Kesha

کریس Pizzello / تالار گفتگو / AP

در این Nov. 24, 2019, فایل, عکس, Kesha انجام در جوایز موسیقی آمریکا در مایکروسافت تئاتر در لس آنجلس. Kesha یک ادعای نادرست که دکتر لوک raped کتی پری که وجود دارد “هیچ مدرکی” که او یک قاضی حکم داد این هفته در حالی که ارسال یک مدت طولانی در حال اجرا درگیری میان Kesha و مربی سابق نسبت به محاکمه. Kesha وکلا در بیانیه ای گفت که آنها برنامه ریزی برای درخواست تجدید نظر دوشنبه حاکم است که همچنین می گوید او مدیون برجسته تولید کننده بیش از $373,000 در بهره حق امتیاز او پرداخت می شود او سال دیر شده است.

نیویورک — خواننده پاپ Kesha یک ادعای نادرست که دکتر لوک raped کتی پری که وجود دارد “هیچ مدرکی” که او یک قاضی حکم داد این هفته در حالی که ارسال یک مدت طولانی در حال اجرا درگیری میان Kesha و مربی سابق نسبت به محاکمه.

Kesha وکلا در بیانیه ای گفت که آنها برنامه ریزی برای درخواست تجدید نظر دوشنبه حاکم است که همچنین می گوید او مدیون برجسته تولید کننده بیش از $373,000 در بهره حق امتیاز او پرداخت می شود او سال دیر شده است.

تصمیم گیری نیست, حرف آخر در Dr. Luke را گسترده تر-اعم افترا و نقض-از-قرارداد کت و شلوار در برابر Kesha اما وکیل او گفت این حکم “او به ارمغان می آورد و نزدیک به عدالت است که او به دنبال.”

“دکتر لوک به نظر می رسد به جلو به محاکمه خود را در مورد جایی که او می خواهد ثابت کند که Kesha دیگر اظهارات نادرست در مورد او بودند به همان اندازه نادرست و توهین آمیز گفت:” وکیل کریستین Lepera.

Kesha, شناخته شده برای بازدید از قبیل “TiK ToK” و “دعا” و دکتر لوک قفل شده در جنگ در دادگاه پس از سال 2014 زمانی که او طرح دعوی در دادگاه ادعا که او دارو و تجاوز او در سال 2005 و احساسی را برای سال.

او آن را تکذیب کرد و شکایت کرد و گفت او لکه دار او را با ساختگی سعی کنید به خارج شدن از او را ضبط کرد.

نیویورک دادگاه بعد از اخراج Kesha به سوء استفاده جنسی مربوط به ادعا می کند به دلیل محدودیت های زمانی و دیگر مسائل حقوقی بدون حاکم بر اینکه آیا اتهامات بود و شایستگی.

در ضمن Kesha ادعا کرد در یک سال 2016 متن پیام به Lady Gaga — که “Firework” خواننده کتی پری “مورد تجاوز قرار گرفت و توسط همان مرد است.”

دکتر لوک زاده Lukasz Gottwald, تکذیب آن و پری گفت: آن را “کاملا” درست در طول سوگند سوال در سال 2017.

“وجود دارد هیچ مدرکی که Gottwald raped کتی پری” منهتن قاضی جنیفر Schecter نوشت: در روز پنجشنبه تصمیم خواستار Kesha به سخن گفتن اظهارات نادرست است که مطابق با استانداردهای قانونی بودن توهین آمیز.

پیدا کردن مفید است به دکتر لوقا. اما قاضی اشاره کرد که بسیاری از جنبه های کت و شلوار باقی مانده بود تصمیم گرفت از جمله این سوال که آیا همراهی Kesha به نام اتهام از خود او تجاوز به عنف است درست است.

“کشا و Gottwald باید بسیار حساب متفاوت از آنچه اتفاق افتاده در شب در موضوع است. این دادگاه نمی تواند تصمیم بگیرد و به عنوان یک ماده از قانون بر روی کاغذ و بدون هیچ گونه ارزیابی از اعتبار که باید باور” قاضی نوشت. “است که یک تصمیم گیری برای داوران.”

این خواننده متولد Kesha Rose Sebert منتشر شد آخرین آلبوم “جاده بالا” در هفته گذشته. عاطفی عملکرد “دعا” در 2018 جوایز گرمی مشخص شده یک لحظه به یاد ماندنی به عنوان مراسم به صدا به #MeToo جنبش در برابر تجاوز جنسی.

Dr. Luke تولید برخی از بزرگترین بازدید پاپ از 2000s کار کردن با ستاره ها از جمله پری ، مایلی سایرس, کلی کلارکسون و Nicki Minaj.

آسوشیتد پرس می کند به طور کلی نام افرادی که گزارش تجاوز جنسی, مگر اینکه آنها جلو آمده و علنا به عنوان Kesha انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im