPA به نظر می رسد غیر ممکن است. این PWHPA در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ارائه counter-برنامه نویسی برای دومین مستقیم فصل (تا حد زیادی نمایشگاه بازی و جوانان درمانگاه) به عنوان آنها منتظر NHL به یک حرکت.

اگر یک لیگ جدید نیست و به سرعت ظهور این PWHPA ممکن است به آرامی دیدن بیشتر و بیشتر از صفوف خود نقص و بازگشت به NWHL. پنج بازیکن به ثبت نام با تورنتو بودند همه در ابتدا اعضای PWHPA.

رفتن عمیق تر: ما به عنوان خوانده شده مصاحبه با تیم ایالات متحده آمریکا هیلاری نایت بالفعل چهره PWHPA در چه هاکی نیاز دارد و به همین دلیل او را ترک NWHL.

8. NCAA laxers در حال ساخت حرکت می کند

کشت کشور را به بهترین کالج چوگان سرپهن بازیکنان خواهد شد بازی در یک پیراهن های مختلف در فصل آینده با استفاده از NCAA تصمیم به اعطای تمام بهار-فصل ورزشکاران سال اضافی از واجد شرایط بودن. تمام چهار نفر از این ورزشکاران خواهد شد و ثبت نام در برنامه های تحصیلات تکمیلی در جدید دانشگاه:

Kerrigan میلر: USC → UNC

همه آمریکایی و 2x Pac-12 هافبک سال

سامی مولر: UVA → شمال غربی

3x همه آمریکایی هافبک

Gabby Rosenzweig: پن → دوک (در انتظار پذیرش)

تمام وقت نقاط رهبر (247) و دارنده رکورد برای بیشترین گل در یک فصل (98) در پن

Kaeli Huff: USC → استونی بروک

Pac-12 اولین تیم هافبک


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن این داستان این است که بخشی از یک هفته سریال در همکاری با فقط زنان ورزش یک پلت فرم است که به ترویج پوشش زنان در ورزش است. بازدید از وب سایت خود و یا ثبت نام برای خبرنامه اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de