T-Mobile Sprint

Jose Luis Magana / AP

در این Feb. 13, 2019, فایل عکس با حداکثر سرعت دویدن شرکت اجرایی رئیس Marcelo Claure چپ صحبت می کند با T-Mobile US مدیر عامل و رئیس جمهور John Legere در خانه تجارت فرعی شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن است.

نیویورک — یک قاضی فدرال حذف یک مانع عمده برای T-Mobile 26.5 میلیارد دلار تصاحب حداکثر سرعت دویدن به عنوان او را رد کرد و ادعا می کند توسط یک گروه از کشورها که این معامله به معنی رقابت کمتر و بالاتر صورتحساب تلفن.

هر چند این قرارداد هنوز هم نیاز به یک کمی بیشتر مصوبات T-Mobile انتظار برای آن را به عنوان اوایل به عنوان در تاریخ 1 آوریل.

هنگامی اتفاق می افتد که تعداد عمده ایالات متحده بی سیم شرکت های کوچک از چهار به سه. T-موبایل می گوید این معامله به نفع مصرف کنندگان به عنوان آن را تبدیل به یک بی رحمانه رقیب بزرگتر Verizon و AT&T. معامله نیز ایجاد یک جدید اما کوچکتر رقیب به عنوان تلویزیون ماهواره ای شرکت ظرف وعده برای ساخت یک بعدی-نسل 5G شبکه تلفن همراه.

اما یک گروه از وکلای دولت به طور کلی تلاش برای جلوگیری از برخورد با این استدلال که داشتن یکی کمتر تلفن شرکت هزینه آمریکایی ها میلیاردها دلار بالاتر صورتحساب. گزارش های مصرف کنندگان گفت: سه باقی مانده حامل را کمتر انگیزه برای رقابت در قیمت و کیفیت است.

قضاوت ویکتور ماررو گفت: اکثر آنتی تراست دادخواهی به پایان می رسد در یک “رقابت توپ کریستال” که “ریختن کمی نور در یک مسیر روشن برای حل و فصل اختلاف است.”

در نهایت ماررو گفت که او متقاعد شده معامله منجر به قیمت های بالاتر و یا پایین تر و با کیفیت برای صنعت بی سیم به عنوان متحده اصرار دارند. او همچنین گفت که او در بر داشت که T-موبایل مدیران بودند معتبر در دادگاه امیدوار کننده برای ادامه رقابت به شدت با AT&T و Verizon.

قاضی گفت: کشورهای در حال درست است که هر دو با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile ارائه خواهد شد 5G خدمات بدون ترکیب اما مستقل شرکت 5G شبکه خواهد بود بیشتر محدود در دامنه خود و دیگر را برای ساخت.

ماررو تصمیم می آید پس از وزارت دادگستری در حال حاضر مورد تایید قرارداد. به عنوان بخشی از توافق با وزارت دادگستری, T-Mobile توافق برای کمک به ایجاد یک رقیب در ظرف. یکی دیگر از قاضی هنوز هم نیاز به تایید است که حل و فصل یک فرایند است که معمولا ساده اما گرفته است طولانی تر از انتظار می رود. یک ابزار مدیره در کالیفرنیا نیز به تصویب قرارداد.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز یکی از پیشرو وکلای کلی در این مورد گفت: دفتر او بود با توجه به درخواست تجدید نظر. او گفت: حکم “علائم از دست دادن برای هر آمریکایی که متکی بر روی تلفن همراه خود برای کار, برای مراقبت از یک عضو خانواده به برقراری ارتباط با دوستان.”

جی جی Sohn, یک همکار در جورج تاون قانون موسسه فن آوری و سیاست گفت که در حالی که مصرف کنندگان اغلب مزایای وعده داده شده از ادغام “آنچه آنها در سمت چپ با هر زمان شرکت عظیم که می تواند افزایش قیمت را در استفاده از آنها دروازه بان با قدرت برای از بین بردن رقابت و صدای جدید و ربودن نظارتی و قانونی فرآیندهای.”

