Juco استخدام نیک فلمینگ decommits از UNLV

Image

استیو مارکوس

UNLV طرفداران موج درخشش باطوم قبل از یک بازی در برابر UNR در Thomas & Mack Center چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.

ورودی استخدام نیک فلمینگ خواسته است برای اعطا شده است یک نسخه از خود را در بورس توافق معنی او به ترک برنامه و بازی برای مدرسه دیگر.

فلمینگ 6-پا گارد نقطه متعهد به UNLV در ماه سپتامبر و لذت بردم برک آوت دانشجوی سال دوم فصل در هایلند CC به طور متوسط 11.4 امتیاز و 3.9 کمک در بازی. او همچنین متصل در 40.6 درصد از 3 نقطه تلاش و UNLV مربیان بالا در خود توانایی دفاعی.

فلمینگ اعلام کرد تصمیم خود را در توییتر:

این حرکت نبود کاملا غیر منتظره. UNLV سر مربی T. J. Otzelberger امضا بزرگ جذب کلاس برای سال 2020 با شش دبیرستان, بازیکنان دو juco چشم انداز و یک لشکر من, کالج, انتقال همه را به پیوستن به این تیم است. تنها سه سالمندان فارغ التحصیل شد و از سال گذشته تیم ملی پس از حرکت بودند که رفتن به باید و در همه جا نه تازه واردان تحت 13-بورس محدود است.

زمانی که فلمینگ متعهد در پاییز آن را به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد خواهد بود یک نقش برای او به عنوان یک دفاعی-فکر پوینت گارد اما ظهور غیر منتظره از ماروین کلمن انداخت آچار به این برنامه. به عنوان یک دانشجوی سال دوم کلمن به دست آورده گارد نقطه شروع کار و به طور مداوم به خود جلب کرد سپاس از کارکنان مربیگری نگرش و شدت.

در مواجهه با چشم انداز از کلمن برای دو سال فلمینگ تصمیم به دنبال وضعیت مطلوب تر.

UNLV در حال حاضر دارای 13 تحصیلی بازیکنان فهرستی برای 2020-21 بنابراین این می تواند شورشیان آخرین حرکت از offseason.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de