جولیا Sweeney پیش بینی آینده: “ما در گه نمایش”

Julia Sweeney went to UW, is still outraged about Al Franken, and appears on the TV shows Work in Progress and Shrill.

جولیا Sweeney رفت و به UW هنوز هم خشم در مورد Al Franken و به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد کار در حال پیشرفت و تیز. حسن نیت ارائه میدهد از جولیا Sweeney

جولیا Sweeney که ستاره دار در Saturday Night Live از سال 1990 تا 1994 و پس از آن ایجاد کرده است باهوش و درخشان یک زن را نشان می دهد در مورد موضوعاتی مانند بازمانده سرطان و تبدیل شدن به یک بیخدا در حال آمدن است به شهر سیاتل در فوریه 1 با آخرین کمدی تک صدایی جولیا Sweeney: قدیمی تر و گسترده تر.

او ایجاد می کند را نشان می دهد توسط workshopping مواد جدید در تئاتر برای دیدن چه کار می کند و چه چیزی نیست. اولین آزمایش برای قدیمی تر و گسترده تر صورت گرفت در شهر دوم در شیکاگو و در حالی که او وجود دارد یکی دیگر از کمدین ابی McEnany شد workshopping یک زن نشان می دهد او را به کار در حال پیشرفتاست که فقط اتفاق افتاده بود در مورد چگونه زندگی او خراب… جولیا Sweeney. در کالج ابی بود و بی وقفه به طعنه و آزار به دنبال مانند Sweeney شناخته شده ترین SNL شخصیت های دوپهلو جنسیتی پت.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

“ملاقات ما, ما عاشق یکدیگر و در آن فقط خنده دار و عجیب و غریب است که ما هر دو وجود دارد در شهر دوم در همان زمان” Sweeney گفت: در مصاحبه روز دیگر. McEnany دوست Tim Mason, یک, مدیر, پرتاب کردن ایده فیلمبرداری چند عکس های شرح داری از کار در حال پیشرفت است, Sweeney توافق در آنها ماسون تبدیل شده است که مواد را به یک تلویزیون خلبان که آنها را مشاهده کنید به ساندنس. “از آنجا که ساندنس در حال حاضر تلویزیون به دلیل تلویزیون است که در آن همه چیز اتفاق می افتد” Sweeney توضیح داد. “آنها را به دوازده خلبانان ساندنس می کند و کار در حال پیشرفت رو به یکی.” Sweeney پرواز به ساندنس یک سال پیش “زد پیاده رو دیوانه می خواهم برای این نمایش Showtime آن را خریداری! بنابراین من شد یک تهیه کننده اجرایی نیست, اما من آن را بنویسید. من فقط در چهار قسمت است.” در یکی از آنها “Weird Al” Yankovic نقش شوهر او.

در طی مصاحبه ای که قرار بود به 20 دقیقه به طول انجامید اما با شکوه دو ساعت صحبت کردیم در مورد کمدی پت دموکراتیک اولیه, Al Franken, Sweeney نقش در Shrill, آینده سیاره و سال او به عنوان یک دانشگاه دانشجو 40 سال پیش. Q&A زیر ویرایش شده است و فشرده. بلیط برای جولیا Sweeney: قدیمی تر و گسترده تر هنوز در دسترس است.

پس از خاموش بودن تلویزیون برای سال شما در همه جا به طور ناگهانی—در کار در حال پیشرفتدر تیز. چگونه آن را احساس می کنید ؟
بخشی از من و احساس من این گل شما می دانید که چگونه گل درست قبل از آنها می میرند آنها این آخرین شکوفه ؟ این است که چگونه من احساس می کنم مثل من. مثل من فقط به حال این سال—من قصد دارم YEEEEAHHHH!! [او می رسد سلاح های خود را مانند او را در حال رشد.] و سپس من فقط رفتن به: GRRUGHGHGH. [او scrunches و wilts به عنوان اگر او در حال مرگ.] بنابراین من تا به حال این gangbusters سال, اما من هیچ نظری ندارم آنچه که در آینده نگه می دارد.

من فقط گرفتن کار در حال پیشرفت در Hulu. این خیلی خوب است.
آیا این خوب است ؟ که مانند یک هدیه است که قدم به زندگی من. کامل هدیه برای من است. من فکر می کنم ابی یکی از جالب ترین مردم در روی این سیاره است. من عاشق داستان. این یک راه مناسب برای بحث در مورد پت. این واقعا خنده دار چه اتفاقی می افتد با من در این فصل است. و کل ایده من بازی نوع یک شخصیت کارتونی از خودم خنده دار است.

