توسط تام هیز

نیویورک (AP) — هیات داوران مذاکرات از سر گرفته شد روز شنبه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه با منصفه با تمرکز بر شهادت سابق تلویزیون و فیلم دستیار تولید که متهم خوار فیلم مغول از سوء استفاده جنسی پدرش آپارتمان در منهتن.

توجه داشته باشید از هیئت منصفه گفت که می خواهد به بررسی مجدد میریام Haleyi حساب ادعا Weinstein به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 پس از او به یک کار مشغول به کار در “Project Runway” یک مد نشان می دهد او تولید شده است.

Haleyi در حال حاضر 42 گفت و Weinstein به حال رابطه جنسی در یک هتل دو هفته بعد حتی اگر او نمی خواست به صمیمی. Weinstein وکلا پیشنهاد کرده اند که قسمت این است که شواهد او نمی اجبار او در اولین برخورد ،

پانل از هفت مرد و پنج زن در حال حاضر در دومین روز مذاکرات در شهر نیویورک محاکمه نیز خواست برای دیدن هر ایمیل از Weinstein مربوط به Haleyi که در شواهد.

همراه با اتهام حمله به Haleyi های 67 ساله دادند به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013.

راه حکم فرم طراحی شده است که داوران نیز به احتمال زیاد خواهد شد هزینه های زیادی از زمان وزن بازیگر Annabella Sciorra حساب از اواسط 1990s تجاوز به عنف.

در حالی که او خواب و خیالى بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود به دلیل اساسنامه محدودیت ها در اثر در زمان قانون به دادستان اجازه می دهد تا به استفاده از اتهامات او را به عنوان یک پایه و اساس اتهامات وی از سوی مامورین Weinstein یک درنده جنسی.

که به اتهام حمل حداکثر حکم زندگی در زندان است.

Weinstein وکلا ادعا اعمال شد و با رضایت طرفین. آنها با تمرکز بر دوستانه, مخ زن, ایمیل, برخی از زنان فرستاده شده به Weinstein و بیشتر جلسات برخی از آنها تا به حال با او پس از اتهام ضرب و جرح.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de