فقط شوخی, سیاتل,: مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال خواهد شد USNS Mercy به لس آنجلس

Now headed for LA.

در حال حاضر رهبری برای LA. گتی ایماژ

روز جمعه آن نگاه مانند USNS Mercy یکی از نیروی دریایی دو 1,000-تخت بیمارستان کشتی بود در آینده برای سیاتل. ABC News, CNN, دولت, رسانه ها و منابع دیگر صحبت مقامات آمریکایی گزارش داد که این کشتی شد و به حوض در سیاتل منطقه زمانی هفته آینده. رحمت نیست مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 موارد اما برای کمک به طور منظم اضطراری آسیب های که بیمارستان نمی قادر خواهد بود به جای به دلیل افزایش بیماران مبتلا به کوروناویروس.

سه شنبه گذشته رژیم صهیونیستی است. Inslee یک درخواست مهیجی برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای کشتی نوشتن که “روشن است که [واشنگتن] پزشکی ظرفیت اول به توان نهفته و در حال حاضر بیشتر به شدت به چالش کشیده در کشور است.” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom نیز ساخته شده است یک درخواست برای کشتی به اسکله در لس آنجلس, اما آن را مانند نگاه نیروی دریایی که قرار بود به افتخار Inslee درخواست.

نوچ! در حال حاضر این رحمت است که رهبری به L. A. هر چند واشنگتن خواهد شد “FEMA-led مراکز درمانی در مجموع از 1000 تخت در روزهای آینده” به گزارش نیویورک تایمز. اخبار شکست در مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی:

نیروی دریایی دارای دو بیمارستان کشتی رحمت و آسایش و آماده به اعزام در هر دو بشکست. “باور نکردنی کشتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. “من آن را دیده ام. من دیده ام یکی از آنها است. آنها باور نکردنی, آنچه را که آنها می توانید انجام دهید… بسیاری از اتاق عمل. بسیاری از اتاق عمل. فولاد ضد زنگ. این اتاق ها به عنوان خوب به عنوان وجود دارد در هر نقطه کشور واقع است.”

راحتی است انتظار برای اعزام به شهر نیویورک در “سه یا چهار هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. در همین حال رحمت آن را در حال حاضر تصمیم را برای لس آنجلس “در عرض یک هفته یا کمتر” با توجه به FEMA مدیر پیت T. Gaynor.

هر چند واشنگتن بیشتر موارد Gaynor گفت: کشتی را باید “بیشترین تاثیر” در کالیفرنیا که در آن پیش بینی شده نیاز خواهد بود “پنج بار” بزرگتر از در واشنگتن است.

لعنت. سیاتل به شدت مورد نیاز است که کشتی. متاسفانه برای L. A. آن را مانند به نظر می رسد وزارت دفاع فکر می کند که آنها در حال رفتن به آن نیاز دارید بیشتر.

در اینجا چیزی است که Inslee است در مورد آن می گویند:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این داستان در حال شکستن است. غریبه ارشد تحریریه غنی اسمیت کمک به این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im