در اولین قسمت ابی را می بیند شما را در یک نوار و زمزمه به تاریخ که پت خراب زندگی او و پس از آن وجود دارد یک رویارویی است. آیا مردم می آیند و با شما در مورد پت زیادی ؟
هیچ. چون من حدس می زنم آنها نمی آیند. و به زمانی که من بازی پت, من بسیاری از نامه ها را از افرادی که شبیه پت بودند خوشحال بود که من انجام پت. این زن و هم مرد آیکون آن زمان بودند David Bowie یا kd lang, و من فکر کردم شما می دانید که منظم و برگزاری نمایشگاه. به طور منظم برگزاری نمایشگاه است افرادی که پنج بچه و یک مینی ون. که درست برگزاری نمایشگاه از امریکا است. پت شد به جنس مخالف و یک مرد یا یک زن اما فقط در حال حاضر یک راه یا دیگری. و چون پت خیلی آزار دهنده است و خود وسواس پت نیست آگاه باشید که مردم ناراحت کننده است. که ایده من بود. و ما نگه داشته است. اما البته که این تمام گروه دیگری از مردم مانند ابی است که احساس می کنم مثل پت بود موهن چیز.

وجود دارد هر چیزی در مورد Pat است که شما پشیمان?
شما می دانید, من فکر می کرد: اگر Pat بود سرد و جنسيت هیچ کس نمی خواهد در مورد مراقبت از آن است. آنچه که آنها ناراحت است که پت غیرجذاب است. پت اضافه وزن و پت drools و پت آزار دهنده است. اما جنسيت مردم اجرا حیطه مانند همه می کند و برخی از آنها عجیب و غریب و یاوه سرایی و چربی هستند و برخی از آنها نازک و زیبا و blah blah blah. بنابراین آنچه از شما ناراحت است که پت غیرجذاب. و که باعث می شود من دیوانه در افرادی که می گویند که من در حال موهن نسبت به یک گروه از مردم که به آنها ستم که من مشت کردن. من فکر می کنم آن است که راه. اما من احساس بد که پت مورد استفاده قرار گرفت تا مردم احساس بد است. ابی را من درک می کنم که. آنچه اتفاق می افتد در محل کار در حال پیشرفت واقعی است. او به من گفت که چگونه وحشتناک آن بود به نام پت. و من غمگین بود که او تا به حال به از طریق آن بروید.

اگر شما ایجاد شد که شخصیت امروز شما را از انجام هر کاری متفاوت است ؟
اگر من تا به حال دقیق من را ساخته اند پت بیشتر از یک معما و یک سفید و غلیظ تر در همه uncomfortableness. اما به دلیل آن را سرگرم کننده بود برای من بازی آزار دهنده شخصیت من پت واقعا ناخالص و آزار دهنده است. در واقع من فکر می کنم در حال حاضر وجود دارد یک راه بهتر برای انجام آن است. من از تماشای یک, چارلی چاپلین فیلم با دختر من من فراموش کرده ام که یکی از آن بود, اما من دوست دارم بود: “اگر پت شده بود بیشتر شبیه به این چارلی چاپلین شخصیت نوع silent و آن را به سختی در مورد پت پت حتی نمی هر گونه خطوط آن را فقط همه اشتباه پت—که چه باید انجام شده است.” بنابراین من متاسفم که من نمی باید که پیش بینی یا بینش یا بلوغ.

آنچه در آن است مثل این است که در تیز?
تیز خنده دار و دوست داشتنی و مهم است و من فکر می کنم فصل دوم [که بیرون می آید امروز, ژانویه 24] است و حتی بهتر از اول است. من عاشق Aidy برایانت. و من میپرستم دانیل استرن [که نقش سوئینی شوهر] و ما همیشه خنده سر ما ، زمانی که من به خانه آمد از یک شوت من گفت: به شوهر من “امروز من دودی علف های هرز با دانیل استرن در رختخواب است.” و گفت: “پس از شما انجام می دهند همه چیز را با تلویزیون و شوهر در رختخواب که شما هرگز انجام داده ام با من است.”

