قاضی رد آزمایشی 19 میلیون دلار Weinstein مقابله با شاکیان

نیویورک — یک 19 میلیون دلار حل و فصل بین Harvey Weinstein و برخی از شاکیان و ایالت نیویورک رد شد سه شنبه توسط یک قاضی.

ایالات متحده منطقه قاضی آلوین K. Hellerstein در منهتن گفت: Weinstein را شاکیان در پیشنهاد class-action حل و فصل شد خیلی متنوع بود و با هم گروه بندی می شوند.

سه وکیل برای چند زنان بود که در مخالفت با قرارداد ستایش آنچه آنها به عنوان Hellerstein را سریع رد یک طرفه پیشنهاد.

“ما شده اند گفت: بیش از یک سال و نیم است که حل و فصل و شرایط ناعادلانه بود و هرگز نباید تحمیل شده بر تجاوز جنسی بازماندگان” وکلای نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط یکی از وکلای داگلاس Wigdor. “به نمایندگی از مشتریان ما نگاه به جلو به دنبال عدالت در برابر Harvey Weinstein و بسیاری از توانمندسازها.”

یک سخنگوی Weinstein نظر نیست. یک وکیل برای شرکت ها کاهش یافته بود.

یک سخنگوی نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اعلام کرد که توافقنامهای در 30 ژوئن گفت: دفتر او بود و بررسی تصمیم گیری و تعیین آن در مراحل بعدی.

“دفتر ما شده است مبارزه خستگی ناپذیر برای ارائه این زنان شجاع با عدالت به آنها بدهکار هستند و ادامه خواهد داد به انجام این کار” مورگان روبین گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

این توافق به حل و فصل دعاوی مطرح شده توسط دادستان کل نیویورک و الیزابت Fegan شیکاگو وکیل به نمایندگی از زنان متعدد با هدف ارائه بین 7500 دلار و $750,000 به برخی از زنان که متهم Weinstein از نظر جنسی سوء استفاده از آنها.

Fegan در بیانیه ای گفت که وکلای مدافع که مذاکره معامله نا امید شدند.

“ما در زمانی برگزار می شود که ما نیاز به پیدا کردن عدالت برای همه زنان است که Weinstein صید در منصفانه و عادلانه راه است. در حال حاضر ما نیاز به نوبه خود توجه ما را به litigating مشتریان ما موارد فردی” او گفت:.

68 ساله و سابق هالیوود تولید شد و به اعدام محکوم شده در اوایل سال جاری از تجاوز و حمله جنسی علیه زنان است. اتهامات توسط ده ها تن از زنان در سال 2017 منجر به سقوط خود را حرفه ای و انگیزه #MeToo این جنبش جهانی برای نگه داشتن مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی.

Weinstein تشخیص داده شد در ماه مارس با کروناویروس تنها چند روز پس از او منتقل به دولت حداکثر امنیت Wende Correctional Facility در نزدیکی بوفالو برای شروع خدمت خود در 23 سال حبس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de