با حداکثر سرعت دویدن سهام پرید $3.51 یا 73 درصد به $8.31 در معاملات صبح بعد از نماز بیرون آمد. T-Mobile سهام افزایش یافت $8.72 یا 10 ٪ به $93.25

T-موبایل راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای با حداکثر سرعت دویدن در سال 2018 پس از داشتن شده است رد شده توسط اوباما-دوران رگولاتور. T-Mobile مدیر عامل John Legere دیده بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و خود را منصوب رگولاتور به عنوان یک فرصت برای سعی کنید دوباره به ترکیب با توجه به مدارک و شواهد در دادگاه.

T-Mobile که وعده داده شده به افزایش قیمت برای سه سال تکرار قبلی استدلال که همراه T-Mobile و Sprint قادر خواهد بود برای ساخت بهتر 5G شبکه — یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — از هر شرکت می تواند به تنهایی.

معامله کردم nod از هر دو وزارت دادگستری و کمیسیون ارتباطات فدرال با تشکر از غیر معمول تعهد به ایجاد یک جدید بی سیم بازیکن در ظرف یک تلویزیون ماهواره ای شرکت با کاهش پایه مشتری. T-Mobile موافقت با فروش میلیون ها با حداکثر سرعت دویدن اعتباری مشتریان به ظرف. T-Mobile نیز به اجاره آن شبکه به ظرف در حالی که رقیب نوپای خود را ساخته شده است ، ظرف نیز مورد نیاز برای ساخت یک شبکه 5G در طول چند سال آینده.

ظرف بنیانگذاران چارلی Ergen در بیانیه ای گفت که این حکم را سرعت بخشیدن به توانایی خود را برای استقرار 5G است و رشد آن به عنوان یک رقیب جدید به ارمغان خواهد آورد “قیمت های پایین تر بیشتر انتخاب و نوآوری بیشتر به مصرف کنندگان است.”

ایالات متحده گفته بود که ظرف نبود خاصی به موفقیت به عنوان یک بی سیم شرکت و به مراتب کوچکتر از حداکثر سرعت دویدن و در نتیجه بی سیم در بازار هنوز هم می تواند بدتر برای مصرف کنندگان است.

ظرف را حدود 21 میلیارد دلار بیش از یک دهه خرید بی سیم طیف امواج رادیو و تلویزیون برای انتقال داده ها و تماس ها را اگر چه ظرف انجام نشده زیادی با آن است. تحلیلگران مدت طولانی است که شک و تردید که آیا ظرف در نظر دارد به ساخت شبکه خود را و یا فروش این طیف به دیگران است. در حال حاضر ظرف چهره به $2.2 میلیارد دلار جریمه اگر نتواند به ایجاد یک شبکه 5G است که در خدمت 70 درصد از کشور توسط 2023.

برخی از تحلیلگران گفته اند که ظرف دارای پتانسیل به عنوان یک عملی رقیب اما یک سوال بزرگ است که. حتی اگر آن را مطابق 2023 دولت تحمیل مهلت آن را هنوز هم نمی رسیدن به عنوان بسیاری از مشتریان بالقوه به عنوان با حداکثر سرعت دویدن نسل فعلی شبکه 4G می کند امروز.

جورج Slover ارشد سیاست مشاور برای گزارش های مصرف کنندگان گفت: با حداکثر سرعت دویدن بود تاسیس حامل با سابقه ترغیب رقابت در حالی که ظرف یک اثبات نشده تازه وارد است که باید برای ساخت آن شبکه تلفن همراه و خدمات از ابتدا.

در حکم ماررو گفت که او فکر نمی کنم با حداکثر سرعت دویدن خواهد بود “رقیب قوی” به عنوان یک شرکت مستقل. و او مخالفت کرد که ظرف نمی تواند دوام رقیب و یا زندگی می کنند تا به تعهدات خود برای ساخت یک ملی شبکه های بی سیم.

AP تکنولوژی نویسندگان مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند و مع اندرسون در نیویورک کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im