آنچه می تواند به شما به من بگویید در مورد قدیمی تر و گسترده تر?
من عاشق این نشان می دهد بسیار است. این اصلی ترین نشان می دهد. این خنده دار است. در دیگر نشان می دهد آن را مانند, “اوه, من قصد دارم به بحث در مورد دین” و یا “من قصد دارم به بحث در مورد سرطان” یا هر چیز دیگری. این یکی فقط: “من فقط رفتن بود و خنده دار!” آن را تسکین بود نه نگران یک موضوع بزرگ برای فقط سعی کنید به خنده دار. آن است که در مورد راه اندازی یک بچه و آن را در مورد دختر من که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ما از دست ذهن ما بیش از آن…

راه اندازی یک بچه ؟
راه اندازی یک بچه آره.

به فضا ؟
بله. به جهان. شما می دانید از ارسال آنها را. پس از آن باید مرتب کردن بر اساس یک تم. اما اغلب اگر آن را در نشان می دهد این دلیل است که من می خندد در آن است. که در واقع این کمک بزرگ. من فکر کردم “خدا با من انجام شده است باید این همه همراه است.” وقتی که من رفت و برگشت به لا من فکر کردم: “من قصد دارم برای بازگشت به لا و مردم نشان می دهد من می تواند خنده دار باشد. من قصد دارم برای به دست آوردن یک کمدی خاص از این. اما آن را می شود سخت می شود یک بازیگر است.” و سپس این قضیه اتفاق افتاده است. من به هالیوود, من نمی تواند متوقف شدن بازیگران به عنوان یک بازیگر و هیچ کس علاقه مند بود در کمدی خاص است. صفر. من می توانم هر کسی از Netflix آمده است. من نمی توانستم دستیاران آمده است. من تا به حال یک زن و شوهر کمک به مردم در Netflix بکشد می آیند و آنها مانند 22 ساله و پاسخ آنها این بود اصولا “کسی که مادر بزرگ من سن انجام شده است نشان می دهد؟”

Hahahahaha.
پس من فکر کردم, “خوب, من این همه پول به عنوان یک بازیگر در حال حاضر من فقط به فیلم خودم را.” به طوری که چیزی است که من قصد دارم به انجام در فاکس تئاتر در اسپوکن جایی که من استفاده می شود به عنوان یک راهنما. این ما قصد داریم به فیلم های قدیمی تر و گسترده تر. اما من هیجان زده به آن را انجام دهد در سیاتل چرا که من بسیاری از دوستان در اینجا و سیاتل است جای من. آن را زادگاه من در راه است.

I hope remnants of our civilization survive. That’s how dark my feeling is.

“من امیدوارم که باقی مانده از تمدن ما زنده بماند. که چه تاریک احساس من این است.” حسن نیت ارائه میدهد از جولیا Sweeney

من فقط یاد گرفته از ویکیپدیا امروز که شما به دانشگاه رفت و واشنگتن است.
اوه خدای من این بود که بزرگترین بخشی از زندگی من است. زندگی من آغاز شد و در دانشگاه واشنگتن است.

آن را همراه با بارش برف امروز. آیا تا به حال لغزش در برف در مربع قرمز رنگ?
من نمی انجام این کار, اما من به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد. من بدن دانش آموز معاون رئیس جمهور و ما بعد از آگاهی از دانش آموزان معلول و به افتخار دانش آموزان معلول من گفت که من به عنوان دانش آموز, بدن, معاون رئیس جمهور را در اطراف برای همه کلاس های من در یک صندلی چرخدار. و سپس من از دست کنترل صندلی چرخدار در میدان سرخ.

هیچ!
و از آنجا که این نوع از دامنه های پایین به سمت چشمه و من نمی تواند آن را متوقف کند, من از رفتن به سوختگی دست من اگر من برداشت چرخ من سقوط کرد و بر روی صندلی چرخدار و آن را ضربه چشمه و خارج من به چشمه.

چه؟! شما در حال شوخی.
هیچ. این وحشتناک بود. هیچ کس آن را دیدم خدا را شکر.

آیا شما فکر می کنم Harvey Weinstein واقعا نیاز است که احمق واکر?
اوه من نمی دانم, اما, انسان, تمام ایده هایی که او می تواند ‘ تی اجازه دهید آن را برو. او نمی تواند فقط بگو آره, من تا به حال یک اجرای خوب.” جزئیات Stoics مرد! Nero آنها را پرتاب کردن آنها رفت و به برخی از جزیره و تا به حال به یاد بگیرند که کشاورزان از چمن و آنها انجام شده! کل ایده است که او را از شکایت و هنوز هم می خواهد در صنعت—فقط باور نکردنی است.

چه چیزی شما را از آنچه اتفاق افتاده است به SNL بازیگران, همسر, Al Franken?
من خواب یک ماه پس از آن اتفاق افتاده است.

واقعا ؟
چرا که پس از آن اشتباه است! آن بود بنابراین اشتباه است. هر چیزی که اتفاق افتاد این بود که بسیار اشتباه است. من می توانید ببینید که چگونه وجود یک جنون از جمعیت. آنها می تواند شلاق تا بر شواهد است که واقعا هیچ مدرکی وجود ندارد. من نمی خواهد می گویند که من یک دوست نزدیک خود را, اما من کار کردن با او بسیار نزدیک به چهار و نیم سال است. او فوق العاده ترین فرد را از تمام افرادی که در SNLترین فمینیستی. کل ایده که او به ارمغان آورد بیش از آن چیزهایی که من می دانم چه نوع از شخص او است که چنین خشم به من. من هنوز خشم در مورد آن. بنابراین تصمیم گرفتم که من می خواستم برای انجام یک نمایش در مورد آن. من فقط به پایان رسید یکی دیگر از دوازده کارگاه های آموزشی نشان می دهد در مورد آن.

شما بود ؟
اما من واقعا تلاش کردن در مورد چگونه به آن را انجام دهد. من شده اند قادر به نشان می دهد که کار نشده است. شدم مثل پری میسون از Al Franken. من به معنای واقعی کلمه به حال شش-توسط-نه کارت در تابلو اعلانات از هر اتهام و من می دانستم که هر چیزی. من کارگاه بودند که 90 دقیقه از من رفتن را از طریق هر آنچه که در آن مردم بلند شدن و ترک. ده نفر در مخاطبان برای شروع و سه نفر آخر. و من که قرار بود “اتهام شماره شش!” و مردم را از آمدن به خانه من گفت: “شما نمی توانید این کار را نشان می دهد. شما هرگز دوباره کار می کنند.”

شما را از طریق رفت هر اتهام?
مانند تصویر او را با دست خود معلق در هوا بیش از توپخانه ضد هوایی ژاکت Leeann Tweeden. این شوخی است که او با پوشیدن یک توپخانه ضد هوایی, ژاکت, بنابراین ما می دانیم که او نمی تواند احساس او را چرا که او با پوشیدن یک نیم اینچ از کولار و سپس او را به دنبال در دوربین با یک گنگ بیان مانند Bluto از حیوانات, خانه, اما ما مخاطبان می دانم که او نمی متوجه او نمی تواند احساس او را چرا که او با پوشیدن زرهکه آنچه که در تصویر است. و تمام چیزی که از لب به لب-گرفتن? من فقط یک کمی از افراد مشهور, اما زمانی که شما در یک نمایشگاه و وجود 18,000 افرادی که می خواهید یک عکس با شما و هر کس می خواهد نشان دهد که چگونه صمیمی آنها با شما با داشتن سلاح های خود را در سراسر شما ؟ شما در حال تلاش برای رفتن سریع و گه اتفاق می افتد. وجود دارد بسیاری از بار وقتی که من در عکس ها با مردم و من به “من نمی دانم که در دست من است. من نمی دانم آنچه در آن است،”

شما در این کار نشان می دهد قبل از نیویورکر داستان در مورد او توسط جین مایر?
بله. این درست بود که این همه برای اولین بار اتفاق افتاده است. من شروع به انجام این کار نشان می دهد و پس از آن مردم ناجور شد. من در گرفتن بازیگران در چیزها و افراد در نشان می دهد من در گرفتن بازیگران در رفتن “من می خواهم نفرت به شما از دست دادن از نمایش برای دفاع از Al Franken.” و سپس من صحبت کرد به من و گفت: “ما باید در امور مالی ما—اگر چه من هرگز دوباره؟” پس من همه جون-از-Arc-y و با خودم گفتم: “برو آن را من هرگز دوباره کار اگر آن همه پایین می آید به این.” اما پس از آن من را نمی تواند نشان می دهد کار می کنند. من فکر کردم: “من قصد ندارم به مرگ بر روی یک تپه خسته کننده نشان می دهد که هیچ کس حتی دوست دارد.”

آیا شما از الیزابت وارن فن ؟
بله!

که باعث می شود من خیلی خوشحال.
من دیوانه برای الیزابت وارن. من دیوانه برای الیزابت وارن. من آماده هستم به قلب من شکسته اما من انجام آنچه من می توانم. من رفته ام به برخی از دیدار با یو پی اس. من به صورت ماهیانه. من پاسخ همه چیز را من می توانم هر چه که می کند. من پوشیدن پیراهن من در اطراف. من مانند برنی بیش از حد. من دوست دارم او خیلی بهتر از من مانند برنی اما اگر آن را نیاز به برخی از مسن, پسر سفید, می توانید آن را لطفا برنی و نه جو بایدن?

من می خواهم یک رئیس جمهور زن.
من آن را می دانم. از آن زمان! آن را به زمان. و هیلاری کردم سه میلیون رای بیشتر!

پشتیبانی غریبه

هنگامی که شما در مورد آینده فکر می کنم آنچه شما در مورد فکر می کنم ؟
این چیزی است که من فکر می کنم. ما در یک ماشین گه در آب و هوا. من خوانده ام Jared الماس سقوط است که به نظر می رسد در هر جامعه ای که تا به حال عمده چالش های آب و هوا و چگونه آنها در برخورد با آن یکی از راه های دیگر و برخی از آنها جان سالم به در برد و برخی نیست. ما در حال رفتن به آن زنده بمانند. آن را بیش از حد بزرگ و آن را بیش از حد بسیاری از مردم در این سیاره است. آنچه که من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد است آب و هوا یا در طول عمر ما و یا کمی پس از رفتن به واقعا بد وجود دارد رفتن به یک culling از جمعیت وجود دارد رفتن به برخی از لعنتی پاتوژن است که می آید از برخی از یخ پرمافراست در گرینلند که به کشتن 50 درصد از ما یک شبه آن را حتی می تواند به 10,000 نفر است که آن را در آفریقا 150000 سال پیش که ما ایجاد گونه و هیچ راهی برای پیش بینی از کجا بود و چگونه از آن خواهد شد. من امیدوارم که باقی مانده از تمدن ما زنده بماند. که چه تاریک احساس من این است. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مذهبی است. آن را رفتن به بد.

بیشتر مذهبی? چرا ؟
زیرا زمانی که مردم نا امن مانند آن—به دلیل تغییر آب و هوا—تبدیل شدن آنها به غیر منطقی چرا که آنها نمی توانند ایستادگی چه خارج از کنترل آنها هستند و دین را فراهم می کند یقین است. وجود دارد رفتن به یک shitload جنگ قبایل. و چیزی که بسیار دلخراش است که ما تکنولوژی را به آن را تغییر دهید و ما می دانیم که آنچه ما انجام داد اما ما هنوز این میمون که قبیله ای هستند و ما نیز باید سلاح های هسته ای و ما فقط در حال رفتن به جنگ.

و Facebook است نه کمک.
هیچ Facebook بدترین! آن را واقعا دوست دارم روانی ما نیست, آماده برای, چگونه فن آوری های پیشرفته ما می تواند تبدیل به. مانند ما مغز انسان در راه به طور کلی قادر به بزرگسالان در همان نرخ به عنوان دانش و فن آوری می تواند به جلو بروید. و من فکر می کنم این چیزی است که رفتن به کشتن همه ما است.

آیا شما فکر می کنم برگ برنده است برای رفتن به یک دو دوره رئيس جمهور ؟
اوه خدا. من واقعا عزاداری که آمریکا در حال از دست به روسیه و الیگارشی آمریکا است. زیرا این چیزی است که آنها fucked up رای گیری بسیار. آنها سرکوب رای در میان مردم رنگ. و gerrymandering. و پول است. و دیوان عالی کشور است. من همیشه می گویم من هیچ ایمان دیگر جز در بشریت است. اما این که واقعا بر روی لبه. که تقریبا آخرین ایمان دارم که در مورد رفتن. اما من فکر می کنم وجود چنین انرژی از افرادی که نفرت تهمت که من احساس می کنم چیزی خوب می تواند در این سال اتفاق می افتد.

جولیا Sweeney: قدیمی تر و گسترده تر است که یک شب نامزدی در فوریه 1 در نپتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im